Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciuchy do biegania

24 lip 2015 - 21:02:52

Warto zaopatrzyć się w specjalną odzież. Biegałam długo w zwykłej bawełnianej koszulce, a potem przerzuciłam się na: <moderacja, spam> i odczułam ogromną różnicę. Przede wszystkim szybko schnie i czuć, że oddycha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:43 przez moderator.

Ciuchy do biegania

01 sie 2015 - 00:28:51

Dobra odzież do biegania musi zapewniać termoizolację i zarządzanie wilgocią. Często w lidlu można kupić naprawdę fajny sprzęt. Bez sensu przepłacać.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Ciuchy do biegania

24 paź 2015 - 09:58:39

Jeśli dopiero zaczynasz bieganie to nie szalej z wydawaniem kasy. Jak się wkręcisz na dłużej to wtedy stopniowo kupisz sobie fajne ciuchy. Ja zaczynałam w zwykłej koszulce, potem przez długi czas miałam jakieś tańsze ciuchy z Decathlonu, a potem albo coś dostałam albo kupowałam od czasu do czasu. Ważna sprawa żeby ciuchy miały wyraźnie widoczne elementy odblaskowe, chyba że w ogóle nie biegasz o zmierzchu, wieczorem itd. Jeśli nie mają odblasków to kup sobie za kilka jakieś odblaski, teraz po wejściu nowych przepisów jest sporo sklepów, masz np: <moderacja, spam>Akurat w kamizelce odblaskowe mi się średnio biega ale masz też jakieś opaski na rękę, szelki itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Ciuchy do biegania

22 lis 2015 - 14:31:23

Świetna odzież termoaktywna i do biegania i na narty, czy na rower jest w Bikershop. Mnie najlepiej przypasowała ta z marki Blizzard. <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-23 11:58 przez moderator.

Ciuchy do biegania

22 lis 2015 - 14:42:22

Porządne buty i stanik sportowy podtrzymujący biust.

Ciuchy do biegania

16 gru 2015 - 15:18:02

Dla mnie priorytetem jest zaopatrzenie się w odpowiednie obuwie sportowe. Ważne jest dla mnie by buty były dobrze dopasowane. To znaczy by nie były ani za duże ani za małe, by nigdzie nie gniotły, by trzymały doskonale stopę, bym jedynie mogła poruszać w nich palcami, by zapiętki dobrze trzymały. Może to nie jest wiele, ale szukając butów naprawdę ciężko znaleźć takie które będą spełniały tą niewielką ilość wymagań. Przy wyborze butów liczy się dla mnie też to czy buty nadają się do biegania po i w trakcie deszczowej pogody.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Ciuchy do biegania

20 sty 2016 - 11:53:41

Bluza termoaktywna to chyba najważniejszy element zaraz za butami. Mam bluze oddychającą z new balance, myślałam, że to przesada, ale jednak przekonałam się bardzo szybko, że takie coś jest bardzo potrzebne, tym bardziej, że pogoda teraz jest zmienna i niepewna, bluza sprawdza się w każdych warunkach, odprowadza pot na zewnątrz i jest mi w niej ciepło.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Ciuchy do biegania

17 lut 2016 - 22:35:35

ta bluza jest świetna na pierwszej stronie ! Bardzo kobieca i do ćwiczeń mega. Ja zamierzam sobie garderobę uzupełnić tu w hurtowni<moderacja, spam> Polecam do sportu ubierać się termoaktywnie, to zdrowe dla ciała. I popieram koleżankę wyżej, buty to podstawa, muszą być idealne, tu chodzi o zdrowie stawów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:44 przez moderator.

Ciuchy do biegania

07 mar 2016 - 15:05:19

Do biegania dobra jest odzież termoaktywna i oczywiście ważne są solidne buty do biegania.

Ciuchy do biegania

14 mar 2016 - 08:16:57

Kochane , znalazlam dwie pary legginsów , bardzo są do siebie podobne ,ale zastanawiam się , które będą miały lepszy pas , by nie opadały.Doradzcie !! :)

???





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-14 10:42 przez kwasnaAaa.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Ciuchy do biegania

15 cze 2016 - 21:52:07

Cytat
IamPaUlInA
coś takiego znalazłam...[attachment 966625 pol_pl_koszulka-termoaktywna-damska-NIKE-PRO-HYPERWARM-ENGINEERED-PRINT-HOODIE-639059-010-26068_5.jpg][attachment 966624 pol_pl_spodnie-termoaktywne-damskie-NIKE-PRO-HYPERWARM-MEZZO-WAISTBAND-TIGHTS-640959-646-26069_4.jpg]

Czy takie ubranie sprawdzi się też gdy wybieramy się na rowery?

Ciuchy do biegania

22 cze 2016 - 02:52:55

Cytat
klaudiazab92
Najważniejszą częścią garderoby kobiety jest dobrze dobrany sportowy stanik. Jestem instruktorką fitness i przerobiłam już chyba wszystko co się da jeśli chodzi o bieliznę... :D dla Pań które cenią komfort i dbają o swoje piersi polecam bezszwowe staniki SPAMUKUPA jak dla mnie numer jeden jeśli chodzi o stabilność i ochronę biustu. Ja sobie chwalę, moje klientki również, nawet te nieco bardziej biuściaste, mówią że "nawet pajacyki im już nie straszne", więc chyba coś w tym jest :)

Żałosna jesteś z tą reklamą na wszelkich możliwych forach zły Żeby chociaż w tym było słowo prawdy... A ty reklamujesz coś, co jest po prostu OSZUSTWEM, bo nie ma fizycznej możliwości, żeby stanik nie mający normalnej bieliźnianej rozmiarówki nadawał się do jakiegokolwiek sportu poza szachami.

Ciuchy do biegania

19 lip 2016 - 22:58:46

Nie, trochę małą maja ofertę, szkoda :( Ale lubie sobie oglądać odziez sportową na fejsie https://www.facebook.com/Odziez-Sportowa-Inspiracje-i-Stylizacje-na-Fitnes-do-Biegania-more-1558099361163838/

Ciuchy do biegania

18 lis 2016 - 17:24:53

są takie sklepy sportowe mam na myśli sklep tylko oferujący ubrania do biegania .
Oni są w stanie dokładnie ci dopasować strój .
ważne buty ani za małe ani za duże noga odbija i przez to palce idą do przodu , tez potrafią sprzedawcy dopasować.
Teraz jest właściwie trochę zwariowana pogoda ani ciepło ani zimno .
co do spodni najlepiej aby miały sznurówki można regulować i nie opadną. Wejdz w komp i sprawdz . co do cen , przecież nie kupujesz ubrania na raz , warto w niego zainwestować .

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Ciuchy do biegania

14 gru 2017 - 08:52:13

Odradzam kupowanie tanich ciuchów z supermarketów. Ostatnio kupiłam sobie w taki sposób legginsy. Rozmiar mniejszy od mojego bo wiem,że takie ubrania potrafią się rozciagac bez znaczenia jaką markę się wybierze. Jednak te rozciągnęły się bardzo i musiałam wciągać gumkę :(
Z dobrych firm sportowych mogę polecić ubrania Under Armour. Może tanie nie są,ale warto jest polować na promocje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orbitrek