Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

wakacje last minute

10 minut temu

Budowa domu

34 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Pole dance

12 sty 2014 - 10:31:05

Czeeść :)
Ciekawi mnie, co sądzicie o Polce Dance?
Jak odbieracie dziewczyny, które to tańczą ?
Podziwiacie je za trud, który w to włożyły, czy raczej potępiacie, za styl tańca, który wybrały ?
Dla przykładu:





Pole dance

12 sty 2014 - 10:34:30

Uwielbiam! Cały czas mam w planach zapisać się na kurs.

Pole dance

12 sty 2014 - 10:38:05

Mi też się baaaardzo podoba, sama chętnie zapisałabym się na kurs, ale u mnie w mieście niestety nikt nie prowadzi tych zajęć...

Pole dance

12 sty 2014 - 10:39:05

Ja szczerze podziwiam, taniec na rurze wcale nie musi kojarzyć się tylko z seksem. To przede wszystkim ciężka fizyczna praca dla ciała

Pole dance

12 sty 2014 - 10:40:12

Cytat
chinczyk_
Uwielbiam! Cały czas mam w planach zapisać się na kurs.

u mnie w mieście nie ma czegoś takiego ale chętna jestem i rozmyślam o tym !

Pole dance

12 sty 2014 - 10:40:49

Cytat
marcowna
Ja szczerze podziwiam, taniec na rurze wcale nie musi kojarzyć się tylko z seksem. To przede wszystkim ciężka fizyczna praca dla ciała

To prawda. Trzeba mieć bardzo silne dłonie

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Pole dance

12 sty 2014 - 10:44:32

Warsztaty są mega trudne. Jest sie poobijanym itp. Najgorsze są sińce w wewnątrz ud... Po wypadku nie moge już się uczyć - zbyt duże prawdopodobieństwo uszkodzenia kręgów szyjnych :P
zgadza sie to sport dla wytrwałych i silnych fizycznie

Pole dance

12 sty 2014 - 10:53:46

Moja przyjaciółka chodzi na to, super to wygląda, jestem zawsze pod wrażeniem jak mi wysyła zdjęcie czy pokazuje filmik, raz z nią byłam. Niestety ja nie mam tyle siły, żeby się utrzymać.. Myślałam, że jest to łatwe a okazało się, że nie. Podziwiam osoby, które potrafią tańczyć na rurze. ;)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Pole dance

12 sty 2014 - 10:59:29

Sądzicie,że 18 lat to dobry wiek żeby zacząć ? czy za wcxześnie ? 21 stycznia są zapisy u mnie w mieście i chciałabym spróbować

Pole dance

12 sty 2014 - 11:05:58

W Rzeszowie teraz tworzą grupę :P 8 (m-c) zajęć 120 zł :P chciałabym spróbować, ale się boję :P

Pole dance

11 kwi 2014 - 14:29:35

Cytat
kotecekk
Sądzicie,że 18 lat to dobry wiek żeby zacząć ? czy za wcxześnie ? 21 stycznia są zapisy u mnie w mieście i chciałabym spróbować

Oczywiście, że to dobry wiek ;) I młodsze trenują ;)
Cytat
kaja159
Moja przyjaciółka chodzi na to, super to wygląda, jestem zawsze pod wrażeniem jak mi wysyła zdjęcie czy pokazuje filmik, raz z nią byłam. Niestety ja nie mam tyle siły, żeby się utrzymać.. Myślałam, że jest to łatwe a okazało się, że nie. Podziwiam osoby, które potrafią tańczyć na rurze. ;)

Siła wyrabia się z czasem. Ja niedawno zaczęłam i też jeszcze nieraz brak mi sił ale z każdymi zajęciami widzę, że moja ciało może więcej ;) Wszystko jest do nauczenia trzeba tylko wytrwałości :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-11 14:30 przez little_angel.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HULA HOP jakie wybrać?