Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:34:18

Pochwalcie się dziewczynki swoi mi efektami po A6W

Chce zaczac robic ale nie wiem czy jest sens mam plaski brzuch ale chce zrobic ladne miesnie

A i ktoras z dziewczyn jakby mogla sie pochwalic jakims efektami po cwiczeniach na posladki i jakie robila cwiczonka

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:42:14

aby mieć widoczne mięśnie brzucha trzeba pozbyć się tłuszczyku, który je przykrywa. Robienie brzuszków nic nie da. Brzuch robi się w kuchni. Aby zrzucić tłuszczyk musisz być na ujemnym bilansie kalorycznym, wtedy schudniesz i mięśnie będą widoczne. A6W owszem wzmacnia mięśnie brzucha ale nie spala tłuszczu.

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:43:04

hej:) ja jestem na 8 dniu obcnie, czyli początek:) Powiem Ci, że efekty są ale w sensie, że mam bardziej płaski brzuszek i taki jakby ''twardszy'' :) Poki co, wyrzezbiony jeszcze nie jest,a marze o tym, wiec sie nie poddam :d

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:47:23

Efekty są ogromnie. Jak robisz sumiennie i regularnie i nie pomijasz dni ;) Ja robiłam przed late, do tego 4 razy w tyg skalpel Ewki Chodakowskiej i miałam na lato śliczny plaski brzuch i ładne wcięcie. Przez lato trochę piwa popiłam i chipsów i nie ćwiczyłam,więc już się popsuł,ale zaczęłam od nowa,bo warto ;)

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:47:53

ja na brzuch robiłam "męskie" 8-minutówki przez jakieś 2 (niecałe) miesiące, zwiększałam sobie tylko ilość danych ćwiczeń.
męczące, ale polecam. super efekty.
chociaż i tak chcę jeszcze trochę poprawić to i owo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-19 19:52 przez ewa-justyna.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:55:17

Cytat
Beatka833
aby mieć widoczne mięśnie brzucha trzeba pozbyć się tłuszczyku, który je przykrywa. Robienie brzuszków nic nie da. Brzuch robi się w kuchni. Aby zrzucić tłuszczyk musisz być na ujemnym bilansie kalorycznym, wtedy schudniesz i mięśnie będą widoczne. A6W owszem wzmacnia mięśnie brzucha ale nie spala tłuszczu.
większej bzdury dawno nie czytałam. Bez mocnych mięśni brzucha nie da się mieć płaskiego brzucha. Będzie wystawał nawet jeśli się będziesz głodzić. Zdrowa dieta i ćwiczenia a nie głodzenie sie

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:55:47

Maiłam zakładać taki wątek;d generalnie jestem na 21 dniu czyli równa połowa. Efekty są, nie mam co prawda jeszcze wyrzeźbionego brzucha ale jest dużo twardszy, mam leciutkie dwa zagłębienia i boczki mniejsze:)

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 19:57:36

Cytat
Beatka833
aby mieć widoczne mięśnie brzucha trzeba pozbyć się tłuszczyku, który je przykrywa. Robienie brzuszków nic nie da. Brzuch robi się w kuchni. Aby zrzucić tłuszczyk musisz być na ujemnym bilansie kalorycznym, wtedy schudniesz i mięśnie będą widoczne. A6W owszem wzmacnia mięśnie brzucha ale nie spala tłuszczu.

Przecież autorka pisze, że ma płaski brzuch

Pochwalcie się efektami po A6W...

19 wrz 2013 - 20:01:26

A na pośladki to Mel C działa naprawdę, ale te ćwiczenia też są w skalpelu Chodakowskiej. Wygodniej robić go po prostu 4 razy w tyg (przynjamniej dal mnie). Bo mam tam ćwiczenia na wszytsko i dzięki temu się nie "trzęsie". Bo ogolnie jestem chuda,ale zawsze sobie wkręcam,że jak nie będę ćwiczyła to sie będzie trzęsłohehe.

Pochwalcie się efektami po A6W...

22 wrz 2013 - 09:39:50

Ja pare razy zaczynalam ale jakos zawsze przerywam bo np zapomne w weekend a poza tym na stancji mam tak malo miejsca ze nie mam gdzie tego robic:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skalpel II z krzesłem - co o tym myślicie?