Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gimnastyka;))

01 wrz 2013 - 08:02:54

czesc;)
Mam do Was pytanie czy na silowni tez da sie zrzucic zbedne kilogramy? od jutra wykupuje karnet chce schudnac z 5kg a na fitness nie chce chdzic, bo poprostu nie lubie ...i jak myslicie po ile godzin i dni w miesiacu musze chodzic zeby byly efekty?

gimnastyka;))

01 wrz 2013 - 08:33:39

ja zawsze chodziłam na aerobiki różne, nie pamiętam już nazw i to mi najbardziej pomagało, pociłam się strasznie, ale większa motywacja w grupie, niż bym sama na siłce ćwiczyła ;)

co do siłowni to może steper, bieżnia? ja chodziłam prawie codziennie

gimnastyka;))

01 wrz 2013 - 08:35:13

ja polecam zumbę ;) raz w tygodniu na przykład, a do tego samemu w domu coś potańczyć, pełno filmików na yt :))

gimnastyka;))

01 wrz 2013 - 08:35:36

siłownia bardziej służy do rzeźbienia mięśni. Ale jeśli chcesz schudnąć może się udać, tylko musisz wybierać bieżnię lub orbitrek. Ja kiedyś schudłam 6 kg w miesiąc ćwicząc na orbitreku po 1,5 godz 6 razy w tygodniu plus dieta do tego.

gimnastyka;))

01 wrz 2013 - 08:39:51

dziewczyny wlasnue mi chodzi o bieznie i orbitrek ;) moje najlepsze cwiczenia ;) dzieki

gimnastyka;))

01 wrz 2013 - 08:43:34

to na pewno da radę :) a co diety to nie stosuj żadnej drastycznej, wystarczy zdrowe odżywanie, rezygnacja ze słodyczy, przekąsek, wieczornego jedzenia- u mnie to wystarczyło. I pij dużo wody ;) Powodzenia!

gimnastyka;))

01 wrz 2013 - 08:44:51

Przede wszystkim radzę się radzić osób, które się na tym naprawdę znają np. trenera na siłowni, bo od ludzi można usłyszeć naprawdę niestworzone rzeczy. I gratuluję decyzji o chodzeniu na siłownię. Ja chodzę od 2 lat i widzę kobiety czasem otyłe, czasem po ciąży, które się zebrały i walczą ćwicząc tylko na siłowni. Jeśli ktoś przetrwa najgorsze efekty są spektakularne. Nie tylko w wyglądzie, ale często też w człowieku.
Nie zgadzam się z tym, że na siłowni musisz katować się codziennie po ileś godzin. Wcale nie. Lepiej regularnie, porządnie, a rzadziej. Mięśnie też potrzebują odpoczynku dlatego często zalecane jest ćwiczenie co drugi dzień. Najważniejsze w schudnięciu są ćwiczenia aerobowe, ale nie tylko ogólne wzmacnianie mięśni jest jak najbardziej pożądane.

POWODZENIA :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

gimnastyka;))

08 wrz 2013 - 13:16:22

Wcale nie trzeba od razu biec na siłownię, żeby ćwiczyć. Ważne, żeby mieć motywację. Wiele ćwiczeń można wykonywać w domu http://likemed.com/pl/jak-schudn%C4%85%C4%87-z-brzucha/. Od siłowni, czy klubu fitness znacznie lepszym rozwiązaniem może być taniec, czy pływanie.

gimnastyka;))

10 wrz 2013 - 17:52:34

na to jest prosty przepis trening aerobowy, no i siłowy trening,najlepiej obwodowy,czyli taki, który ćwiczy każdą partię mięśni, jednak to aeroby będą najważniejsze, gdy będzie za dużo siłówki a mniej cardio,to będziesz chudła,ale waga się utrzyma,bo mięśnie się rozwiną. więc dużo cardio,możesz też sobie zarzucić jakiś termogenik np. figurę extraslim, w każdym razie ja bym robiła aeroby 3 razy w tyg,a siłówkę raz a pożądnie obiegowo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mel Be Problem