Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Treningi i dieta keto

37 minut temu

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fitness

25 lut 2014 - 12:44:44

Pisałam że chce zgubić parę cm. w udach. Zaczęłam ćwiczyć,ale z każdym dniem miałam mniej zapału i przestałam ćwiczyć. Ale dziś koleżanka wymyśliła żebyśmy się zapisały na fitness i się w końcu zdecydowałam i zapisałam na ABT i Indoor Walking i zobaczę jak długo wytrzymam ;D

Fitness

25 lut 2014 - 13:16:10

aha. i co z tego?

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Fitness

25 lut 2014 - 13:20:26

powodzenia

Fitness

25 lut 2014 - 18:15:50

Cytat
corkachaosu
aha. i co z tego?

nic... To juz nic na tym forum nie można napisać? :-/

Fitness

25 lut 2014 - 18:17:49

no można ale co to jest? Informacja? Musi mieć to chyba jakiś sens czy cel

Fitness

25 lut 2014 - 18:18:08

Wytrwałości ;)

Fitness

25 lut 2014 - 18:25:43

Cytat
blackmamba
no można ale co to jest? Informacja? Musi mieć to chyba jakiś sens czy cel



jakbys przeczytała mój wcześniejszy post to byś wiedziala o co chodzi.

Fitness

25 lut 2014 - 18:30:46

Cytat
burbony
Pisałam że chce zgubić parę cm. w udach. Zaczęłam ćwiczyć,ale z każdym dniem miałam mniej zapału i przestałam ćwiczyć. Ale dziś koleżanka wymyśliła żebyśmy się zapisały na fitness i się w końcu zdecydowałam i zapisałam na ABT i Indoor Walking i zobaczę jak długo wytrzymam ;D


Ja z kolei będąc na bakier ze wszelkimi rodzajami sportu zaczęłam bieganie,oprócz tego wziełam sie również za kijki. Też jestem ciekawa efektów.Moim problemem w uprqawianiu sportu jest fakt że NIENAWIDZĘ pić wody (bleeeeeeeee),a z tego co mi wiadomo trzeba pić wodę.Tak wiem porąbana jestem no bo -jak nie można pić wody:)) No ja jej smaku nie zdzierże.

Fitness

25 lut 2014 - 18:31:30

Aha...

Fitness

25 lut 2014 - 18:35:08

Ja to wodę uwielbiam ale tylko gazowana ;)



jak Wan sie cos nie podoba to po co komentujecie?
dziecinada...

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 1/5

Fitness

25 lut 2014 - 18:37:26

fitness super sprawa:) ja sama od niedawna chodze na aerobik , w grupie zawsze raźniej :)

Fitness

25 lut 2014 - 18:39:45

Cytat
Malinowa85
Cytat
burbony
Pisałam że chce zgubić parę cm. w udach. Zaczęłam ćwiczyć,ale z każdym dniem miałam mniej zapału i przestałam ćwiczyć. Ale dziś koleżanka wymyśliła żebyśmy się zapisały na fitness i się w końcu zdecydowałam i zapisałam na ABT i Indoor Walking i zobaczę jak długo wytrzymam ;D


Ja z kolei będąc na bakier ze wszelkimi rodzajami sportu zaczęłam bieganie,oprócz tego wziełam sie również za kijki. Też jestem ciekawa efektów.Moim problemem w uprqawianiu sportu jest fakt że NIENAWIDZĘ pić wody (bleeeeeeeee),a z tego co mi wiadomo trzeba pić wodę.Tak wiem porąbana jestem no bo -jak nie można pić wody:)) No ja jej smaku nie zdzierże.

To może pij jakieś napoje izotoniczne? Zawsze to jakaś alternatywa

Fitness

25 lut 2014 - 18:51:51

Cytat
ewelunia842
Cytat
Malinowa85
Cytat
burbony
Pisałam że chce zgubić parę cm. w udach. Zaczęłam ćwiczyć,ale z każdym dniem miałam mniej zapału i przestałam ćwiczyć. Ale dziś koleżanka wymyśliła żebyśmy się zapisały na fitness i się w końcu zdecydowałam i zapisałam na ABT i Indoor Walking i zobaczę jak długo wytrzymam ;D


Ja z kolei będąc na bakier ze wszelkimi rodzajami sportu zaczęłam bieganie,oprócz tego wziełam sie również za kijki. Też jestem ciekawa efektów.Moim problemem w uprqawianiu sportu jest fakt że NIENAWIDZĘ pić wody (bleeeeeeeee),a z tego co mi wiadomo trzeba pić wodę.Tak wiem porąbana jestem no bo -jak nie można pić wody:)) No ja jej smaku nie zdzierże.

To może pij jakieś napoje izotoniczne? Zawsze to jakaś alternatywa

Myślałam o wrzucaniu do butelki z wodą jakieś tablety musujące typu magnez lub multi:)
Cytat
burbony
Ja to wodę uwielbiam ale tylko gazowana ;)



jak Wan sie cos nie podoba to po co komentujecie?
dziecinada...

Dla co niektórych świat zawęża się tylko do mody gadżetów i fatałaszków...So sad...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 18:55 przez Malinowa85.

Fitness

25 lut 2014 - 18:58:55

wyznacz sobie konkretny cel, i osiągnij go.. nie zakładaj, że ciekawe ile wytrzymasz, tylko wytrzymaj!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozciąganie po treningu