Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

21 sekund temu

Druk ścienny

8 minut temu

Nowy samochód

27 minut temu

Montaż Klimatyzacji

32 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ćwiczyć czy nie ?

05 paź 2013 - 14:14:38

Cytat
ueuple
Na pewno nie będę jadła 2000 kcal bo od zawsze mało jadłam.
A co do biegania - to biegałam przez 2 miesiące 2 razy w tygodniu po 50 min i NIC nie schudłam :(
Dziewczyno ale ty musisz to zmienić bo twój organizm potrzebuje więcej jedzenia. Tyle co ty jesz to mozna przez kilka miesięcy ale nie dłużej. I teraz właśnie masz efekty tego że za malo jadłaś i jesz. Metabolizm masz spowolniony i nawet ćwicząc nie możesz schudnąć.
Ja jako nastolatka stosowałam takie głodowe diety i rozwaliłam sobie metabolizm. Zajęło mi parę lat żebym zaczęła normalnie jeść i obecnie jedząc 2000 kcal nie tyję a jak dołanczam ćwiczenia to spokojnie chudnę.
Teksty że będzie wyglądać jak wieszak są nie na miejscu bo ja przy jej wzroście mając 49kg wyglądam normalnie, nie za chudo więc dajcie spokój.
Jesli teraz coś z tym nie zrobisz to z biegiem lat będzie jeszcze gorzej bo metabolizm zwalnia im jesteśmy starsi. Ćwiczyć musisz i to koniecznie. Do tego najlepiej zwiększaj sobie kaloryczność powiedzmy o 100 kcal miesięcznie ale na jakieś wartościowe rzeczy. Możesz zacząć od owoców, potem jakieś płatki, jogurty, potem powoli wprowadzać normalne obiady. Trzeba na to sporo czasu ale myślę że dasz radę. I nie przeraź się jak na początku trochu przytyjesz. Jak organizm się przystosuje to wskoczy na inne obroty i zobaczysz że powoli zaczniesz chudnąć.
Cytat
ueuple
uwaga powtarzam : zawsze jadłam tyle ile teraz, mój metabolizm jest dobry, a tą "śmieszną" dietkę ułożyła mi dietetyczka
Cytat
Ewelina130787
Ćwicz;)
dziękuję, w końcu konkretna odpowiedź :)
Twój metabolizm nie jest dobry i zrozum to wreszcie! To mała dziewczynka ma większe zapotrzebowanie na kalorie a ty jestes kobietą! Ja jedząc 2000 kcal myślę że wcale duzo nie jem bo moje rówieśniczki jedzą jeszcze więcej. Zresztą ja jem 2000 kcal i utrzymuję wagę 49kg, ty jesz połowę mniej i wazysz znacznie więcej. Więc dla ciebie to normalne? Sama na własne życzenie spowalniasz sobie metabolizm....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-05 14:22 przez skarbek2012.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczyć czy nie ?

05 paź 2013 - 14:41:33

Cytat
pauli05
a co do tych mięśni, to rozumiem, że dysponujesz wynikami pomiarów tłuszczu, mięśni itp., żeby to stwierdzić

nie nie mam pomiarów, ale myślę że 10 lat 4x a tygodniu treningów ju-jitsu to chyba dobry wyznacznik

bo ktość jeszcze pytał : nie nie jem codziennie tego samego (to był tylko przykładowy dzienny jadłospis)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-05 14:43 przez ueuple.

Ćwiczyć czy nie ?

05 paź 2013 - 14:47:42

ja mam 163 cm wzrostu i ważę z 58 kg nie wiem nie ważyłam się , robie codziennie po 120 brzuszków , w codzienne jedzenie weszły owoce i woda nisko kaloryczna , mam nadzieję że mi pomoże bo na swoje nogi i brzuch to nie mogę się już patrzeć :/

Ćwiczyć czy nie ?

05 paź 2013 - 15:09:44

Cytat
aga6283
ja mam 163 cm wzrostu i ważę z 58 kg nie wiem nie ważyłam się , robie codziennie po 120 brzuszków , w codzienne jedzenie weszły owoce i woda nisko kaloryczna , mam nadzieję że mi pomoże bo na swoje nogi i brzuch to nie mogę się już patrzeć :/
Woda niskokaloryczna? Woda nie ma żadnych kalorii. Mam nadzieję że zrezygnowałaś z czipsów i fast foodów? A same brzuszki ci wiele nie dadzą, przecież z nóg nie schudniesz robiąc brzuszki;/

Ćwiczyć czy nie ?

05 paź 2013 - 15:14:08

jak chcesz spalić tłuszcz to musisz aeroby wprowadzić, bo same brzuszki jak napisała koleżanka wyżej niewiele pomogą....

Ćwiczyć czy nie ?

05 paź 2013 - 19:22:46

Cytat
ueuple
Cytat
pauli05
a co do tych mięśni, to rozumiem, że dysponujesz wynikami pomiarów tłuszczu, mięśni itp., żeby to stwierdzić

nie nie mam pomiarów, ale myślę że 10 lat 4x a tygodniu treningów ju-jitsu to chyba dobry wyznacznik
niekoniecznie

nadal trenujesz czy już nie? bo może tu trzeba szukać też rozwiązań z tym odchudzaniem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-05 19:23 przez pauli05.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczyć czy nie ?

06 paź 2013 - 15:28:17

nie nie trenuje już dlatego przytyłam :/

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczyć czy nie ?

06 paź 2013 - 15:31:37

mam podobnie w 3miesiace schudlam 10kg, zaczelam jesc zdrowo, teraz dalej jem jak jadlam i waga ani na dol nie idzie:( nie wiem czemu?

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczyć czy nie ?

06 paź 2013 - 16:02:38

przy 61 kg na 167 cm nie nosisz rozmiaru M? ja mam 58 na 168 i mam raczej S wiec chyba przesadzasz :D

Ćwiczyć czy nie ?

06 paź 2013 - 16:04:13

Cytat
gajaaa
przy 61 kg na 167 cm nie nosisz rozmiaru M? ja mam 58 na 168 i mam raczej S wiec chyba przesadzasz :D
Ja ważąc 58/168 nosiłam M/L. Teraz mam 49kg i S.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczyć czy nie ?

06 paź 2013 - 17:40:57

Cytat
gajaaa
przy 61 kg na 167 cm nie nosisz rozmiaru M? ja mam 58 na 168 i mam raczej S wiec chyba przesadzasz :D

noszę M/L
ale mam szerokie ramiona - to dlatego bardziej na mnie leżą L

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pas wyszczuplający wibrujący stymulujacy