Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Rewelacyjne okna

4 minuty temu

e-papieros

28 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ćwiczenia a praca

31 lip 2013 - 11:02:19

A co to za różnica, jak się nazwie posiłek? Ważne co się na niego składa.

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

ćwiczenia a praca

31 lip 2013 - 11:07:33

Jeśli chcesz jeść przed ćwiczeniami, to musi minąć conajmniej 40min., bo w innym razie spali Ci się to, co masz w żołądku. Najlepiej jest jeść odrazu po ćwiczeniach, bo wtedy organizm nie gromadzi tłuszczu. Nie możesz włączyć obiadku i ćwiczyć tak, żeby mieć obiad po ćwiczeniach? ;)

ćwiczenia a praca

31 lip 2013 - 11:07:41

tak, dobrze robisz, dziewczyny, które mówią o przyspieszonym metabolizmie mają rację :)

ćwiczenia a praca

31 lip 2013 - 11:08:00

Cytat
Jednafiga
Jemy po ćwiczeniach, bo wtedy się najlepiej spala, ale obiad o 19:30?? Powinnaś go jeść ok. 14 - 15, po 18 nic nie jedz, bo wtedy metabolizm zwalnia, organizm szykuje się do snu i nie trawi tak szybko, jak powinien. Jak się najesz przed spaniem, to będziesz źle spać, do tego gorsze trawienie, to jest problem, a nie ćwiczenia przed jedzeniem.
co za głupoty! Ja w pracy nie mam możliwości zjedzenia obiadu tylko kanapki, do domu wracam o 18 więc chcąc zrobić ten obiad i go zjeśc wychodzi 19. Nikt przecież chcąc schudnąć nie je o tej godzinie schabowego, ale pierś z kurczaka + kasza + warzywka to raczej nikogo nie utuczą, a ostatni posiłek zjada się 3 h przed snem, więc jak ktoś chodzi spać po północy to by ugłodniał od tej 18 i przy okazji spowolnił sobie metabolizm. No i jak kto wspomnial metabolizm po ćwiczeniach przyspiesza.

ćwiczenia a praca

31 lip 2013 - 11:12:05

ja wczoraj wróciłam z siłowni o 22:30 i o 23 zjadłam pieczonego kurczak z brązowym ryżem, całą torebką:) zawsze jem wieczorami po ćwiczeniach i jakoś tez chudnę;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

XBOX gry sportowe