Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciuchy do biegania

21 paź 2014 - 12:22:46

mega są! szczególnie góra!

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

22 paź 2014 - 13:15:08

Pięknaaaa ta bluza. Aż żal by mi było ją do biegania zakładać :D Skąd ta fotka?

Ciuchy do biegania

24 paź 2014 - 15:40:34

Heh, przeglądałam tyle tych ciuchów, że już sama się zagubiłam skąd to, ale znalazłam :D: http://fitnesstrening.pl

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

24 paź 2014 - 15:43:19

Chyba muszę pomyśleć o tej termoaktywnej, bo jak biegam wieczorami to trochę marznę ;/

Ciuchy do biegania

24 paź 2014 - 17:19:06

Cytat
madziia89
Chyba muszę pomyśleć o tej termoaktywnej, bo jak biegam wieczorami to trochę marznę ;/
Niestety, jest a coraz zimniej :(

Ciuchy do biegania

26 lis 2014 - 13:36:19

Ja się zastanawiam nad jakimś paskiem żeby telefon i klucze tam wsadzić, bo nie wszędzie mam kieszenie i specjalnie muszę tak dobierać ciuchy żeby to gdzięś pomieścić.

Cytat
madziia89
Chyba muszę pomyśleć o tej termoaktywnej, bo jak biegam wieczorami to trochę marznę ;/
Zimowa odzież termo jest najlepsza z wełny merino. Trochę droższej wychodzi niż z syntetycznej tkaniny, ale lepiej się sprawdza.

Ciuchy do biegania

26 lis 2014 - 13:38:26

Warto inwestować ! Wybierz się do Decathlonu. Tam mają jakościowo dobre ciuszki i na każdą kieszeń ;) A jak trafisz na przeceny to już w ogóle.

Ciuchy do biegania

09 gru 2014 - 20:54:56

Pewnie,że jest sens. Ceny zestawów są różne, sprawdź sobie w roznych sklepach internetowych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 20:58 przez OlcixJ.

Ciuchy do biegania

20 gru 2014 - 18:20:13

Cytat
Keyton
Ja np. jestem cały czas zwolennikiem bielizny brubeck z tego prostego względu, że w stosunku cena jakość wychodzi bardzo dobrze.
Brubeck nie jest zły, ale Tervel jest trochę tańszy jak się szuka czegoś dobrego w niskiej cenie.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

27 gru 2014 - 15:14:17

a propos Tervla zastanawiam się nad tymi spodniami: http://www.militaria.pl/tervel/bielizna_termoaktywna_tervel_comfortline_black_-_spodnie_p6788.xml?cat=1129
tylko nie piszą czy to damskie czy męskie - myślicie że unisex?

Ciuchy do biegania

29 gru 2014 - 00:37:14

Wyglądają bardziej na męskie...

Ciuchy do biegania

29 gru 2014 - 02:21:35

Czy Wy wszystkie piszecie serio?

Kiedys ludzie biegali w ubraniach normalnych ciuchach. Nikt nawet nie myslal o ubraniach termoaktywnych. Najwazniejsze byly wygodne buty i przyjemnosc z biegania! A teraz, bron Boze wyjsc nieodpowiednio ubranym do biegania... W głowie sie nie miesci...

Osobiscie biegajac 3km - jedne co mam lepsze to buty, bo to podstawa. ale normalna kurtka/bluza (nawet BAWEŁNIANA KOSZULKA) do tego dresowe spodnie i wcale nie czuje się gorszym biegaczem ;) Nie wracam tez do domu z plamą potu, jak niektore z Was piszą.

Ciuchy do biegania

29 gru 2014 - 21:44:54

Cytat
heavengirl

Zimowa odzież termo jest najlepsza z wełny merino. Trochę droższej wychodzi niż z syntetycznej tkaniny, ale lepiej się sprawdza.
A czemu syntetyczna się nie nadaje? Ja nie widzę w niej żadnych wad. Teraz mam SPAIO.

Ciuchy do biegania

04 sty 2015 - 14:44:17

Też mi się tak wydaje, że to męskie. Możesz do sklepu napisać i się zapytać.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy do biegania

07 sty 2015 - 19:22:13

Cytat
princeess
Czy Wy wszystkie piszecie serio?

Kiedys ludzie biegali w ubraniach normalnych ciuchach. Nikt nawet nie myslal o ubraniach termoaktywnych. Najwazniejsze byly wygodne buty i przyjemnosc z biegania! A teraz, bron Boze wyjsc nieodpowiednio ubranym do biegania... W głowie sie nie miesci...

Osobiscie biegajac 3km - jedne co mam lepsze to buty, bo to podstawa. ale normalna kurtka/bluza (nawet BAWEŁNIANA KOSZULKA) do tego dresowe spodnie i wcale nie czuje się gorszym biegaczem ;) Nie wracam tez do domu z plamą potu, jak niektore z Was piszą.

no tak ale pomysł o odzieży termo zrodził się nie bez powodu. w grubych bawełnianych dresach jak się w chłodniejsze dni spociłać , np biegając i chwilę pożniej zawiało, to już przeziębienie murowane. bo bluza bawełniana chłoneła pot , i zamiast go odprowadzac to materiał był po porstu mokry. ileś osob sie rozchorowało więc szukali rozwiązania i znleżli pomysł na materiał termo , w którym cie nie wywieje na lewo. to dosyć nowe prodktu ale nie bez powodu mają takie branie, co nie ?;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chodakowska nie działa ?