Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszystkie Panie.
Zajmuję się udzielaniem lekcji samoobrony dla kobiet :)
Oczywiście całkowicie za darmo.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu :)

Oj, goto ale z Ciebie desperat :P

Cytat
wikijaja
Oj, goto ale z Ciebie desperat :P

taki społecznik :D a w jakim mieście?

myślę ze jest to kwestia dogadania się
jeśli miała byś chętne koleżanki na takie ćwiczenia to byłbym nawet gotów przyjechać, ogólnie mam możliwość w całym kraju :)

takiego sposobu na seks grupowy jeszcze nie spotkałam :D

Cytat
ana1019
takiego sposobu na seks grupowy jeszcze nie spotkałam :D

dlaczego tak uważasz?
czy każdy facet który tu jest myśli tylko o jednym ? ;/
dziękuje ze tak mnie podsumowałaś...

Cytat
goto94
Cytat
ana1019
takiego sposobu na seks grupowy jeszcze nie spotkałam :D

dlaczego tak uważasz?
czy każdy facet który tu jest myśli tylko o jednym ? ;/
dziękuje ze tak mnie podsumowałaś...

nie wiem o czym myśli każdy facet,który tu jest
jeden o używanych butach,inny o stanikach,inny o podszywaniu się pod szafiarki,jeszcze inny o szpiegowaniu żony
Ty charytatywnie i całkiem bezinteresownie,z dobroci serca dbasz o bezpieczeństwo kobiet,najlepiej żeby było kilka..jakie to szlachetne ;)
i sorki,facet który spędza na szafie noc jest dla mnie podejrzany od stóp do głów ;)

Cytat
ana1019
Cytat
goto94
Cytat
ana1019
takiego sposobu na seks grupowy jeszcze nie spotkałam :D

dlaczego tak uważasz?
czy każdy facet który tu jest myśli tylko o jednym ? ;/
dziękuje ze tak mnie podsumowałaś...

nie wiem o czym myśli każdy facet,który tu jest
jeden o używanych butach,inny o stanikach,inny o podszywaniu się pod szafiarki,jeszcze inny o szpiegowaniu żony
Ty charytatywnie i całkiem bezinteresownie,z dobroci serca dbasz o bezpieczeństwo kobiet,najlepiej żeby było kilka..jakie to szlachetne ;)
i sorki,facet który spędza na szafie noc jest dla mnie podejrzany od stóp do głów ;)
no wiesz nie każdy ma czas siedzieć w dzień,
a to ze w nocy
w nocy mi się najlepiej pracuje na komputerze ponieważ aktualnie mam zlecenia na strony internetowe a taka godzina jest dla mnie najlepsza

Zastanawiam się czy by sobie nie kupić gazu pieprzowego, albo paralizatora. Jak sądzicie warto?

Cytat
maristka
Zastanawiam się czy by sobie nie kupić gazu pieprzowego, albo paralizatora. Jak sądzicie warto?
czy jesteś w stanie użyć paralizatora? jeśli nie masz skrupułów myślę że warto, tylko napastnik podejdzie do ciebie naprawdę blisko i z reguły masz tylko jedną szanse na jego użycie bo jak nie trafisz on będzie miał przewagę

Cytat
thermana
Cytat
maristka
Zastanawiam się czy by sobie nie kupić gazu pieprzowego, albo paralizatora. Jak sądzicie warto?
czy jesteś w stanie użyć paralizatora? jeśli nie masz skrupułów myślę że warto, tylko napastnik podejdzie do ciebie naprawdę blisko i z reguły masz tylko jedną szanse na jego użycie bo jak nie trafisz on będzie miał przewagę


sa tez takie które dzialaja z odleglosci.jakie skrupuły mam mieć wobec napastnika?no jakie? nie wierze w to co czytam .
gwałciciele powinni mieć tylko jedna kare tak samo pedofile ,kare smierci

Zapraszam do Białegostoku

Ja tam mam gaz pieprzowy, zawsze się przydaję ! :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instruktorki fitness