Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no rzeczywiscir beznadziejny ten Twoj brzuch -.- chcialabym miec takie problemy!

Masz zajebisty brzuch !

Ja w sumie mam podpobny problem, Bo odchudzam się i schudłam 5 kilo. Mam 171 cm wzrostu, wazyłam 63 kg, a teraz 58 kg, ale brzuch pozostał dalej taki sam, tłusty jakis haha, a tez biegałam, jezdziłam rowerem stosowałam rozne diety, jadłam zdrowo, jedynie co robilam zlego to pilam alkohol ale tego sie nei wyrzeknę :D a i robilam jeszcze przez 20 dni A6W. nie mam pojecia co moge jeszcze robic ;( chyba zaczne jakies cwiczenia

Cytat
martynek1990
no rzeczywiscir beznadziejny ten Twoj brzuch -.- chcialabym miec takie problemy!

Mam taki sam i tez mi się nie podoba, najlepiej dużo ćwiczyć i jeść mniej kalorycznych rzeczy, i będzie ok. ALE MUSISZ ĆWICZYĆ, TO DUŻO DAJE! Moja kumpela miała straszny brzuch, a teraz wygląda o niebo lepiej. Polecam Ewę Chodakowską, 6 Weidera-dla wytrwałych oraz Mel B

W Polsce dziewczyny nauczyły się akceptować swoje niedoskonałości i przestają dbać o siebie. Piszecie ciągle, że "nie jest tak źle" a tu nie o to chodzi.. Ma być doskonale! Brzuch nie wygląda wcale fajnie - mimo, iż jest szczupły. Trzeba obudzić mięśnie a będzie śliczny :) Ćwicz!

Cytat
martynek1990
no rzeczywiscir beznadziejny ten Twoj brzuch -.- chcialabym miec takie problemy!
I myślę, że to nie jest autorki duży problem. Napisała na forum po prostu aby się poradzić. Jeśli nie masz ochoty tego komentować to nie zaśmiecaj forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 13:57 przez I_Like_Candy_.

paskudnie to Ty masz w głowie

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

też mam problem z brzuchem;/ jak chudnę to zawsze on mi zostaje;/

Musisz spalić ten tłuszcz z brzucha. Ćwicz mięśnie brzucha, ale nie 8 min, tylko minimum pół godzinki, rób brzuszki, hula-hop, teraz jest ciepło to można trochę popływać (to robi dobrze na całą figurę), w necie na pewno znajdziesz mnóstwo ćwiczeń na brzuch.

jest ok, jak już coś to możesz robić a6w

Jak na moje oko styknie skośna ławka do brzuszków i hula hoop

Porównując twój brzuch do brzuchów kobiet np. po porodzie (i to nie od razu po, ale powiedzmy nawet pół roku po i dłużej), to masz perfekcyjny, piękny, płaski i niepomarszczony brzuszek.

Ale rozumiem, każdy ma swoje kompleksy. Musisz znaleźć dobre dla ciebie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha (jeśli sama nie potrafisz, to idź na siłownię, albo na jakieś ćwiczenia - prowadzący Ci podpowiedzą, pokażą, nakierują jak często i jak długo masz ćwiczyć). No i wytrwałość - efekt przyjdzie po miesiącach, a nie 2 tygodniach...

Życzę powodzenia, choć muszę przyznać, że brzuch masz ładny i z własnego doświadczenia wiem, że powinniśmy cieszyć się z tego co mamy, bo zawsze może być gorzej...

Czyś Ty widziała paskudny brzuch po duuużej ciąży np. albo po operacji ?
Brzuszki ćwicz i tyle

8 Min Abs Workout - Level 2 (ThePro9411)
Trening brzucha ABS 8 Minute ;)

witaj kochana ja tez wzielam sie za moj brzuchol bo rowniez nie moge na niego patrzec, choc tez mi mowiono ze mam ok brzuch:)
robie systematyczne cwiczenia ok. 3 tygodni, widac male efekty, jesli cie to interesuje to zdjecia i wiecej o cwiczeniach na priv.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BUŁGARIA-ALBENA,POLECACIE?