Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

49 minut temu

sprawdzony stomatolog

53 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:02:14

Witam szafowiczki!

Na wstępie proszę o przeniesienie wątku jeśli jest w złym dziale.
To dla mnie trudne zatem po ciężkiej i trudnej,długotrwałej zimie przyszło w końcu ukochane lato,fakt,faktem przez zimę trochę zapuściłam swoje ciało, czuję się z tym tragicznie i zamierzam szybko coś z tym zrobić by chociaż do sierpnia coś zrzucić.Kieruję się do was wysyłając zdjęcie mojej figury, proszę pomóżcie jakie ćwiczenia brzuszki,biegi,rower? ćwiczyć i wykonywać tak by schudnąć z tej okropnej oponki + znacie coś na boczki?! mam ten problem JAK zrzucić oponę i boczki głównie? NAJLEPIEJ JEDNOCZEŚNIE,denerwuje mnie też pod pachą mała fałdka tłuszczu pomiędzy ramieniem a paskami od biustonosza,jakieś sposoby? :P chciałabym by mieć płaski,bez tak mocnego wcięcia w talii brzuszek..marznie..

DIETA,ĆWICZENIA,TABLETKI?
od czego byście zaczęły na moim miejscu??!! DORADŹCIE! :)

z góry dziękuję za rady, będę wdzięczna jak pomożecie, każda pomoc się liczy.Pozdrawiam ciepło ;*





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 17:10 przez vpinkdreamsv.

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:13:54

no fakt sylwetka nie najlepsza, ale tez sa o wiele gorsze. Ja myśle ze przede wszytskim powinnaś całkowicie zrezygnować ze słodyczy, fast-foodow itp. zdrowo sie odzywiać; jesc duzo warzyw, pelnoziarnistych i pelnowartosciowych produktów, pic wode albo swieze soki z owocow czy warrzyw no i duzo sie ruszać.
Wybiez taka forme aktywnosci jaka bedzie dla ciebie najbardziej odpowiednia i satysfakcjonujaca. Zalezy co lubisz... ja nie lubie biegac dlatego jezdze na rowerze, gram w kosza plywam. Dobre na zrzucanie wagi sa aeroby moze zapisz sie na jakas zumbe ? Ja chodze juz dosyc dlugo bo kilka miesiecy i powaznie sie wkrecilam - super sprawa!
No i przede wszystkim nie zniechecaj sie bo efekty beda ale nie po tygodniu czy dowch a dopiero po jakis 2-3 miesiacach !!!
No lato idzie wiec opalaj sie a to sprawi ze sylwetka bedzie wydawala sie smuklejsza! powodzenia

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:18:02

ogólnie masz za małą bielizne stąd mylne wrażenia,kręć hula hoop i pływaj a te wszystkie chodakowskie se obadaj

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:23:42

Według mnie nie masz wcale takiej złej sylwetki ! dziewczyno są o wiele gorsze ! również uważam ze masz złą bieliznę. Jeśli chcesz schudnąc polecam Mel B albo Chodakowską :) noi dietka :)

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:45:06

ja polecam trening p90x lean. Na chomikuj można ściągnąć cały trening, przesyłam zdjęcie z tabelką z całym treningiem ułożonym na okres 12 tygodni. Ćwiczy się codziennie lub przez 6 dni i w 7 dzien odpoczynek. Bardzo dobry trening, a ja np przy killerze ewy chodakowskiej wymiękałam i nie miałam motywacji żeby to ćwiczyć, ale p90x lean okazał się super i daje radę! Ćwiczysz z sympatycznym panem, mnie bardzo optymistycznie nakręca :) Przy tym treningu spada wszystko, talia, brzuch, uda, pośladki, ramiona, ja dziś zaczynam ćwiczyć 4 tydzień i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów, cellulit mi bardzo zmalał, jeszcze trochę i śladu po nim nie powinno być :) Dodatkowo ja zażywam tabletki CUT 4 HER (do kupienia w sklepach sportowych, z odżywkami) i smaruję się wieczorem po kąpieli balsamem antycellulitowym, spalającym tłuszcz z ud posladków i talii/brzucha. Wiadomo, że same kremy nie zdziałają cudów, ale przy ćwiczeniach jak najbardziej polecam. No i jem tylko do 18 (nie jem słodyczy, nie słodzę nic, białe pieczywo zamieniłam na ciemne, płatki do mleka na te pełnoziarniste, a ser żółty na mozarellę, piję też 1,5 l wody dziennie - jem częściej a mniej dzięki czemu na wieczór nie jestem głodna i nie podjadam). Wiem, że troche tego dużo, ale uwierz mi, że mi do niedawna było bardzo ciężko się zmotywować do czegokolwiek, ale stopniowo stopniowo i wprowadziłam wszystkie wyżej wymienione rzeczy do życia i teraz już automatycznie wszystko mi przychodzi. Życzę powodzenia, pamiętaj, że najgorzej jest ZACZĄĆ, postawić ten pierwszy krok, zmuś się na początku, a potem nawet nie zdążysz się obrócić i centymetry będą znikać :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 17:47 przez anetku.

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:47:14

kochana, tylko ćwiczenia i może do tego termogeniki typu figura extraslim na szybsze spalanie tłuszczyku. Inaczej tego nie widze. Odstaw białą mąkę- pieczywo i makarony, zero fastfoodów, naucz sie opierac posiłki swoje na warzywach a nie na węglowodanach. Będzie dobrze, nie jest tragicznie, tylko zacznij juz dziś :)

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:51:40

Ja polecam ćwiczenia Chodakowskiej ,tak wiem wszędzie Chodakowska :p ale nie o tym.Ja już drugi miesiąc ćwiczę i sylwetka naprawdę wysmuklała,ciało jędrniejsze a nie taki flak.No i oczywiście jakaś lekka dieta ,posiłki o w miare równych porach i efekty będą napewno.
Najważniejsze to nie katować się tylko czerpać przyjemność z tego co robimy.I jedna zasada -żeby schudnąć trzeba jeść ,także nie glodzimy się ;)

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:55:44

Wybierz ćwiczenia takie które będą Ci odpowiadać najbardziej.. pooglądaj, popróbuj... Mi pasuje przykładowo Ewa Ch. ale są osoby, którym jej ćwiczenia nie odpowiadają - kwestia indywidualna.

Najważniejsza jest systematyczność i zdrowa dieta, jak najwięcej owoców i warzyw, jak najmniej "śmieciowego jedzenia" (najlepiej w ogóle je wykluczyć). I co ważne - posiłki częściej ale mniejsze! :) Powodzenia!

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:56:06

Cytat
mysia_84
ogólnie masz za małą bielizne stąd mylne wrażenia,kręć hula hoop i pływaj a te wszystkie chodakowskie se obadaj

Wcale nie musi mieć za małych majtek. U mnie boczki tak sterczą nawet jak jestem goła.

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:58:15

Zadnych tabletek itp. :) jedz wszystko co chcesz tylko w malych ilosciach. figure masz bardzo ladna , w sam raz :) jedyne co to troche pocwicz. jesli chcesz odezwij sie do mnie sama duzo schudlam tak ze moge podpowiedziec:)

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:58:34

Nie ma tragedii, sama niedawno wyglądałam jakieś 20 kg gorzej...;/
Ale masz racje, boczki to utrapienie.. Ja polecam A6W. Świetny, pogram, niezły wycisk i przede wszystkim, to trwa 40 dni, a nie 4 miesiące! Do tego skakanka, brzuszki, jak pogoda pozwoli, to auto zastępuje rowerem(choć ostatnio rzadko, bo ciągle pada). No i oczywiście dieta;)

Szczerze,dziwię się, że nie zareagowałaś na to wcześniej, tylko teraz, jak już prawie lipiec- możesz nie zdążyć do końca lata... Ja wiem, że zimą się przybiera, bo fajnie się wcina wtedy,ale ej, to trzeba w porę reagować!;)
Dasz radę Mała;*

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

27 cze 2013 - 17:59:03

Same cwiczenia nic nie dadza, musisz polaczyc z dieta
Same cwiczenia nic nie dadza, musisz polaczyc z dieta
Same cwiczenia nic nie dadza, musisz polaczyc z dieta
Same cwiczenia nic nie dadza, musisz polaczyc z dieta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 18:01 przez bizuteria2.

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

14 lip 2013 - 17:37:09

polecam Tiffany Rothe : 10 min Booty Shaking Waist Workout i The Bikini Abs Workout :)

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

23 lip 2013 - 14:31:39

Mam ten sam problem, polecam trening Jillian Michaels "Banish Fat Boost Metabolism", czuję się po nim znacznie lepiej. Dietę ciężko mi utrzymać, moja miłość do słodyczy nie ma granic xD. Ale wczoraj kupiłam tabletki Therm Line II i mam zamiar je wypróbować, czytałam o nich wiele pozytywnych opinii (oczywiście trzeba też ćwiczyć). Życzę powodzenia! :)

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

depresja,schudnąć,pomóż,foto :(

23 lip 2013 - 14:43:10

przede wszystkim ogranicz tłuste i słodycze, również nieco białko bo w połączeniu z ćwiczeniami ono da Ci dużo masy mięśniowej a nie do końca o to chodzi, a ćwiczenia już, od dzisiaj zacznij, nie ma co zwlekać :) na brzuch polecam 8min abs workout które jest na yotube, na boczki skrętoskłony, i jedno takie ćwiczenie przy którym większość mięśni brzucha pracuje - kładziesz się na podłodze, na jakimś kocu czy cuś, żeby wygodnie w miarę było, ręce na boki i podciągasz nogi tak żeby między brzuchem a udami był kąt prosty, i między udami a kolanami też kąt prosty, i najpierw skręcasz same nogi w takim ułożeniu na jeden boczek, potem na drugi, tułów nieruchomo, i ćwiczysz :) na nogi podobno dobry jest 8min legs, ale nie wiem, na nogi mam swoje ćwiczenia. i pij dużo wody, ona pomoże usunąć zalegające toksyny i to wszystko co się wydzieli przy spalaniu tłuszczyku. pij również zieloną herbatę, bo ona pomaga przy usuwaniu tłuszczu, toksyn i cellulitu. dla zmotywowania może niech ktoś wstawi swoje zdjęcia sylwetki ;) powodzenia! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty na siłownie