Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:47:34

Hej dziewczyny,
Chciałabym usłyszeć Wasze szczere opinie - do zeszłego roku trenowałam codziennie sport niestety musiałam zrezygnować, i przez ten czas który nie trenowałam trochę przybrałam, wiadomo jak to jest.
Teraz około miesiąc temu znów zaczęłam biegać, ćwiczyć.
Właśnie nie chodzi o to że MI się nie podoba moja figura.... oczywiście przedtem była lepsza ale teraz akceptuje taką jaka jest. Chodzi o ludzi z mojego otoczenia. Rodzice cały czas mi mówią że mogę zrzucić trochę żeby wrócić do dawnej sylwetki, i że powinnam przejść na dietę.

Tyle że ja nie chcę! Lubię jeść dużo i nie chcę z tego rezygnować. Czy aż tak ze mną fatalnie? ;/
Wiem że oni nie mówią tego złośliwie... Zresztą nie tylko oni ale parę moich znajomych też tak mówi.

Co bym mogła zmienić? Biegam codziennie sporo ale nie żeby schudnąć, tylko mieć kondycję i dla własnej przyjemności. Czy powinnam zadowalać innych czy siebie? Jeśli bym schudła to napewno bym się ucieszyła, ale narazie nie czuje się źle w swoim ciele.

Oceńcie same... Piszcie tylko szczerze..

Teraz:




1 rok temu:



Mam nadzieje że zdjęcia sie wyświetlaja:)

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:50:47

Mi sie Twoja figura sprzed roku zdecydowanie bardziej podoba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 23:51 przez ChuuupaChups.

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:51:06

Normalnie wyglądasz :)

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:51:20

No ja bym na Twoim miejscu wolała wrócić do starej wagi. No ale chyba ważniejsze jest jak Ty się czujesz? Skoro wolisz siebie teraz to nic nie zmieniaj!:)

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:54:00

Nic nie zmieniaj i nie słuchaj głupot. Tobie ma być ze sobą dobrze, a nie innym.

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:55:44

Najlepiej to po prostu olej, wyglądasz bardzo dobrze, nie jesteś gruba, nie masz fałdów tłuszczu itd, a skoro do tego dobrze się czujesz - jest ok ;)

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:58:15

No nowa o wiele bardziej seksiasta:P Dobrze jest przecież, nawet bardzo. Ćwicz sobie dla przyjemności, a jak utracone waga będzie skutkiem ubocznym no to fajnie:). A innych olej, to Twoja figurka i ma się Tobie podobać.)

Co ze mną nie tak

27 lip 2013 - 23:58:24

Było dobrze i teraz też jest dobrze.
Na głupotę innych nic nie poradzisz :P Jedz i czuj się ze sobą dobrze.

Btw. marzyła mi się ta kiecka z H&M z drugiego zdjęcia :D Teraz chyba jej już nie ma :<

Co ze mną nie tak

28 lip 2013 - 00:00:43

Cytat
Kathyu
Było dobrze i teraz też jest dobrze.
Na głupotę innych nic nie poradzisz :P Jedz i czuj się ze sobą dobrze.

Btw. marzyła mi się ta kiecka z H&M z drugiego zdjęcia :D Teraz chyba jej już nie ma :<

To akurat było robione w przymierzalni, ale jakoś nie leżała na mnie :P Szczególnie tył się dziwnie układał... Mogę zajrzeć czy jeszcze jest :D To niedawno robione zdj.

Co ze mną nie tak

28 lip 2013 - 00:03:02

szczerze to rok temu bylo lepiej :*

Co ze mną nie tak

28 lip 2013 - 00:04:36

Po prostu przyzwyczaili się do tamtego wyglądu, a że bardziej im się podobał to zwracają Ci uwagę. Gdybyś zawsze wyglądała tak jak teraz nie byłoby żadnych komentarzy. Także puszczaj to mimo uszu ;)

Co ze mną nie tak

28 lip 2013 - 00:13:32

skoro Ty się tak lepiej czujesz to niech sobie gadają ;)

Co ze mną nie tak

28 lip 2013 - 00:16:35

Moim zdaniem nie masz się czym przejmować, chociaż faktycznie wcześniejsza figura bardziej mi się podoba :P ale ważne, żebyś Ty się dobrze czuła ;)

Co ze mną nie tak

28 lip 2013 - 00:30:43

Teraz wyglądasz zdecydowanie bardziej kobieco i seksownie :)

Co ze mną nie tak

30 lip 2013 - 00:38:37

Teraz jest ok ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z nogami