Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny jakie buty zakładacie na dyskoteki? mi jest wygodniej w balerinach ale noga lepiej wyglada w szpilkach...wiec zawsze mam dylemat..a wy jak to rozwiazujecie?

niezweryfikowana
Posty: 139
Ostrzeżenia: 1/5

ja przychodzę w koturnach ;) ale zawsze w torebce mam balerinki i jak już mnie bolą stopy to zmieniam ;) chociaż zazwyczaj zmieniam dopiero jak już wracam do domciu

jeszcze ktos? w sumie glupio tak latac z torebka po disco

niezweryfikowana
Posty: 139
Ostrzeżenia: 1/5

ja zawsze jestem z torebką no a portfel telefon , gdzieś musisz mieć generalnie ja chodzę do klubu gdzie znam ochronę i dj dobrze więc ewentualnie mogę u nich zostawiać lub w loży

Ja często chodzę w szpilkach albo koturnach i czasem mam w torebce coś na płaskiej podeszchwie :)

zawsze w szpilkach ;)ale często na zmianę mam balerinki, ale raczej zakładam je jak wracam już do domu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-02 17:52 przez kasss_92.

Cytat
mojekontoijuz
jeszcze ktos? w sumie glupio tak latac z torebka po disco
a nie możesz gdzieś jej zostawić?

wygodne szpilki i na drigę powrotnę balerinki lub sandały :)

ja zawsze szpileczki :D w nich czuje sie najlepiej ..

No własnie ja mam zawsze problem z torebką, gdzie ją trzymać? W szatni zostawiać torebek nie można tylko jakies kurtki, w loży to za duże ryzyko jak wszyscy pójdziemy tańczyć a przy tańczeniu torebka choćby taka przez ramię to przeszkadza...

Cytat
skarbek2012
No własnie ja mam zawsze problem z torebką, gdzie ją trzymać? W szatni zostawiać torebek nie można tylko jakies kurtki, w loży to za duże ryzyko jak wszyscy pójdziemy tańczyć a przy tańczeniu torebka choćby taka przez ramię to przeszkadza...
Ja zawsze zostawiam na loży i nigdy nic się nie stało :)

Idę w szpilkach a na zmianę balerinki do torebki :) Zostawiam w loży i się nie boję, ochrona w klubach,do których chodzę jest bardzo dobra i nigdy nie słyszałam o jakiś kradzieżach czy coś ;)

po dyskotekach lata moja corka:)i jak ma fantazje ubrac szpilki zawsze upominam zeby brala cos na plaskim,na dyskotekach przeciez sa szatnie z paniami ktore pilnuja rzeczy

raz w szpilkach, raz w balerinkach- roznie :) zalezy co akurat ubieram i ktora buty mi pasuja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kajaki:)