Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 21:31:04

Dziewczyny, polecicie mi jakieś dobre ale tanie buty do biegania? Chciałabym zacząć jak najszybciej ponieważ wiosna w pełni i najwyższa pora wziąć się za siebie :) ale nie mam w czym :( i obecnie nie mam za bardzo kasy na jakieś droższe i lepsze. Jeśli źle umieściłam wątek to przepraszam.

Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 21:39:50

Buty do biegania damskie Ekiden 50 KALENJI kupisz w Decathlonie około 60 zł :)

Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 21:41:02

pochodź po sklepach, ważne żeby były wygodne

Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 21:43:38

Ja moge z calego serca polecic buty do biegania , które kupiłam w lidlu:)U mnie(w Opolu) jeszcze są.Są bardzooo wygodne,lekkie , jak dla mnie dobrze sie sprawdzaja:)Kosztowały 79 zl:)

Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 21:46:13

Ja też szukałam fajnych i niedrogich butów do biegania i jakiś czas temu znalazłam :) I szczerze polecam. Kupiłam je na Allegro za 130zł już z wysyłką



Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 21:59:09

dzięki dziewczyny! ;) ktoś jeszcze?

Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 22:03:15

w realu są mega podobne do Nike Free Run, śliczne kolory (koral, błękit z miętą itp.), bardzo lekki i podeszwa wydaje się dobrze amortyzować ;)

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Niedrogie buty do biegania

14 kwi 2014 - 22:03:42

może to i będzie dla co niektórych śmieszne, ale ja kupiłam sobie na jesień buty do biegania w Lidlu za ok. 70 zł i jestem z nich mega zadowolona, świetne, noga się nie męczy, nie przepaca. Czasami jak mam zabiegany dzień to chodzę w nich przez 12 godzin i jak zdejmuję je w przedpokoju to muchy nie padają ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Motywy podejmowania aktywności fizycznej w fitness klubach