Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 13:53:22

Dziewczyny, mam problem, może któraś potrafi mi pomóc?

Mianowicie chodzi o to, że od 2tyg. zaczęłam ćwiczyć w domowych pieleszach.. Mam fajne programy treningowe, które trwają ok. 1h, ćwiczę codziennie od pon-sb, czyli 6x w tygodniu, natomiast niedziela jest przeznaczona na regenerację.

Wczoraj miałam mierzenie, pierwszy raz od tych dwóch tygodni i wyniki mam następujące - w ramieniu ubył mi 1cm, w talii 2cm, a w biuście aż 5cm mniej. Natomiast biodra i "oponka" ani nie drgnęła.. Czym to jest spowodowane? Te partie chudną wolniej? Może ja coś robię źle? Powinnam zwiększyć ćwiczenia na dolne partie? (wydaje mi się, że ćwiczenia są rozłożone równomiernie..)

Kurcze, wolalabym nie gubić góry, tylko dół.. Może ktoś też miał taki problem?

Z góry dzięki!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 13:59 przez lilthug1.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 13:57:39

a może skup się na bioderkch?

nie miałam nigdy takiego problemu zawsze wykonywalam oddzielne ćwiczenia na daną partię ciała :)
z boczkami to akurat ja mam łatwo szybko z nich z rzucam ale to działa w obie strony :) bynajmniej w moim przypadku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 14:02 przez wakeupmakeup.

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:00:19

Cytat
wakeupmakeup
a może skup się na bioderkch?

Kurcze, wydawalo mi sie, ze na dolne partie robie wiecej niz na gore. Cwiczenia + skakanka + przysiady z obciazeniem, a tu 0 efektu :P Nie wiem tylko dlaczego...

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:05:59

Cytat
lilthug1
Cytat
wakeupmakeup
a może skup się na bioderkch?

Kurcze, wydawalo mi sie, ze na dolne partie robie wiecej niz na gore. Cwiczenia + skakanka + przysiady z obciazeniem, a tu 0 efektu :P Nie wiem tylko dlaczego...

Ja osobiście się nie znam na tych rzeczach moj były facet trenowal kulturystyke wszystko to co miałam przez niego powiedziane - robiłam i bylo dobrze sądzę że skakanka bardziej na nogi działa na ich mięśnie przysiady na nogi i tyłeczek też, biodereka to bioderka nie myśl że to tak działa niestety sądzę musisz zająć się nimi indywidualnie :)

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:07:24

2 tyg to trochę za wcześnie na efekty, ja po 1,5 m-ca intensywnego ćwiczenia na siłowni z trenerem przytyłam 2,5kg :P tylko że u mnie jest kwestia leków jakie biorę, najpierw przybyło mi 2,5kg mięśni a wody z organizmu nie ubyło nic a nic, później sytuacja się odwróciła i w kolejne 1,5m-c schudłam 6kg...także nie ma reguły, wszystko zależy od ogranizmu, od odzywiania i wielu innych rzeczy

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:08:01

Niewiem jakie masz treningi, ale ja ćwicze z mel b. Rozgrzewka, cardio, brzuch, pupa, rozciąganie. Myślę jeszcze robić ramiona... Może własnie rób tylko na te partie które u Ciebie sa problemem:) Ja właśnie tak robią skupiam się na brzuszku i tyłku i widzę dużą różnicę i mój facet też:) Co prawda nie mierzę się, ale ważę 2 kg więcej, a ponoć wyglądam na chudszą. Czyli działa:)

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:17:15

Cytat
Magduss
Niewiem jakie masz treningi, ale ja ćwicze z mel b. Rozgrzewka, cardio, brzuch, pupa, rozciąganie. Myślę jeszcze robić ramiona... Może własnie rób tylko na te partie które u Ciebie sa problemem:) Ja właśnie tak robią skupiam się na brzuszku i tyłku i widzę dużą różnicę i mój facet też:) Co prawda nie mierzę się, ale ważę 2 kg więcej, a ponoć wyglądam na chudszą. Czyli działa:)

Ja również ćwiczę z Mel B, czasem przeplatam tam inne ćwiczenia, np. Fitness Blender albo Fitappy czy jeszcze coś innego, ale schemat podobny do Twojego :D No i spadło mi, tylko że z góry, a wolałabym aby ubywało z dołu.. Chyba dołożę coś na nogi i brzuch!
Cytat
aga_roxi4
2 tyg to trochę za wcześnie na efekty, ja po 1,5 m-ca intensywnego ćwiczenia na siłowni z trenerem przytyłam 2,5kg :P tylko że u mnie jest kwestia leków jakie biorę, najpierw przybyło mi 2,5kg mięśni a wody z organizmu nie ubyło nic a nic, później sytuacja się odwróciła i w kolejne 1,5m-c schudłam 6kg...także nie ma reguły, wszystko zależy od ogranizmu, od odzywiania i wielu innych rzeczy

A wciąż ćwiczysz na siłowni, czy w domu? :) Super, 6kg w 1.5 miesiąca to naprawdę dobry wynik!
Cytat
wakeupmakeup
Cytat
lilthug1
Cytat
wakeupmakeup
a może skup się na bioderkch?

Kurcze, wydawalo mi sie, ze na dolne partie robie wiecej niz na gore. Cwiczenia + skakanka + przysiady z obciazeniem, a tu 0 efektu :P Nie wiem tylko dlaczego...

Ja osobiście się nie znam na tych rzeczach moj były facet trenowal kulturystyke wszystko to co miałam przez niego powiedziane - robiłam i bylo dobrze sądzę że skakanka bardziej na nogi działa na ich mięśnie przysiady na nogi i tyłeczek też, biodereka to bioderka nie myśl że to tak działa niestety sądzę musisz zająć się nimi indywidualnie :)

Racja, chyba będę musiała się tyłkiem zająć indywidualnie, bo na nim właśnie mi najbardziej zależało :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 14:18 przez lilthug1.

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:32:53

Hej
Po 1 najefektywniejszy na chudnięcie jest trening siłowy a nie hopsasanki dywanowe ;) Poczytaj o tym. (i uprzedzam pytania : nie - nie będziesz umięśniona bo mięśnie jest bardzo ciężko zbudować).
Po 2 dieta NIE GŁODÓWKOWA czyli typu 1000-1500 kcal
Po 3 każde ciało reaguje inaczej i jedni szybciej chudną np. na nogach a na spadki w brzuchu muszą cierpliwie czekać.
Po 4 najlepsze są ćwiczenia Full Body Workout (siłowe)

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:45:10

Cytat
aliszonek37
Hej
Po 1 najefektywniejszy na chudnięcie jest trening siłowy a nie hopsasanki dywanowe ;) Poczytaj o tym. (i uprzedzam pytania : nie - nie będziesz umięśniona bo mięśnie jest bardzo ciężko zbudować).
Po 2 dieta NIE GŁODÓWKOWA czyli typu 1000-1500 kcal
Po 3 każde ciało reaguje inaczej i jedni szybciej chudną np. na nogach a na spadki w brzuchu muszą cierpliwie czekać.
Po 4 najlepsze są ćwiczenia Full Body Workout (siłowe)

Dzięki za merytoryczną odpowiedź, dzisiaj się zagłębię w to, bo naprawde zastanawiało mnie czemu w biuście spadlo aż 5cm, a w pupie nic.
A diety jako takiej nie stosuje, raczej pilnuję tego co jem, także myślę, że jedzenie to nie problem, raczej coś robię źle w ćwiczeniach ;) DZIĘKI!!

Co robię źle? Trening

22 kwi 2014 - 14:50:35

to zależy też w znacznej mierze od Twojego metabolizmu oraz budowy ciała

Co robię źle? Trening

23 kwi 2014 - 19:34:09

Pierwsze co NIESTETY u nas kobiet chudnie, spala tkankę do piersi. Ogólnie górna część tułowia. Wykonuj ćwiczenia aerobowe ok godziny zmieniając ich co 1,2 dni. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia siłownia