Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:02:31

witam... mam odstajacy brzuszek cellulit i dosc grubsze udka ;-)

chce jutro wykupic karnet miesieczny na silownie i mam pytanie czy bieganie na biezni itp pomoze mi schudnac czy raczej wyrzezbic cialo? czy tak i tak ? proszę o pomoc bo juz nie wiem czy najpierw diete zrobic schudnac a pozniej rzeźbic?

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:06:41

najpierw się chudnie ,aby pozbyć się tłuszczu,a potem się rzeźbi:)

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:09:14

czyli najpierw dieta ? a na biezni nie schudne?

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:10:43

Bieżnia, orbitrek, rowerek pomagają zgubić :)

A bez diety nie ma efektów, 70 procent około to dieta, reszta ruch ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 22:11 przez Evans18.

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:11:12

a po co wydawac kase na siłownie? najlepiej cwiczyc przed kompem w domu,pełno róznych treningów na necie...

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:11:47

polecam Ci trening interwałowy. nie skupiaj się jedynie na ćwiczeniach cardio, ważne jest to, żebyś ćwiczyła również siłowo.w necie jest mase informacji na ten temat więc na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz :) Na siłowni możesz też porozmawiać z trenerem, który na pewno Ci doradzi i rozwieje Twoje wątpliwości. Co do diety to proponuje po prostu zdrowo się odżywiać, skoro chcesz ćwiczyć to musisz pamiętać o właściwym odżywianiu by dostarczać swojemu organizmowi niezbędnych składników, które są mu potrzebne do regeneracji po wysiłku.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:13:52

Cytat
tygryskowata
czyli najpierw dieta ? a na biezni nie schudne?
na bieżni schudniesz, nie musisz siedzieć na diecie, wystarczy, ze zastąpisz niektóre produkty. Bilans energetyczny musi być ujemny, ale jeśli chcesz sie wyrzeźbić, to dieta białkowa. Chudniesz i rzeźbisz. Tylko się nie głodź, bo zajedziesz organizm i zepsujesz cerę i włosy

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:14:38

bieżnia jest jak najbardziej na schudnięcie,bo jest to cardio,które spala tłuszcz z całego ciała,a do tego rób ćwiczenia abs na brzuch i zdrowe odzywianie,bo jak Evans napisała,że jest to 70% skuteczności:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 22:16 przez mercedes78.

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:20:20

witam,ja rownież od stycznia postanowiłam zmienić siebie i udało się.Zaczęłam od zmiany diety i dodałam cwiczenia.dzis jestem bardzo zadowolona.W sumie u mnie była sprawa 5 /6 kg ale zgubiłam je ciało ujędrniłam i najwazniejsze ze teraz utrzymuję wagę .zaczynałam od skalpela Chodakowskiej 4 razy w tygodniu,potem rower ,oraz pozniej zwiekszyłam treningi i zaczełam cwiczenia z SHOUNEM T.Nie wydałam żadnej kasy na siłkę,ale to jest sprawa osobista:)najwazniejsze są efekty,powodzenia;)

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:21:33

tutaj po czytaj http://potreningu.pl/artykuly/2111/trening-silowy-w-czasie-redukcji--niezbedny-czy-bez-znaczenia-cz--i

jeżeli nie chce Ci się czytaj całego artykułu przejdź do wniosków opisanych na koncu

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:26:36

samą bieżnią super efektów nie osiągniesz, dodaj do tego ćwiczenia siłowe

schudniecie a potem wyrzezbienie ciała

01 paź 2013 - 22:44:26

Cytat
pinezka_86
tutaj po czytaj http://potreningu.pl/artykuly/2111/trening-silowy-w-czasie-redukcji--niezbedny-czy-bez-znaczenia-cz--i

jeżeli nie chce Ci się czytaj całego artykułu przejdź do wniosków opisanych na koncu

świetny artykuł ,poczytam też sobie inne,bo wiele tu ciekawych rzeczy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TABATA czy ktoś coś wie?