Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja ubieram szpilki a do torby chowam baletki i zostawiam w szatni :)

obcasy ale mam w razie czego baleriny jaby mnie nogi juz bolaly;)

Cytat
lolita077
Cytat
skarbek2012
No własnie ja mam zawsze problem z torebką, gdzie ją trzymać? W szatni zostawiać torebek nie można tylko jakies kurtki, w loży to za duże ryzyko jak wszyscy pójdziemy tańczyć a przy tańczeniu torebka choćby taka przez ramię to przeszkadza...
Ja zawsze zostawiam na loży i nigdy nic się nie stało :)
W klubie do którego chodzę niby jest dobra ochrona ale koleżance ukradli telefon;/

Tylko wysokie szpilki, w sumie nie ważne że będą nogi bolały, w innym obuwiu bym nie poszła na imprezę.

Ja przeważnie chodzę w szpilkach, pare razy zdarzyło się wyjść w balerinkach ale to rzadko, w szpilkach lepiej się czuję no i bardziej do sukienek pasują ;)

jak dobzre ze nie mam tego problemu i nie chodze na dyskoteki.. ale nie łatwiej po prostu chodzić w wygodnych butach nie zależnie od fasonu? czasem szpilki są mega wygodne, a czasem baleriny obcierają.. trzeba jakoś znaleźć złoty środek ;)

Ja zawsze szpilki,wychodzę w nich z domu,tańczę w klubie i tak wracam,chociaż teraz mam plan iść w koturnach,bo mi pasują i są wygodniejsze.Moja kumpela idzie w balerinkach,a w klubie zakłada szpilki,buty zostawia w szatni,tak samo,jak kurtkę i zmienia spowrotem na baletki,jak wychodzi.Czasem zmienia jeszcze w trakcie imprezy,jak nie daje rady.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kajaki:)