Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:02:52

Mieszkam w Holandii i mam rowery tego typu . Jak na holenderskie drogi spisuje sie bardzo dobrze powiem nawet wiecej , wjechac goralem pod gorke a tym jak to nazwalas "holenderskim rowerem" to jak miedzy ziemia a niebem . Goralem juz w polowie gorki wysiadalam a tym zgrabnie i leciutko szlo jak po masle . 700 zl to nie duzo , tutaj takie rowery kosztuja 700 euro i wiecej xD

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:09:31

hej moja siostra właśnie zakupiła identyczny i POLECAM pomimo kosztów sama zaczynam zbierać na taki sam jeździ się na nim rewelacyjnie naprawdę godny polecenia rower

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:11:00

Teraz te rowery są "trendy" , jak to mi powiedział jeden sprzedawca:)

Muszę ci powiedzieć że pewna osoba u mnie w rodzinie pracuje w sklepie rtv agd i też mają rowery na sprzedaż i sprzedają się teraz tylko takie:) sama chcę sobie kupić taki rower z koszyczkiem.:)

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:12:28

kupiłam ostatnio identyczny, tylko kolor brązowo biały i jestem bardzo zadowolona, super sie jeździ :)

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:12:36

ja mam podobny bardzo 500 zł kosztował NOWY i jest solidny piękny i super sie nimk jezdzi

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:12:54

Moja mama chce sobie kupić holenderski, ale używany, bo chce sobie jedynie do sklepu podjechać na nim. Jeśli chodzi ci o używane holenderskie w WLKP, to takie punkty są w Kępnie i pomiędzy Kępnem a Ostrzeszowem bodajże Rogaszyce.

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:14:30

Kupiłam podobny rower około rok temu. Praktycznie identyczny, ma inny kolor i wybrałam inne siodełko, bo nie chciałam mieć na sprężynach. Na rower wydałam coś ponad 900 zł. A, i rower jest z 3 przerzutkami. Ma duże koła (większe niż przeciętny rower) i jest dosyć ciężki.. To jego wada, ale za to jak się rozpędzę to uważam, że wybrałam najwygodniejszy rower świata. Ja takie polecam ;) I przerzutki się przydają!!! Nawet w płaskim mieście ;)

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:21:45

Cytat
olkasw
kupiłam ostatnio identyczny, tylko kolor brązowo biały i jestem bardzo zadowolona, super sie jeździ :)

a z iloma przerzutkami?
Cytat
campanilla
hej moja siostra właśnie zakupiła identyczny i POLECAM pomimo kosztów sama zaczynam zbierać na taki sam jeździ się na nim rewelacyjnie naprawdę godny polecenia rower

to samo pytanie o przerzutki :) Ile ich ma w swoim rowerze :) ?

katrina1995 już chyba długo są trendy :) Mi się podobają i chcę rower do przejażdżek a nie na wypady w góry, więc zależy mi zarówno na wygodzie jazdy, wyprostowanej sylwetce (nie lubię pochylenia u górali) i designie roweru :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-02 14:24 przez JegoBaba.

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 14:25:30

holenderska to bybyla jakas gazelka;)

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 16:00:18

ktoś jeszcze?

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 16:10:45

Holenderski rower to batavus gazella sparta. Wszystkie z tych modeli jeżdżą bardzo fajnie. Obecnie jeżdżę batavusem i jestem bardzo zadowolona. Trzy przezutki i 4km pokonuje w 10 min :)

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 16:13:45

3 przerzutki dobrą robotę robią :D

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Rower Holenderski.

02 maj 2014 - 16:18:17

Ja mam fajną holenderską dameczkę:) Sama jezdzi:) Nie zamieniłabym na żaden inny, sorki poprawka Gazelka mi się marzy ale to jak odłożę trochę kasy:)

Rower Holenderski.

03 maj 2014 - 11:54:56

no właśnie mam ograniczony fundusz i nie wydam 2000zł :P

Rower Holenderski.

24 wrz 2022 - 09:18:44

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałam okazji aby jeździć takim rowerem i jestem za to zdania, że bardzo fajnym wyborem są rowery Gravel. W sumie jakiś czas temu sama je widziałam w sklepie https://awbike24.pl/pl/c/Rowery-Gravel-Przelajowe/17 i muszę przyznać, że tego typu rozwiązania są bardzo fajną opcją.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suplementy