Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Elo. Moze tu mi ktoś pomoże. Mam taką cichą nadzieję;)( z racji tego ile osób z szafy ćwiczy swoje ciało)
Moj problem polega na tym, ze jestem zbyt chuda.. Potrzebuję przytyć i pomału to idzie,no i jest jedno ALE..jak zawsze;)
Mam figurę typu jabłko i w pierwszej kolejności odkłada mi się wszystko na brzuszku:(, a ja chciałabym przybrać troche w kobiecych miejscach typu biust,pupa,uda.
Wspomnę,że pomimo niskiej wagi mam troszkę tłuszczyku na brzuchu, a jestem w trakcie rzeźbienia go,(robię głownie mięsniowki,bez aerobów,bo nie chcę schudnąć). Czuję dużo mocniejsze mięśnie, ale niewiele widać przez ten tłuszczyk, ale wytrwale pracuję i trochę się zmniejsza.
Moje pytanie.. Czy jak będę ćwiczyć i tyć to będę miała mięśnie pod jeszcze większym tłuszczem? Jak przytyć, a jednocześnie wyrzeźbić sobie brzuch i spalić sadełko,aby mieć zarys kaloryfera?

zdrowa dieta i ćwiczenia z ewką chodakowską, to zawsze pomaga, wymrzeźbi ci ciałko i bedzie ładnie wygladalo. Do tego mozna zawsze na spalanie tluszczyku łykac do treningów rzeczy typu figura extraslim zeby efekty byly lepsze. Generalnie jedz normalnie ale zdrowo i przemyslanie. Ewka i jej cwiczenia zrobia za ciebie reszte :D

No na spalenie tłuszczyku nie mogę,bo potrzebuje go trochę zgromadzić tu i ówdzie(szczególnie biust,bo plaska jestem;p). A to nie będzie tak,że zacznę rzeżbić mięśnie pod tłuszczem?:> Poza tym.. nie przepadam za Ewka;/ Wolę własnie MEL B, robię brzuch i pośladki z nią +swoje ćwiczenia na brzuch i widzę,że głownie mięsnie twardsze..A zależy mi na tym a'la kaloryferze,bo to juz ente moje podejście do tego;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-30 12:09 przez mysiapysiek.

idź na siłownię, ewentualnie jeśli nie ma kto wytłumaczyć Ci co i jak robić na siłowni, to idź na takie zajęcia siłowe w grupie, nazywają się zależnie od klubu: magic bar, sztangi, body pump lub pure pump (w Pure),
bardzo fajne zajęcia ze sztangą, podczas których ćwiczysz wszystkie partie mięśniowe

a jeśli nie chcesz chudnąć, to po prostu po treningu uzupełniaj odpowiednio zapotrzebowanie kaloryczne z nadwyżką, jakieś węglowodany i białko,
to tak okiem laika;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-01 09:44 przez pauli05.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Pure pump - mega! :) Szybkie efekty i lepiej się czuje, karnet może nie najtańszy, ale wolę wydać 150zł na karnet miesięcznie niż 1500zł na kombinacje typu kremy, tabletki, masaże itp ;-)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

zacznij biegać i zmień dietę na wysokobiałkową. Pamiętaj jednak, by zawierała węglowodany, bo są niezbędne do spalania tłuszczu. Biust od ćwiczeń ci nie urośnie, ale ramiona owszem.

jesli chcesz przybrać na masie a nie schudnąć to dobrze robisz nie ćwicząc aerobów
drugi ważny aspekt dieta przed wszystkim po treningu coś w stylu piersi z kurczaka
ja kilka mcy temu zaczęłam ćwiczyć z hantlami, robić plecy i klatkę i trener z siłki doradził by spożywać własnie duzo ilości mięsa
mam ładny zarys mięsni np na plecach ale mięśnie też swoje ważą
no teraz aktualnie chcę troszkę zrzucić ale te ćwiczenia wykonuję dalej

Ja Chodakowskiej mówię zdecydowane i jednoznaczne nie! Z tego względu, że jej ćwiczenia to typowe aeroby, nie ma ani grama obciążenia przy ich wykonywaniu przez co spala się tłuszcz, ale i mięśnie, a to nie o to nam chodzi. Jeśli chcesz powiększyć sobie pupę polecam przysiady i to nie takie na sucho, tylko z obciążeniem. Ja w tej chwili robię przysiady z około 30-40 kg. Piersi wizualnie można powiększyć, a na pewno podnieść ćwiczeniami na górne partie klatki piersiowej. No i podstawowa prawda, żeby mięsień rósł, trzeba go "sponiewierać" ciężarem. Niestety początkowo będą zakwasy, ale warto. Ja jestem zadowolona z rezultatów - z wymiarów 74-59-84, osiągnęłam wymiary 79-60-91.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Ćwiczenia fitness do dobre rozwiązanie dla tych kobiet, które chcą rozbudować mięśnie, tak samo aerobik, gdzie jest dużo ćwiczeń na nogi. Znacznie lepszym rozwiązaniem, gdy chcemy spalić tłuszcz jest taniec, bo ruch jest bardziej naturalny i nie rozbudujemy sobie mięśni. Jeszcze lepiej postawić na ćwiczenia takie, jak bieganie, czy pływanie. Jak chcemy schudnąć w udach to doskonale się to sprawdza. Jak nie mamy czasu to ostatecznie możemy postawić na ćwiczenia stacjonarne, czyli właśnie przysiady, itd. http://likemed.com/pl/jak-schudn%C4%85%C4%87-z-ud/ .

zdecydowanie,żeby wyrzeźbić ciało trzeba dużo ćwiczyć siłowo, mięśnie są sprzymierzeńcem w walce z tłuszczem, ktoś wyżej pisał o figurze extraslim, takie środki tego typu, znaczy się spalacze tłuszczu czy stymulatory metabolizmu też pomagają,ale trzeba czytać składy, nie wszystko warto brać. oczywiście one działają tylko gdy działa się kompleksowo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

XBOX gry sportowe