Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ćwiczyć?

11 mar 2014 - 12:06:04

Ćwiczę od 2 tygodni Mel B plus Tiff wychodzi codziennie jakaś godzina. Co prawda nie stosuje żadnej diety i jem na co mam ochotę, dopiero teraz zaczełam przestawiać sie na zdrowsze jedzenie. Ciężko wszystko na raz zrobić. Ale do rzeczy przez te 2 tygodnie ćwiczeń przytyłam 3 kg O.o Trochę się zdziwiłam bo ani nie widać, miałam wrazenie, ze wrecz zjechałam trochę na brzuchu. Co prawda nie chciałam schudnąc bo waga mi wcześniej odpowiadała, stąd brak diety,ale żeby przytyć! Miałyście podobną sytuacje? Teraz musze jeszcze schudnać...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 12:07 przez truskawka_ang.

jak ćwiczyć?

11 mar 2014 - 12:09:46

Przytyłaś aż tyle, bo mięśnie Ci urosły, a że żadnej diety nie stosowałaś to wyszło aż 3kg. Nie patrz na wage, tylko na to jak wygldasz, moim zdaniem to jest bardziej rozsądne, bo zawsze przy ćwiczeniach rozbudowujących mięśnie waga pójdzie trochę w górę.

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

jak ćwiczyć?

11 mar 2014 - 12:10:48

Nie strasz bo ćwiczę od tyg i chyba nie stanę na wadze;p A tak na poważnie może przyrost mięśni?

jak ćwiczyć?

11 mar 2014 - 12:11:08

To wiem tylko, zdziwiłam się, że to aż 3 kg a nie mniej. Zobaczymy za tydzień jak odrzuce słodycze i słone przekąski.
ha widziałam na promowanym tytaj w inspiracjach portalu dziewczyne, która przy mel B schudła w tydzien 3 kg wiec optymistycznie weszlam na wagę a tu zdziwienie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 12:12 przez truskawka_ang.

jak ćwiczyć?

11 mar 2014 - 12:13:02

No to pewnie dlatego, że nie stosowałaś diety, więc mięsnie rosły, a tłuszcz nie spadał, a że mięsnie są cięższe, to wyszło aż tyle ;p Ćwiczenia zawsze powinny być powiązane z dietę, nie musi być niskokaloryczna, ale przynajmniej zdrowa :)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

jak ćwiczyć?

13 mar 2014 - 14:50:01

polecam bieganie :_

jak ćwiczyć?

13 mar 2014 - 15:00:44

te 3 kg to logiczne, że przez mięśnie a figurka mimo wszystko na pewno lepsza :)

jak ćwiczyć?

13 mar 2014 - 15:03:44

rower, bieganie, skakanka tak najprędzej spalisz tłuszczyk,ujędrnisz ciało i wyrobisz smukłą sylwetkę.

na chwile obecną rozwijasz mięśnie, stąd kg idą w górę

jak ćwiczyć?

13 mar 2014 - 15:04:54

Ja miałam tak samo, to jest spowodowane przyrostem miesni, jesli przestaniesz cwiczyc miesnie zaczną się kurczyc a waga spadnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

jak ćwiczyć?

19 lis 2014 - 00:33:55

Jest to normalna sytuacja, zresztą sprawdź swoje ciało, na pewno zauważysz, że stało się bardziej jędrne, a tłuszcz się nie odkłada po bokach. Powinny już wyraźnie rysować się mięśnie i to właśnie one powodują to, że waga wzrasta. Jeśli interesuje cię dobra rzeźba figury, czy szybsze gubienie tłuszczu i kilogramów, możesz wybrać odżywkę np. z g-supplements.pl i stosować ją regularnie, ale tylko wtedy, jeśli masz dobrze opracowany program ćwiczeń i dietę. Z tego, co piszesz, zaniedbałaś dietę, a to bardzo niedobrze, bo jak ćwiczysz, to musisz uzupełniać pewne minerały i składniki, a w szczególności zadbać o to, by w menu było więcej białka, ale nie tylko.

jak ćwiczyć?

19 lis 2014 - 01:23:56

Mięśnie są w końcu cięższe niż tłuszcz :)

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

jak ćwiczyć?

19 lis 2014 - 01:27:31

Cytat
kruszynkowo19
Mięśnie są w końcu cięższe niż tłuszcz :)
tia dokładnie moj przykład to dobry przykład przytyłam na wadzę, spadłam w centymetrach, na początku przygody z siłownia zachodziłam w głowę o co chodzi z tym przyrostem wagi :P to normalna sprawa, ważny jest spadek w cm a nie w wadzę, bo jak koleżanka powyżej piszę, mięcho/mieśnie jest cięższe niż tłuszcz.

jak ćwiczyć?

26 lis 2014 - 00:29:25

Rozpocząłem niedawno fizjoterapia studia w łodzi i powiem szczerze że dopiero tam na gimnastyce nauczyłem się wykonywać prawidłowo ćwiczenia. Oglądając tylko filmiki w internecie zawsze robiłem to źle. Musi być instruktor ktory wszystko skoryguje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

air maxy