Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

44 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:47:15

Postanowiłam zacząć, ponieważ słyszałam wiele pozytywnych opinii ... nurtuje mi jednak jedno pytanie, czy jeśli będziemy kręcić tylko w jedną stronę nie skrzywimy sobie kręgosłupa?!

Jeśli macie jakieś doświadczenie w hula hop to piszcie ! :D

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:50:00

podbijam,niestety też umiem tylko w jedną,jednak bardziej interesuje mnie czy wyrobi się tylko jedna strona czy jak?:)

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:50:05

przecież kręci się w dwie strony

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:50:13

o chetnie sie dowiem :)

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:50:14

kręciłam przez jakiś czas.
efektów nie było, ale to chyba przez brak systematyczności.
polecam kręcić np 15min w jedną i 15 min w drugą stronę ;)

jeśli masz pas neoprenowy lub coś do obłożeni brzuha to polecam bo zrobisz sobie siniaki

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:52:03

dzięki :D

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:53:12

czy tylko ja umiem w jedną stronę?:D

hula hop ...

01 lip 2013 - 20:54:52

haha ja tez w 1 strone:D

hula hop ...

01 lip 2013 - 21:02:36

Ja umiem w dwie - ale w ogóle przez kilka pierwszych dni więcej kalorii spalałam na podnoszeniu hula hop :) Bo niestety jakoś nie mogłam opanować nawet jednej strony. Szczerze to ja uczyłam się z filmiku na youtube :) Co od efektów to jak się systematycznie ćwiczy to widać :) Robi się fajna talia, a brzuszek nie odstaje :). Ja zakupiłam takie w masującymi wypustkami, więc pierwsze razy były bolesne. Ale z czasem ciało się przyzwyczaiło.

hula hop ...

18 lip 2013 - 16:04:24

Odświeżam wątek.
Dziewczyny jak tam efekty? Bo właśnie ślęczę na all i zastanawiam się kliknąć kup czy nie?;) Chodzi mi o hh z masażerem.
Patrząc na niektóre efekty znalezione w google to wow, motywujące!
Ale przerażają mnie te wielkie sińce...

hula hop ...

18 lip 2013 - 16:10:42

ja mam asymetrię talii, więc chętnie bym sobie sprawiła hula hop żeby to wyrównać [jeśli to w ogóle tak działa :D], ale też nic nie wiem na ten temat.

hula hop ...

18 lip 2013 - 16:13:40

Cytat
kasia_susu
Odświeżam wątek.
Dziewczyny jak tam efekty? Bo właśnie ślęczę na all i zastanawiam się kliknąć kup czy nie?;) Chodzi mi o hh z masażerem.
Patrząc na niektóre efekty znalezione w google to wow, motywujące!
Ale przerażają mnie te wielkie sińce...

nie wierz w te głupoty, robią fotki zgrabnych lasek, żeby wcisnąć ludziom to dziadostwo
te z masażerem działają tak samo jak zwykłe, tylko robią sińce, idź do sklepu z zabawkami i kup takie za 5 - 10 zł, będzie tak samo dobre a nie zrobi siniaków :) ja używam takiego zwykłego i efekty są świetne, kręcę sobie z pół godzinki wieczorem przed telewizorem i jest bardzo dobrze :)

hula hop ...

18 lip 2013 - 16:28:59

Cytat
Jednafiga
Cytat
kasia_susu
Odświeżam wątek.
Dziewczyny jak tam efekty? Bo właśnie ślęczę na all i zastanawiam się kliknąć kup czy nie?;) Chodzi mi o hh z masażerem.
Patrząc na niektóre efekty znalezione w google to wow, motywujące!
Ale przerażają mnie te wielkie sińce...

nie wierz w te głupoty, robią fotki zgrabnych lasek, żeby wcisnąć ludziom to dziadostwo
te z masażerem działają tak samo jak zwykłe, tylko robią sińce, idź do sklepu z zabawkami i kup takie za 5 - 10 zł, będzie tak samo dobre a nie zrobi siniaków :) ja używam takiego zwykłego i efekty są świetne, kręcę sobie z pół godzinki wieczorem przed telewizorem i jest bardzo dobrze :)


A ja się nie zgadzam. Miałam hula hop ,,zwykłe'' i to z masażerem. To drugie o niebo lepsze. Jak kupujesz na all to zwróć tylko uwagę na wagę koła.Czym cięższe tym lepsze tzn, bardziej boli ale daje lepsze efekty. Ja kręciłam swego czasu codziennie w jedną i drugą stronę przed tv po 15/20 min dziennie i pozbyłam się boczków, także polecam :)


Jeśli chodzi o siniaki, to owszem na początku są i to bolesne.Jednak idzie się przyzwyczaić. Na początku kręciłam w grubej bluzie, a teraz nie jest dla mnie problemem kręcić na gołą skórę :)

hula hop ...

18 lip 2013 - 16:38:01

Ja mam hula hop takie składane, z 8 części, z wypustkami, kosztowało w granicach 15-20 zł. Było lekkie więc wypełniłam je ryżem. Wchodzi około 1kg.
Hula-hopką kręcę nieregularnie...
Ale zamiast tego polecam świetne ćwiczenie, które nazywa się ABS. Zaczynając od poziomu dla początkujących. Nieźle ciśnie tłuszczyk. Ważne jest aby ćwiczyć regularnie. Gdyby ktoś miał problem ze zrozumieniem obrazków na temat tego ćwiczenia, piszcie do mnie na priv.

hula hop ...

18 lip 2013 - 16:42:20

Cytat
betii4
Ja mam hula hop takie składane, z 8 części, z wypustkami, kosztowało w granicach 15-20 zł. Było lekkie więc wypełniłam je ryżem. Wchodzi około 1kg.
Hula-hopką kręcę nieregularnie...
Ale zamiast tego polecam świetne ćwiczenie, które nazywa się ABS. Zaczynając od poziomu dla początkujących. Nieźle ciśnie tłuszczyk. Ważne jest aby ćwiczyć regularnie. Gdyby ktoś miał problem ze zrozumieniem obrazków na temat tego ćwiczenia, piszcie do mnie na priv.

Ćwiczę, ćwiczę:)

Hula Hop chcę dorzucić do tego wszystkiego, bo jak mówiłam patrząc na efekty po tak krótkim czasie szczena mi opada.
Cytat
Jednafiga
Cytat
kasia_susu
Odświeżam wątek.
Dziewczyny jak tam efekty? Bo właśnie ślęczę na all i zastanawiam się kliknąć kup czy nie?;) Chodzi mi o hh z masażerem.
Patrząc na niektóre efekty znalezione w google to wow, motywujące!
Ale przerażają mnie te wielkie sińce...

nie wierz w te głupoty, robią fotki zgrabnych lasek, żeby wcisnąć ludziom to dziadostwo
te z masażerem działają tak samo jak zwykłe, tylko robią sińce, idź do sklepu z zabawkami i kup takie za 5 - 10 zł, będzie tak samo dobre a nie zrobi siniaków :) ja używam takiego zwykłego i efekty są świetne, kręcę sobie z pół godzinki wieczorem przed telewizorem i jest bardzo dobrze :)

Jeśli chodzi o reklamy hula hop, czy zdjęcia na all to na pewno jest to retusz, jednak ja patrzyłam na, że tak powiem "prywatne" zdjęcia dziewczyn na blogach, czy innych forach, więc nie sądzę by się umiały tak zretuszować:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-18 16:44 przez kasia_susu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fitness klub w Lublinie