Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

basen a strój

09 lut 2014 - 12:17:57

hej
Potrzebuję stroju jednoczęściowego na basen.
Mam jeden, ale sęk w tym, że bardzo spłaszcza biust, jest to taki sportowy strój z adidasa.
Chciałabym taki z usztywnianymi miseczkami, może nawet z push upem.
Mam nie wielki biust, a jeżeli nałoże źle dobrany wyglądam tragicznie
Gdzie mogę kupić teraz ? Może któraś z Was ma ?
Pomóżie ; (

basen a strój

09 lut 2014 - 12:26:42

Daj sobie spokój, chodzisz na basen na podryw, czy pływać? ;)

basen a strój

09 lut 2014 - 12:28:36

jaki rozmiar?

basen a strój

09 lut 2014 - 12:30:39

basen to basen nosi się właśnie sportowe - też chodziłam w takim przez rok i jakoś problemu z tym że spłaszcza nie miałam, a spłaszcza każdej - nie chciałabyś zobaczyć miny moich koleżanek jak zobaczyły mnie w 2 częściowym jak zgubiłam 1 częściowy...

basen a strój

09 lut 2014 - 12:35:38

Polecam bonprix, mają fajne stroje jednoczęściowe ukrywające bruszek a eksponujące biust :) ale w sumie chyba trochę szkoda kasy na jakiś ekstra strój na basen, chlor strasznie niszczy materiał :)

basen a strój

09 lut 2014 - 12:43:35

wszystkie piszą basen to basen nosi się sportowe ;) a przecież każda chce ładnie wyglądać na basenie, czuć się komfortowo bo chyba o to w szczególności chodzi :) sama bym w zyciu nie zalozyla jednoczęściowego stroju zwykłego sportowego NAWET JAKBYM MIALA BYĆ SAMA NA BASENIE ;) nie wiem niestety gdzie takie znaleźć, ale myśle ze pochodzisz po mieście to coś będzie :)

znalazłam coś takiego ale sama nie wiem czy będzie się podobał ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-09 12:47 przez goraaaa.

basen a strój

09 lut 2014 - 12:48:50

prawdę mówiąc nie wiem:d a pewno taki bedziesz miała 2 częsciowy

basen a strój

09 lut 2014 - 18:28:03

Na pewno w jakimś sklepie sportowym będą.

basen a strój

15 kwi 2014 - 18:33:41

nie jestem pewna, ale chyba w dekaltonie widzialam takie stroje

basen a strój

15 kwi 2014 - 18:47:53

Ja mam fajny strój jednoczęściowy z Triumpha, nie noszę go, bo wygodniej mi w sportowym pływać. Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o wiadomość.



basen a strój

15 kwi 2014 - 18:56:59

Cytat
goraaaa
wszystkie piszą basen to basen nosi się sportowe ;) a przecież każda chce ładnie wyglądać na basenie, czuć się komfortowo bo chyba o to w szczególności chodzi :) sama bym w zyciu nie zalozyla jednoczęściowego stroju zwykłego sportowego NAWET JAKBYM MIALA BYĆ SAMA NA BASENIE ;) nie wiem niestety gdzie takie znaleźć, ale myśle ze pochodzisz po mieście to coś będzie :)
znalazłam coś takiego ale sama nie wiem czy będzie się podobał ;)

To jak idziesz biegać to zakładasz szpilki, bo wstyd pokazać się w obuwiu sportowym.
Pływałam i uważam, że na basen jest najlepszy strój jednoczęściowy. Zależy też po co idziesz. Czy pływać, czy siedzieć w jakuzzi.
Również nie mam zbyt dużego biustu i kostium mi spłaszcza cycki. Ale ja tym się nie przejmuję, bo ja idę pływać a nie prężyć się przed facetami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pupa - cwiczenia:)