Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

18 minut temu

szkoła nauki jazdy

20 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower - który ?

27 paź 2013 - 21:33:48

2 cukiereczek

Rower - który ?

27 paź 2013 - 21:38:11

Cytat
stepka
Drugi! Przede wszystkim ma przerzutki, które często bardzo się przydają. Poza tym ma większe koła - jeździ się przyjemniej i szybciej ;) Zresztą mając prawie 180 cm wzrostu nawet nie myśl o mniejszym rowerem, bo tylko się na nim umęczysz.
Poza tym kupujesz przez internet czy w stacjonarnym sklepie? Warto byłoby, żebyś przymierzyła się do roweru przed zakupem, żeby sprawdzić, czy będzie wygodny i czy będzie dobrze Ci się na nim jeździło.

właśnie przez internet :( także nie ma możliwości sie przymierzyć ;/
niby ten mniejszy do wzrostu góra 180 cm, ale nie mam pewności czy byłby ok :(

dziewczyna ze zdjęcia niby ma 176 cm inie wygląda źle, stąd mój problem nad wyborem :)

Rower - który ?

27 paź 2013 - 21:40:36

2 :-)

Rower - który ?

27 paź 2013 - 21:43:05

Jeśli nie ma być to rower do wyjazdu do sklepu, to kup najlepiej jakiś rower górski z dobrą amortyzacją...
Rowery miejskie nadają się tylko do jeżdżenia po równej powierzchni- a góral sprawdzi się wszędzie, choć co prawda nie wygląda tak uroczo :p

Rower - który ?

27 paź 2013 - 21:48:02

oba fajne;) ale chyba 1

Rower - który ?

27 paź 2013 - 21:51:42

Cytat
guess_who_is_back
Jeśli nie ma być to rower do wyjazdu do sklepu, to kup najlepiej jakiś rower górski z dobrą amortyzacją...
Rowery miejskie nadają się tylko do jeżdżenia po równej powierzchni- a góral sprawdzi się wszędzie, choć co prawda nie wygląda tak uroczo :p

niestety nie cierpię górali, dlatego szukam czegoś dokładnie tak 'uroczego" :)

Rower - który ?

27 paź 2013 - 21:55:44

jeden!

Rower - który ?

28 paź 2013 - 09:25:45

Cytat
unrealfreak

właśnie przez internet :( także nie ma możliwości sie przymierzyć ;/
niby ten mniejszy do wzrostu góra 180 cm, ale nie mam pewności czy byłby ok :(

dziewczyna ze zdjęcia niby ma 176 cm inie wygląda źle, stąd mój problem nad wyborem :)

Ja mam 170 cm i kupiłam duży rower z kołami 28 cali. Na mniejszym było mi niewygodnie. Ale pewnie zależy to też od konstrukcji roweru :)
W każdym bądź razie życzę przyjemniej jazdy :)

Rower - który ?

28 paź 2013 - 09:30:55

2, marzy mi się taki :)

Rower - który ?

28 paź 2013 - 09:34:38

A nie lepiej kupić rower, który jeździ? Sory, ale na dłuższą metę te "modne" rowery to porażka, do lasu czy na dłuższą przejażdżkę to się nie nadaje.

Za tę cenę znajdziesz coś dużo lepszego np. na http://grawitacyjny.pl/

Rower - który ?

28 paź 2013 - 09:40:57

wybierz ten,którym się łatwiej jeździ, oba ładne!^^

Rower - który ?

28 paź 2013 - 09:40:39

1

Rower - który ?

28 paź 2013 - 10:15:41

Cytat
pieronica
A nie lepiej kupić rower, który jeździ? Sory, ale na dłuższą metę te "modne" rowery to porażka, do lasu czy na dłuższą przejażdżkę to się nie nadaje.

Za tę cenę znajdziesz coś dużo lepszego np. na http://grawitacyjny.pl/

Nie chce kupić "modnego" roweru, tylko taki który mi sie podoba :) i raczej nie będę jeździła rowerem nie wiadomo gdzie, tylko po miejskich uliczkach :)

Rower - który ?

28 paź 2013 - 10:22:33

jeżeli chcesz prowadzic aktywny tryb zycia i aktywną jazde to napewno nie na tych kozach. Oba rowery sa stalowe, masywne, ciężkie. Do lasu się nie nadają. parametry i osprzęt słaby. Jak już sie uparłaś na któryś z tych, to wybierz ten z biegami. I kup kask.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty do cwiczen