Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z nogami

28 lip 2013 - 14:51:31

Cześć dziewczyny :)
Mam ogromny problem z nogami... jezdze dużo na rowerze,rolkach... czasami biegam a moje nogi wcale nie chcą schudnąć! Wstydzę się nosić krótkie spodenki czy spódniczki bo wydaję mi się ,że moje nogi to dwie grube bele. W najszerszym miejscu moje uda mają 57cm! Jakie macie sposoby na wysmuklenie nóg?
Pozdrawiam



Problem z nogami

28 lip 2013 - 14:54:54

może noś troszkę dłuższe spodenki wtedy tam gdzie są najgrubsze nie będą aż tak wyglądały,a że nosisz spodenki gdzie Ci prawie dupe widać to i się za przeproszeniem "wylewają"

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z nogami

28 lip 2013 - 14:55:07

kochana sama mam taki problem, w tym tygodniu przelamalam sie i zalozylam krotkie spodenki :D nikt nie jest idealny,nie pasuje cos to niech ktos sie nie patrzy :) a nogi masz ok :D nie narzekaj;)

Problem z nogami

28 lip 2013 - 14:55:10

Nie chodzi tu o nogi, tylko o uda. Jedyny sposób na to to ćwiczenia, możesz wyszukać sobie te ''sławne Mel B''.

Problem z nogami

28 lip 2013 - 14:58:48

nie chodzę w takich spodenkach , założyłam je tylko do zdjęcia żeby pokazać mój problem :) w tych spodenkach jedynie ćwiczę

Cytat
ludziorka
Nie chodzi tu o nogi, tylko o uda. Jedyny sposób na to to ćwiczenia, możesz wyszukać sobie te ''sławne Mel B''.

Znam ćwiczenia Mel B , ćwiczyłam z nią regularnie 2 msc i nie było żadnych efektów na udach , jedynie boczki mi spadły :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 15:00 przez Maartynka.

Problem z nogami

28 lip 2013 - 15:03:09

masaż bańką chińską daje dobre efekty.

Problem z nogami

28 lip 2013 - 15:05:09

A zmieniłaś diete?Wczoraj widziałam jeszcze większe uda w mikro szortach widać ludzie się nie przejmują ty tez nie musisz.

Problem z nogami

28 lip 2013 - 15:06:08

Cytat
Lilith7
masaż bańką chińską daje dobre efekty.
słyszałam o tym :) muszę sobie kupić te cudeńka i spróbować :)
Cytat
papryczka899
A zmieniłaś diete?Wczoraj widziałam jeszcze większe uda w mikro szortach widać ludzie się nie przejmują ty tez nie musisz.

Nie jem słodyczy, staram się unikać produktów mącznych, nie pije słodzonych napojów. Ogólnie nie jestem na żadnej diecie, po prostu staram się zdrowo odżywiać zachowując zdrowy rozsądek :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 15:08 przez Maartynka.

Problem z nogami

28 lip 2013 - 15:09:14

Cytat
Lilith7
masaż bańką chińską daje dobre efekty.
moze ktoś wytłumaczyć o co chodzi? pierwszy raz slyszę :)

Problem z nogami

28 lip 2013 - 15:16:54

Cytat
Ada2012
Cytat
Lilith7
masaż bańką chińską daje dobre efekty.
moze ktoś wytłumaczyć o co chodzi? pierwszy raz slyszę :)
wpisz w google , dużo jest informacji na ten temat :)

Problem z nogami

28 lip 2013 - 15:22:33

Ćwiczenia, ćwiczeniami ale czasem wystarczy zdrowiej się odżywiać ( i nie mówię tu o katowaniu się jakąś dietą). nie doczytałam, że napisałaś, że zdrowo się odżywiasz :P to może poszukaj ćwiczeń, które będą bezpośrednio działały na nogi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 15:23 przez annosy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pupa,brzuch - jakie ćwiczenia i po ile?