Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

17 minut temu

Druk ścienny

25 minut temu

Nowy samochód

44 minut temu

Montaż Klimatyzacji

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciuchy do biegania

21 paź 2014 - 12:22:46

mega są! szczególnie góra!

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

22 paź 2014 - 13:15:08

Pięknaaaa ta bluza. Aż żal by mi było ją do biegania zakładać :D Skąd ta fotka?

Ciuchy do biegania

24 paź 2014 - 15:40:34

Heh, przeglądałam tyle tych ciuchów, że już sama się zagubiłam skąd to, ale znalazłam :D: http://fitnesstrening.pl

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

24 paź 2014 - 15:43:19

Chyba muszę pomyśleć o tej termoaktywnej, bo jak biegam wieczorami to trochę marznę ;/

Ciuchy do biegania

24 paź 2014 - 17:19:06

Cytat
madziia89
Chyba muszę pomyśleć o tej termoaktywnej, bo jak biegam wieczorami to trochę marznę ;/
Niestety, jest a coraz zimniej :(

Ciuchy do biegania

26 lis 2014 - 13:36:19

Ja się zastanawiam nad jakimś paskiem żeby telefon i klucze tam wsadzić, bo nie wszędzie mam kieszenie i specjalnie muszę tak dobierać ciuchy żeby to gdzięś pomieścić.

Cytat
madziia89
Chyba muszę pomyśleć o tej termoaktywnej, bo jak biegam wieczorami to trochę marznę ;/
Zimowa odzież termo jest najlepsza z wełny merino. Trochę droższej wychodzi niż z syntetycznej tkaniny, ale lepiej się sprawdza.

Ciuchy do biegania

26 lis 2014 - 13:38:26

Warto inwestować ! Wybierz się do Decathlonu. Tam mają jakościowo dobre ciuszki i na każdą kieszeń ;) A jak trafisz na przeceny to już w ogóle.

Ciuchy do biegania

09 gru 2014 - 20:54:56

Pewnie,że jest sens. Ceny zestawów są różne, sprawdź sobie w roznych sklepach internetowych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 20:58 przez OlcixJ.

Ciuchy do biegania

20 gru 2014 - 18:20:13

Cytat
Keyton
Ja np. jestem cały czas zwolennikiem bielizny brubeck z tego prostego względu, że w stosunku cena jakość wychodzi bardzo dobrze.
Brubeck nie jest zły, ale Tervel jest trochę tańszy jak się szuka czegoś dobrego w niskiej cenie.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

27 gru 2014 - 15:14:17

a propos Tervla zastanawiam się nad tymi spodniami: http://www.militaria.pl/tervel/bielizna_termoaktywna_tervel_comfortline_black_-_spodnie_p6788.xml?cat=1129
tylko nie piszą czy to damskie czy męskie - myślicie że unisex?

Ciuchy do biegania

29 gru 2014 - 00:37:14

Wyglądają bardziej na męskie...

Ciuchy do biegania

29 gru 2014 - 02:21:35

Czy Wy wszystkie piszecie serio?

Kiedys ludzie biegali w ubraniach normalnych ciuchach. Nikt nawet nie myslal o ubraniach termoaktywnych. Najwazniejsze byly wygodne buty i przyjemnosc z biegania! A teraz, bron Boze wyjsc nieodpowiednio ubranym do biegania... W głowie sie nie miesci...

Osobiscie biegajac 3km - jedne co mam lepsze to buty, bo to podstawa. ale normalna kurtka/bluza (nawet BAWEŁNIANA KOSZULKA) do tego dresowe spodnie i wcale nie czuje się gorszym biegaczem ;) Nie wracam tez do domu z plamą potu, jak niektore z Was piszą.

Ciuchy do biegania

29 gru 2014 - 21:44:54

Cytat
heavengirl

Zimowa odzież termo jest najlepsza z wełny merino. Trochę droższej wychodzi niż z syntetycznej tkaniny, ale lepiej się sprawdza.
A czemu syntetyczna się nie nadaje? Ja nie widzę w niej żadnych wad. Teraz mam SPAIO.

Ciuchy do biegania

04 sty 2015 - 14:44:17

Też mi się tak wydaje, że to męskie. Możesz do sklepu napisać i się zapytać.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

07 sty 2015 - 19:22:13

Cytat
princeess
Czy Wy wszystkie piszecie serio?

Kiedys ludzie biegali w ubraniach normalnych ciuchach. Nikt nawet nie myslal o ubraniach termoaktywnych. Najwazniejsze byly wygodne buty i przyjemnosc z biegania! A teraz, bron Boze wyjsc nieodpowiednio ubranym do biegania... W głowie sie nie miesci...

Osobiscie biegajac 3km - jedne co mam lepsze to buty, bo to podstawa. ale normalna kurtka/bluza (nawet BAWEŁNIANA KOSZULKA) do tego dresowe spodnie i wcale nie czuje się gorszym biegaczem ;) Nie wracam tez do domu z plamą potu, jak niektore z Was piszą.

no tak ale pomysł o odzieży termo zrodził się nie bez powodu. w grubych bawełnianych dresach jak się w chłodniejsze dni spociłać , np biegając i chwilę pożniej zawiało, to już przeziębienie murowane. bo bluza bawełniana chłoneła pot , i zamiast go odprowadzac to materiał był po porstu mokry. ileś osob sie rozchorowało więc szukali rozwiązania i znleżli pomysł na materiał termo , w którym cie nie wywieje na lewo. to dosyć nowe prodktu ale nie bez powodu mają takie branie, co nie ?;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chodakowska nie działa ?