Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja bym się chętnie przyłączyła :) Chęci ogromne ale motywacji brak :D:D

nie przesadzajcie :) taka waga jest w normie 49 kg przy moim wzroscie :) , po porodzie ważyłam 49 kg i bardzo dobrze sie ze soba czułam , nie wyglądałam na anorektyczkę , bo mam dość spore ramiona(moja zmora ) i pupę .
odżywiam się zdrowo , uwielbiam ćwiczyć i lubie każdego rodzaju aktywnośc fizyczna .

adrianna1113 - to oczywiście zależy wszystko od indywidualnych warunków, niektóre dzewczyny o takiej wadze przy takim wzroście wyglądałyby źle, inne po prostu będą zgrabne i proporcjonalne :) Jeżeli dobrze czujesz się w swoim ciele to jest ok, ale nie chudnij więcej :) Zdrowo się odżywiaj, ćwicz, wzmacniaj ciało, ale nie trać na wadze :):)

ja jakos się staram od stycznia. Na razie zrzuciłam 5 kilo, ale ... gzrechów w tym wszystkim było mnóstwo.
Aktualnie piję błonnik witalny i przeszła mi w końcu ochota na słodycze, więc teraz może pójdzie lepiej ;)

ja urodzilam w lipcu , spokojnie kochana jesli juz cos z tym robisz to do wakacji bedzie plaski brzusio;)

Cytat
nataliau90
Ja od 17 stycznia schudłam ok 11 kg. A było to tak : dieta, dieta i jeszcze raz dieta + trochę ćwiczeń z Mell B + mój prawie 7 miesięczny diabełek = sukces!



ps. jest założona grupa na FB (kilka dziewczyn z szafy)

no to dostałam kopa. Ja w tym czasie jedynie 5 kg. A mam co zrzucać. Zmotywowałaś mnie ;)

ja się staram, ale grzeszki zdarzają się nieustanne :) mam słabość do czekoladyy i wszysytkiego co z czekolady :D Staram się ograniczać, a jeżeli już to jeść gorzką, ale jak widzę w domu mleczną milkę to nie mogę się oprzeeeć :D

ja chodze na zumbe 3 razy w tyg zero słodyczy 5 posiłków dziennie :) ale słodze 1lyzeczke kawe i herbate niestety :)

Od trzech dni jeżdżę na rowerku stacjonarnym, po pół godziny dziennie, potem robię pół-brzuszki, na więcej rzeczy nie mam czasu przy dzieciach :P, oprócz tego jem pięć posiłków dziennie,ostatni 0 19, nie słodzę, staram się nie jeść słodyczy, dzisiaj stwierdziłam, że na śniadanie bedę jeść owsiankę, no i dziennie wypijać 2-3 litry wody. Zmierzyłam się w paru strategicznych miejscach i porównam wyniki za miesiąc :) Muszę jeszcze kupić wagę, bo takowej w domu nie mam :)

Cytat
darlowko
ja chodze na zumbe 3 razy w tyg zero słodyczy 5 posiłków dziennie :) ale słodze 1lyzeczke kawe i herbate niestety :)

Spróbuj stopniowo schodzić ze słodzenia, ja jeszcze rok temu słodziłam kawę i herbatę dwie łyżeczki, teraz herbaty nie słodzę w ogóle, tylko kawę pół łyżeczki dosłownie :) Po prostu stopniowo zaczęłam schodzić z dwóch do 1,5, później do jednej aż do zera :):) Organizm bardzo szybko przyzwyczaja się do takich zmian :)

Dziewczynyy i co z tym naszych chudnięciem? Trzymacie się jakoś? Bo wątek upada, a tyle było chętnych! ;)

Cytat
liliszczecin
Jabłka potrafią zdziałać cuda, ale po co od razu katować się i jesc tylko jabłka ;/ to nie jest zdrowe. ja stosuję avetomale, bo mają w składzie wlasnie jabłko i to w mega dużej ilosci! I to dziala naprawde. jestem na diecie , ale dopiero odkad biore acetomale to moj metabolizm przyspieszyl!
W kazdtym wątku to reklamujesz?Ciekawe po ile sprzedajesz:) Jak napisałam ci gdzie indziej skoncz reklamować to dziadostwo bo zaczyna się na takim czyms a konczy na narkotykach typu adipex czy zelixa wiec nie pisz bzdur tu dziwczynom o cudownych tabletkach bo takich niema.

ja biegam hula hop i brzuszki i ćwiczenia na boczki:) zdrowe jedzenia zero cukru i niezdrowego żarcia a tez lubię i przyznam sie ze to nie pierwsza moja próba bo z silną wolą ciężko u mnie:)no ale wakacje tuż tuz :) jestem szczupła ale mam brzuch:((od piwa pewnie i żarcia przy piwku jak nie lubiłam piwa miałam płaski brzuch jak polubiłam mam oponkę:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

platforma wibracyjna opinie!!