Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pytanie do tańczących!

16 wrz 2013 - 20:15:08

Cytat
veruch
z 2 strony jezeli nie masz takiego wrodzonego czegoś,co pozwala się ruszać z jako taką gracją, to nigdy nie bd się czuła jakoś wspaniale tańcząc.
Duzo zalezy od partnera,nawet w klubie - mozesz tanczyc z jakims facetem ,ktory Cie podtrzyma,poprowadzi .
Kolejna wazna rzecza jest swiadomosc ciała i zadowolenie z niego,musisz sie czuc db w swoim ciele i bawic sie tym ze tanczyc ;)

To chyba nie tak, że nie umiem. Z bardzo dobrymi kumplami, którzy fajnie tańczą tańczy mi się super! Jeśli kogoś słabiej znam mega się spinam i wychodzi jak wychodzi. Już nie mówiąc o wujkach na weselach. To jest dopiero trauma. Ja w lewo, oni w prawo. Choćby nawet byli dobrymi tancerzami. To chyba jakaś oldschoolowa szkoła, bo zupełnie nie ogarniam :D
Cytat
sweetie-kittie
ja polecam latino dla pań, high heels, pewnie masz tego typu kursy u siebie w mieście. Świetna zabawa! ;)

Może faktycznie na solo będzie fajniej niż w parach... Sama nie wiem na co się zdecydować :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-16 20:16 przez magnolia113.

pytanie do tańczących!

16 wrz 2013 - 20:19:36

Ja też tak mam :) W dodatku mój facet też nie umie ;d

pytanie do tańczących!

16 wrz 2013 - 20:23:21

jeśli chodzi o tanće "weselne" to polecam 2 na 1 - taniec bardzo prosty i zatańczysz go prawie do każdej muzyki :) dużo filmikow znajdziesz na yt :)

pytanie do tańczących!

16 wrz 2013 - 21:25:03

Cytat
Singrid
jeśli chodzi o tanće "weselne" to polecam 2 na 1 - taniec bardzo prosty i zatańczysz go prawie do każdej muzyki :) dużo filmikow znajdziesz na yt :)

Nie chodzi o to, że nie potrafię. Bardziej, że nie potrafię wyczuć następnego ruchu partnera i że się krępuję, więc filmiki nic tu nie pomogą :(

pytanie do tańczących!

16 wrz 2013 - 21:28:08

jak potańczysz z kimś choćby to dwa na jeden to się roztanzysz :) kwetsia ćwiczen :)

pytanie do tańczących!

16 wrz 2013 - 22:21:37

Może jeszcze znajdą się jakieś tancerki? :D
Dalej nie wiem co wybrać: salsa, jakieś latino solo, zumba w dalszym ciągu czy jeszcze coś innego :D

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 09:12:58

ja przez jakiś czas chodziłam w Krakowie na zajecia z salsy - schemat byl dobry, bo uczona tam wlasnie "prowadzenia" w parze, czyli jak odczytac co tanczyc :). Jeśli zalezy Ci, żeby "wyczuć" co partner ma na myśli i jakie są tego intencje, to na pewno NIE IDŹ na solo ani zumbę, bo to nie są zajęcia w parach :D

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 09:19:36

No moze na jakis kurs podstawowy najpierw sie zapisz salsa jest dosyc trudna i tam sa naprawde ruchy caly czas biodrami a jezeli nie potrafisz tanczyc raczej bedzie ci bardzo ciężko.

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 09:22:43

Bez przesady, salsa nie jest trudnym tancem, bo wszytsko opiera się na kroku podstawowym. Ogólnie polecam zajecia z salsy oraz ogólnie z tanców towarzyskich - nabierzesz pewności siebie i nauczysz się przynajmniej podstaw jak być prowadzną w tancu :)

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 09:27:54

No widzisz Singrid Ty uwazasz ze salsa nie jest trudna a dla mnie własnie jest choc tańcze nie najgorzej a salsy załapac nie moge ponieważ ruchy biodrami mi nie wychodza.

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 09:33:44

Jeżeli taki kurs pomoże Ci się rozluźnić na parkiecie i nikną opory przed tańczeniem, to czemu nie. Ja uwielbiam tańczyć, kiedyś uczęszczałam do kilku zespołów i to mnie też nauczyło tańczyć. Jednak nie ma to jak dobry partner, który umie poprowadzić kobietę. Mój facet akurat nie potrafi tańczyć... Jest sztywny jak drewniana belka... Porażka.

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 09:38:09

wesela i imprezy to z moich obserwacji raczej kiwanie się do rytmu a nie taniec, przynajmniej u większości osób. ja tańczę na rurce więc z parkietem nie ma to nic wspólnego ale teraz też myślę o salsie bo to można do wszystkiego wykorzystać a przynajmniej jakoś lepiej się wygląda niż takie podrygiwanie do rytmu. salsa myślę że świetny pomysł tym bardziej że na początku poza biodrami to z seksownymi ruchami ma niewiele wspólnego więc czilll

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 09:58:39

Niekoniecznie myśl od razu o szkołach tańca. Kluby fitness oferują zumbę albo salsę solo. Rozluźnisz się, nauczysz ruchów i będziesz elastyczna. Nie przejmuj się, że pierwsze zajęcia to będzie kicha. Sama się dobrze ruszam, ale pierwsza zumba to była porażka :D i tyle śmiechu. Możesz iść sama, możesz z kimś. Nie ma się co wstydzić, kobiety patrzą na siebie w lustrze i instruktorkę, żeby samej lepiej się ruszać ;)

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 10:07:10

Cytat
SunFlower23
Niekoniecznie myśl od razu o szkołach tańca. Kluby fitness oferują zumbę albo salsę solo. Rozluźnisz się, nauczysz ruchów i będziesz elastyczna. Nie przejmuj się, że pierwsze zajęcia to będzie kicha. Sama się dobrze ruszam, ale pierwsza zumba to była porażka :D i tyle śmiechu. Możesz iść sama, możesz z kimś. Nie ma się co wstydzić, kobiety patrzą na siebie w lustrze i instruktorkę, żeby samej lepiej się ruszać ;)

Chodziłam na zumbę Mega dużo mi to dało. Nauczyłam się również ruszać bioderkami :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-17 12:10 przez Dafcia.

pytanie do tańczących!

17 wrz 2013 - 10:07:46

Cytat
eduski933
Ja też tak mam :) W dodatku mój facet też nie umie ;d
mój w dzieciństwie tańczył, brał udział w turniejach, do tej pory mu coś z tego zostało, postawa, ruchy itp.

a ja? nie umieć dać się prowadzić w tańcu, chciałabym dominować ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pochwalcie się efektami po A6W...