Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciuchy do biegania

18 paź 2013 - 11:13:35

Warto zainwestować w jakieś specjalne ubranie czy koszulk bawełniana wystarczy?

Ciuchy do biegania

18 paź 2013 - 11:18:19

Dobrze jest zainwestować w termoaktywne ubrania:) przydadzą Ci sie nie tylko do biegania, ale i na rower, kijki czy do uprawiania innych sportów:)ja zainwestowałam i nie żałuje:)
Choć oczywiście w bawełnianych zwykłych ciuszkach w stylu sportowym też można;)

Ciuchy do biegania

19 paź 2013 - 19:56:39

Jak dla mnie dobre termoaktywne ciuchy to podstawa. Nie pocisz się, nie tracisz ciepła, lepiej się biega.

Ciuchy do biegania

20 paź 2013 - 19:36:28

Cytat
agata31
Dobrze jest zainwestować w termoaktywne ubrania:) przydadzą Ci sie nie tylko do biegania, ale i na rower, kijki czy do uprawiania innych sportów:)ja zainwestowałam i nie żałuje:)
Choć oczywiście w bawełnianych zwykłych ciuszkach w stylu sportowym też można;)

ja popieram jeśli nie masz kasy to lepiej nie wydawaj na pseudo termoaktywną bieliznę bo to nie przynosi żadnego efektu a kasa jest wywalona w błoto jeśli natomiast masz środki finansowe myślę że warto dla własnego komfortu

Ciuchy do biegania

20 paź 2013 - 19:40:40

Hmm a ile kosztuje taka termoaktywna odzież? Ja biegam codziennie ale raczej w normalnych bawełnianych ubraniach. Nie robię jakichś nie wiadomo jakich długich tras ale 3,5 km dziennie.

Ciuchy do biegania

20 paź 2013 - 19:57:26

Cytat
maristka
Jak dla mnie dobre termoaktywne ciuchy to podstawa. Nie pocisz się, nie tracisz ciepła, lepiej się biega.
Właśnie to mnie skłania do tego, aby takie ciuchy kupić.

Cytat
Keyton
Jeśli ktoś ma zamiar biegać regularnie, a co za tym idzie już pół profesjonalnie to można inwestować w sprzęt jeśli nie to po co?
W sumie to chodzi mi o komfort, ale znawcą nie jestem dlatego pytam. :)

Cytat
Julia_Ka
Hmm a ile kosztuje taka termoaktywna odzież? Ja biegam codziennie ale raczej w normalnych bawełnianych ubraniach. Nie robię jakichś nie wiadomo jakich długich tras ale 3,5 km dziennie.
Zależy od firmy. Widziałam w sieciówkach za małe pieniądze, ale po komentarzach na forach, wiem że leiej zainwestować w coś porządnego.

Ciuchy do biegania

24 paź 2013 - 18:34:24

Cytat
Julia_Ka
Hmm a ile kosztuje taka termoaktywna odzież? Ja biegam codziennie ale raczej w normalnych bawełnianych ubraniach. Nie robię jakichś nie wiadomo jakich długich tras ale 3,5 km dziennie.
Myślę ża jak dobrze poszukasz to znajdziesz komplet za 200 zł.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 6/5

Ciuchy do biegania

23 lut 2014 - 23:36:27

Do biegania w zupełności wystarczą tego typu dresy ważne żeby dobrać górę odpowiednia na warunki pogodowe, czyli, czyli jeśli będzie zimno, to jakaś kurtka. Generalnie ponoć powinno się tak ubrać jakby na zewnątrz było 10 stopni więcej niż jest w rzeczywistości. Skup się bardziej na butach, warto tutaj nie oszczędzać i kupić coś porządnego, żeby potem nie musieć wydawać kasy po lekarzach...

Ciuchy do biegania

23 lut 2014 - 23:49:16

Cytat
Kamina
Do biegania w zupełności wystarczą tego typu dresy ważne żeby dobrać górę odpowiednia na warunki pogodowe, czyli, czyli jeśli będzie zimno, to jakaś kurtka. Generalnie ponoć powinno się tak ubrać jakby na zewnątrz było 10 stopni więcej niż jest w rzeczywistości. Skup się bardziej na butach, warto tutaj nie oszczędzać i kupić coś porządnego, żeby potem nie musieć wydawać kasy po lekarzach...

Ciuchy do biegania

05 wrz 2014 - 15:36:34

Wydaje mi się, że lepiej zainwestować w lepszą odzież i obuwie niż zrobić sobie krzywdę chcąc oszczędzać. Ja kupiłam buty do biegania, które są bardzo wygodne http://sklep.sport-guru.pl/bieganie/buty/bieganie_naturalne.html. Planuje też dokupić trochę odzieży termoaktywnej, już wypatrzyłam kilka odpowiednich dla mnie modeli też na tej stronce. Produkty są dobre jakościowo dlatego nie będę szukać niczego innego :)

Ciuchy do biegania

10 paź 2014 - 14:55:46

Już się pogubiłam z tą bielizną termoaktywną:/ Teraz na jesień chyba jest najlepszy czas żeby się w takową zaopatrzyć? Czy nie ma sensu?

Ciuchy do biegania

13 paź 2014 - 14:34:52

Jest sens! Właśnie jest świetna do biegania jesienią w chłodniejsze dni :)

Ciuchy do biegania

15 paź 2014 - 15:22:15

Cytat
Edyta1907
Jest sens! Właśnie jest świetna do biegania jesienią w chłodniejsze dni :)
...jakaś sprawdzona marka..? Z góry dzięki, jestem świeża w temacie

Ciuchy do biegania

16 paź 2014 - 12:22:13

Ze swojej strony mogę zarekomendować Nike Pro. Świetnie się sprawdza, a miałam też innych firm i niekoniecznie byłam zadowolona :)

Ciuchy do biegania

20 paź 2014 - 14:53:14

coś takiego znalazłam...


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić szpagat?