Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny jakie wykonujecie cwiczenia na plaski brzuch i jedrna pupe? jak czesto? ile serii? po jakim czasie widac efekty.Prosze pomozcie bo niewiem od czego zaczac.

przysiady - ujędrniają pupę, spłaszczają brzuch

Ja polecam ćwiczenia z You Tube, wpisz sobie '8 Minute Buns' :)
Filmik stary, ale konkretne efekty :D Są również filmiki na inne partie ciała :)

wykonywalas te cwiczenia?po jakim czasie efekty?

Narzeczony po tygodniu zauważył różnice :D Nie ukrywam, że był zachwycony :D
A no i jeszcze jedno- musisz być solidna, ćwicz codziennie no i przede wszystkim trzeba starać się jak najbardziej napinać mięśnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 08:38 przez Jasemmine.

najlepiej co drugi dzień, po 30-45 min dziennie, A6W jest wspaniała jeśli dotrwasz do końca, a mało komu się to udaje ;) wszystkie ćwiczenia działają, jest ich w internecie mnóstwo, jeśli wykonuje się je regularnie... po paru tygodniach powinny być widać pierwsze efekty (4-6 tyg)

polecam Mel B.Jej cw mozna znalezc na youtube.Wpisz sobie mel b brzuch i mel b posladki :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

BRZUSZKI NA PROSTE I SKOŚNE I WYPADY

co drugi dzien po jakies 30-40 min, bo nie tylko silowe na rzęźbę ale polecam polaczyc z aerobami, ja tak robilam i schudłam 8 kilo w 2 miesiace i sporo w obwodach, tylko ze ja łykałam jeszcze do tego figura extraslim na lepsze spalanie i piłam ponad 2 listry wody dziennie. Ewkę poecę albo Mel B najlepsze ćwiczenia!

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

na pupe najlepsze sa zwykle przysiady :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rzeźbienia ciała. Zna się ktoś na tym?