Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

2 minuty temu

srebrna biżuteria

45 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

Hej:) Kręci ktoś takim kołem? Ja mam od 4 dni, nie kręciłam dużo, bo bardzo bolało. Może jakieś 10 min dziennie. Mój brzuch wygląda strasznie. Okropne siniaki. Nie boli już tak, przyzwyczaiłam się, ale się zastanawiam czy to po prostu jest bezpieczne? Nie wygląda to za dobrze. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane?
Wzrzucam dwa zdjęcia, zebyście mógły to zobaczyć..
Do tego jeszcze siniaki z przodu i na nogach. Koszmar :P

Nie wiem czy nie lepiej się przerzucić na gładkie koło..

ja mam 1kg hh z masazerem.
siniaki na początku to normalność! :)

najlepiej jesli zaczynasz to kręc na podkoszulce i bluzie. niektórzy polecamą nawet dwie bluzy.

potem stopniowo przejdź do gołego ciałka.

smaruj altacetem albo altaziają.
Ja bym z tego zrezygnowała po takich "efektach".

Miałam takie same siniaki, polecam ubrać się cieplej jak dopiero zaczynasz, a później już na gołe ciałko :D

pytasz czy bezpieczne, sama nie wiem ;/ ale za chwile zejdzie, więc nie martw się za bardzo ;)))

mysle ze to normalne , jesli chodzi o hula hop z masażerem ; odstawa na czas znikniecia siniaków , krec na bluzie , a potem na bluzce a nie na gołym ciele, no chyba ze po jakims czasie juz sie tak przyzwyczaisz ze na gołym ciele bedzie Ci dobrze krecic :)

omg!

takich siniakow to ja nie mialam, mialam jednego malutkiego

Wow :D niezłe te siniaczki. Ja też mam zamiar sobie kupić hula hoop, także będę przygotowana na takie efekty :) A czy bezpieczne? Myślę, że tak. To , że siniaki wyskoczyły to normalne, późiej ciało się przyzywczai i nie będzie już :)

ja mam to hula hop, ale jeszcze nie zaczęłam kręcić ;p
wiem, że tam jest jakaś instrukcja dołączona, tak sam jak są hula hop dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, ja o tym nie wiedziałam, a w sklepie sportowym mieli tylko 1 i nic nie powiedzieli mi i w domu zobaczyłam, że kupiłam dla średnio zaawansowanych..

a w instrukcji jest napisane ile minut, jakie przerwy itd. :)

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
mgirl20
ja mam to hula hop, ale jeszcze nie zaczęłam kręcić ;p
wiem, że tam jest jakaś instrukcja dołączona, tak sam jak są hula hop dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, ja o tym nie wiedziałam, a w sklepie sportowym mieli tylko 1 i nic nie powiedzieli mi i w domu zobaczyłam, że kupiłam dla średnio zaawansowanych..

a w instrukcji jest napisane ile minut, jakie przerwy itd. :)
ja kupiłam na all., a nie w sklepie sportowym. Bardziej pod zabawkę to podchodzi niż pod sprzęt sportowy wiec instrukcji żadnej niestety nie było. Postanowiłam najpeirw nauczyc się krecic, a później ewentualnie zainwestować w jakies konkretne koło:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przysiady wyzwanie na 30 dni