Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Ciuchy do biegania

22 mar 2018 - 09:16:28

Myślę,że ubrania nie mają aż tak dużego znaczenia jak odpowiednie buty do biegania. Odpowiednie ułożenie i amortyzacja całego ciała to właśnie zasługa butów. Wg mnie warto kupić buty ''SKEACHERS'' są naprawdę bardzo dobrze przystosowane do biegania, ćwiczeń itp... zresztą sprawdźcie strone <moderacja> i poczytajcie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-05 08:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Ciuchy do biegania

15 mar 2019 - 12:31:39

Szczerze? To nie przykladam jakiejs tam uwagi do ciuchów. Biegam zarówno w ubraniach sportowych jak i w normalnych bawełnianych koszulkach. I tak wszystko praktycznie od razu ląduje do pralki z uwagi na to,ze nie znoszę biegania w śmierdzących zapoconych ubraniach. Zastnawiałam się ostatnio nad kupieniem sobie opasek kompresyjnych do biegania... Może ktoraś z Was w takich opaskach biega i napisze czy takie opaski rzeczywiście pomagaja i warto? Mam problem z regeneracją mięśni, poza tym miewam takie mocne skurcze, że naprawdę uniemożliwiają mi bieganie :(

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Ciuchy do biegania

17 kwi 2019 - 07:01:04

Widziałam te opaski, ponoć pomaga na skurcze ale jest to bardziej polecane jeśli biegasz profesjonalnie oraz dużo. W sytuacji jeśli biegasz rekreacyjnie to ich skuteczność jest watpliwa. No chyba, ze ktos ma częste skurcze oraz problemy z regeneracją a sama ich nie mam Poza tym moim zdaniem lepiej jest trochę kaski dołożyć oraz kupić sobie lepszej klasy buty do biegania. Wracając do tematu to kupowałam buty i ubrania głównie w sklepach online ale patrzcie sie na to aby takie sklepy były autoryzowane abyście kupowały oryginalne bo na allegro łatwo się nadziać na podróbkę.

Ciuchy do biegania

24 cze 2019 - 12:22:12

warto głównie w buty i jakieś wygodne gacie :D

Ciuchy do biegania

24 cze 2019 - 13:33:55

Buty to jak najbardziej ważna sprawa, ale resztę ubrań można sobie według mnie darować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzież dla faceta