Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Sklep internetowy

20 minut temu

Biznes

24 minut temu

tabernakula sklep

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny jakie wykonujecie cwiczenia na plaski brzuch i jedrna pupe? jak czesto? ile serii? po jakim czasie widac efekty.Prosze pomozcie bo niewiem od czego zaczac.

przysiady - ujędrniają pupę, spłaszczają brzuch

Ja polecam ćwiczenia z You Tube, wpisz sobie '8 Minute Buns' :)
Filmik stary, ale konkretne efekty :D Są również filmiki na inne partie ciała :)

wykonywalas te cwiczenia?po jakim czasie efekty?

Narzeczony po tygodniu zauważył różnice :D Nie ukrywam, że był zachwycony :D
A no i jeszcze jedno- musisz być solidna, ćwicz codziennie no i przede wszystkim trzeba starać się jak najbardziej napinać mięśnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 08:38 przez Jasemmine.

najlepiej co drugi dzień, po 30-45 min dziennie, A6W jest wspaniała jeśli dotrwasz do końca, a mało komu się to udaje ;) wszystkie ćwiczenia działają, jest ich w internecie mnóstwo, jeśli wykonuje się je regularnie... po paru tygodniach powinny być widać pierwsze efekty (4-6 tyg)

polecam Mel B.Jej cw mozna znalezc na youtube.Wpisz sobie mel b brzuch i mel b posladki :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

BRZUSZKI NA PROSTE I SKOŚNE I WYPADY

co drugi dzien po jakies 30-40 min, bo nie tylko silowe na rzęźbę ale polecam polaczyc z aerobami, ja tak robilam i schudłam 8 kilo w 2 miesiace i sporo w obwodach, tylko ze ja łykałam jeszcze do tego figura extraslim na lepsze spalanie i piłam ponad 2 listry wody dziennie. Ewkę poecę albo Mel B najlepsze ćwiczenia!

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

na pupe najlepsze sa zwykle przysiady :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rzeźbienia ciała. Zna się ktoś na tym?