Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 19:11:47

przypadkiem natknełam się w internecie na fora dotyczace dobrodziejstwa octu jabłkowego wplywajacego na odchudzanie. oczywiscie ten specyfik wplywa nie tylko na odchudzanie ale poprawia ogolny stan organizmu jak i skóry. postanowiłam wiec sama ,,wyprodukowac,, domowej roboty ocet jabłkowy. nie mylcie go ze zwykłym octem spirytusowym powszechnym w naszych kuchniach. taki ocet to złooo!!
chciałam sie tylko zapytac czy moze któras z was miała do czynienia z tym specyfikiem? może go stosuje??
podobno w smaku jest okropny, w sklepach sa gotowe octy jablkowe ale trzeba czytac etykiety bo co niektore zawieraja tez zwykly ocet a ten przynosi wiecej szkody niz pozytku.
bedę wdzieczna za jakies opinie

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 19:15:05

też jestem ciekawa ;]

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 19:28:39

nikt nic???

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 19:37:05

ja brałam swego czasu ocet jabłkowy w tabletkach ale jakoś za bardzo mi nie służył ( miałam po nim problemy z układem trawiennym )

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 19:41:10

pije od roku z przerwami ocet jabłkowy , mimo wszystkich pozytywnych opinii nie zauważyłam spektakularnych efektów . . .

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 19:41:59

W smaku nie jest taki zły. Sama przez jakiś czas piłam codziennie rano na czczo 2 łyżki octu zalane woda mineralną (w sumie szklankę)i jedyne co mogę powiedzieć to poprawił mi metabolizm;p

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 20:00:16

wlasnie, podobno najlepszy jest z rossmana ale ja dzis zaczelam sama go robic i juz produkuje sie w ciemnym kącie kuchni.
ja cwicze regularnie i chcialabym sie czyms wspomóc bo strasznie ciagnie mnie do podjadania

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 20:13:00

mój znajomy go pije bo obniża poziom cholesterolu

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 20:43:50

Tez sie chetnie dowiem,kiedys o tym czytalam ale wolalabym jakies sprawdzone opinie :)

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 20:48:08

To jest najgorsza w smaku rzecz jaką kiedykolwiek piłam/jadłam! Bleee, wychodziła mi aż gęsia skórka;p a na prawdę nie jestem bardzo wybredna, wcześniej gdy czytałam o jego smaku myślałam "a tam, narzekają - co to dla mnie" ;p
W każdym razie piłam krótko - przez ten czas nie zauważyłam efektów

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 kwi 2014 - 20:52:40

a wiec odzywam sie po prawie 2 tyg.
spróbowalam sama. moj ocet nadal sie robi. tydzien temu kupilam icet jablkowy z kamisu- zupelnie przypadkiem, poniewaz mialam w zamiarze pic wlasnej produkcji ale jeszcze az 3 tyg zanim bedzie dobry...ale ze bylam w markecie i akurat był...hihi
do rzeczy. 3kg mniej przez tydz, ale zaznaczam ze cwicze okolo 30min dziennie oraz 20 min na rowerku stacjonarnym, nie objadam sie i nie jem po 19 a jak juz mnie zmusi do jedzenia to zjadam maly jogurt naturalny. zjadam cos jak czuje ze tego potrzebuje. bynajmniej nornalne posilki, mam dziecko i meza ktory lubi normalne jedzenie nie namaszczone dieta. wiec obiady mam domowe np ziemniaki, mieso, surówka. ale nie zjadam duzych porcji.
na mnie bynajmniej dobrze wplywa picie octu jablkowego. nie przechwalam go, poniewaz obserwuje swoj organizm i w razie jakis niepokojacych objawów to aut.
dziewczyny zaznaczam tez ze cwiczylam zanim zaczelam pic ocet jabkowy i efekty??? minimalne, kazdy spadek wagi zaraz nadrabialam.
ocet skutecznie poskromil moj apetyt i cere mam ładniejsza, paznokcie i włosy.
super super tym bardziej ze 3 tyg temu rzucilam palenie ktore trwalo 11 lat.....i nie tyje:)))))



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-07 00:31 przez Motylica22.

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 cze 2014 - 18:47:56

Ja nie próbowałam i chyba nie zamierzam. jakoś tak nie bardzo jestem przekonana do takich specyfików.

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 cze 2014 - 18:54:12

Ja go stosuję do suszenia opryszczki tak zwanego ,,zimna na wardze,, i jestem zadowolona,gdzies to wyczytalam w 1001 rad dla zdrowia,szybko znika nie powiększa sie,super

Ocet jabłkowy a odchudzanie

24 cze 2014 - 19:11:42

ocet jabłkowy ma wieeeele zastosowań, poczytaj jest mnóstwo artykułów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do biegania biedronka