Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 13:00:55

Hej.
Czy są tu na szafie instruktorki fitness ?
Chciałabym abyście się podzieliły swoim doświadczeniem, na co zwracać uwagę na zajęciach itd.
Jeszcze nie prowadzę zajęć, mimo że kurs posiadam od jakiegos czasu. Na razie chcę się przygotować i prowadzić zajęcia gdy będę na to gotowa, nie chce nikomu robić krzywdy i chcę znać dobrą technikę wykonywania ćwiczeń.
Interesują mnie też Wasze doświadczenia z ludźmi, czy spotkałyście się kiedyś z negatywną opinią o Was od ćwiczących itd.
Oraz prosiłabym o jakieś propozycje fajnej muzyki do prowadzenia zajęć.
Czekam na rady :)

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 13:05:41

ja nie jestem instruktorką, tylko uczestniczką zajęć fitness. osobiście lubię jak instruktorka wykonuje wszystkie ćwiczenia razem z innymi a nie tylko pokaże jedno, stoi i przygląda się jak wykonujemy. moja instruktorka co jakiś czas zagaduje, żartuje ci pyta czy wszysftko ok czy wzywać karetkę :) po każdej piosence jak zmienia płytę w odtwarzaczu mówi: super, jeszcze chwilę! dacie rade!

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 13:11:12

ja tez chciałam zrobic kurs fitness, zeby prowadzić zajecia z dziecmi, bo to lubie ale nie wiem czy wogole to sie opłaca i jest praca....

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 13:53:00

z pracą jak z każdą na pewno nie jest łatwo, ale trzeba próbować.

Ja oczywiście zamierzam ćwiczyć z uczestniczkami zajęć, ale co jakiś czas chcę przejść sie po sali i poprawić technikę ćwiczących, aby nie było kontuji.
Czy zwracacie dużą uwagę na ubiór i wygląd instruktorek ?
Sama jak wczesniej uczęszczałam na zajęcia zwracałam troche uwagi na ubiór, akurat instruktorka do której chodziłam była zawsze ładnie ubrana i wszystko miała fajnie dopasowane kolorystycznie.
Jeszcze jakies uwagi co robić a czego nie ?

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 13:55:44

przede wszystkim ćwiczyć na tych zajęciach na 200%, motywować, śmiać się, ogólnie zapewnić dobrą atmosferę :) i od razu więcej babek przychodzi ;p

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 14:52:06

dzięki ;)
ktoś jeszcze ?

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 15:01:51

Moja instruktorka to na kazdych zajeciach ma tyle energi i powera w sobie ,że nam to też się udziela ,tworzy czesto nowe układy ,prosi nas o propozycje muzyki na fb i do nich układa .Zwraca sie do nas po imieniu ,motywuje nie ma nic przeciwko dzieciom na zajęciach ,organizuje spotkania tematyczne ,konkursy z nagrodami itp .

instruktorki fitness

15 wrz 2013 - 21:12:53

o właśnie co do muzyki to możecie wklejać jakies dobre kawałki do fitnessu :)

instruktorki fitness

17 paź 2013 - 23:23:35

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 23:23 przez DontAskMe.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

instruktorki fitness

23 paź 2013 - 18:11:58

Cytat
malinovaaaa
ja nie jestem instruktorką, tylko uczestniczką zajęć fitness. osobiście lubię jak instruktorka wykonuje wszystkie ćwiczenia razem z innymi a nie tylko pokaże jedno, stoi i przygląda się jak wykonujemy. moja instruktorka co jakiś czas zagaduje, żartuje ci pyta czy wszysftko ok czy wzywać karetkę :) po każdej piosence jak zmienia płytę w odtwarzaczu mówi: super, jeszcze chwilę! dacie rade!

No i to jest idealna instruktorka:) Ja też takie podejście na zajęciach bardzo cenie. Raz nawet zdarzyło mi sie zapisać na 2 różnego rodzaju zajęcia fitness (w klubie Tuan pod Warszawą, jak tam mieszkałam), to był speedball fitness i bodypump - tylko dlatego, że i jedne i drugie zajęcia prowadziła ta sama - absolutnie genialna instruktorka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie do tańczących!