Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szukam odpowiednich butów do ćwiczeń aerobowych, fitness.

te, których zdjęcia wrzuciłam nadają się do tego?
1. Nike free run
2. Air max thea

jak nie, to proszę o porady, nazwę odpowiednich butów (ewentualnie też ich zdjęcie).

a Wy w jakich butach ćwiczycie ???





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-10 16:39 przez Anita__91.

Ważne są poprawnie wykonywane ćwiczenia, nie buty ;) Ćwicze w zwykłych pumkach :D

Ja ćwiczę w Reebok Traintone. Ale to są dosyć specyficzne buty. Mają w podeszwie poduszeczki wypełnione powietrzem, aby podczas ćwiczeń lepiej pracowały mięśnie łydek, ud i pośladków. Jednak dosyć ciężko w nich utrzymać równowagę, przez co wykonywanie niektórych ćwiczeń sprawia mi sporą trudność... Wiem, że właśnie o to chodzi, ale to są chyba buty dla osób bardziej skoordynowanych niż ja ;)

Ja zamówiłam z all te pierwsze tylko w kolorze różowym :) Czekam na nie :)

Cytat
Evans18
Ważne są poprawnie wykonywane ćwiczenia, nie buty ;) Ćwicze w zwykłych pumkach :D

odpowiednie buty są równie ważne jak poprawnie wykonywane ćwiczenia :)

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ćwiczę w reebokach easytone. Są rewelacyjne moim zdaniem i dość tanie - tak za 130 zł już można kupić.

1 :) Ja osobiście ćwiczę w reebokach.

Cytat
Evans18
Ważne są poprawnie wykonywane ćwiczenia, nie buty ;) Ćwicze w zwykłych pumkach :D

Cytat
Anita__91
odpowiednie buty są równie ważne jak poprawnie wykonywane ćwiczenia :)

Moim zdaniem odpowiednie to wygodne, w dobrym rozmiarze i trzymające kostkę. Jakoś ćwiczę w zwykłych pumach i efekty są ;)

nike free run, sama mam takie, nawet kolory ze zdjęcia i są mega mega wygodne! :)

ja mam nike dart 9, spisują się świetnie i przy ćwiczeniach i przy bieganiu. Niesamowicie wygodne i lekkie, polecam :)

Cytat
Evans18
Cytat
Anita__91
odpowiednie buty są równie ważne jak poprawnie wykonywane ćwiczenia :)

Moim zdaniem odpowiednie to wygodne, w dobrym rozmiarze i trzymające kostkę. Jakoś ćwiczę w zwykłych pumach i efekty są ;)

efekty będą nawet jak będziesz ćwiczyła boso ;P nie o tu chodzi ;) ja pytam dla własnego bezpieczeństwa, bo wiem, że odpowiednie obuwie sportowe jest bardzo ważne :) nie wyobrażam sobie ćwiczyć np. w zwykłych halówkach ;) wygodne i w dobrym rozmiarze to jest oczywiste :))

Reebok Easytone

Ja ćwiczę w tych samych nike free run i są świetne, do biegania również.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z pływaniem