Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

3 minuty temu

dieta organizacja

17 minut temu

przestrzeganie diety

34 minut temu

zalety diety pudełkowej

49 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no rzeczywiscir beznadziejny ten Twoj brzuch -.- chcialabym miec takie problemy!

Masz zajebisty brzuch !

Ja w sumie mam podpobny problem, Bo odchudzam się i schudłam 5 kilo. Mam 171 cm wzrostu, wazyłam 63 kg, a teraz 58 kg, ale brzuch pozostał dalej taki sam, tłusty jakis haha, a tez biegałam, jezdziłam rowerem stosowałam rozne diety, jadłam zdrowo, jedynie co robilam zlego to pilam alkohol ale tego sie nei wyrzeknę :D a i robilam jeszcze przez 20 dni A6W. nie mam pojecia co moge jeszcze robic ;( chyba zaczne jakies cwiczenia

Cytat
martynek1990
no rzeczywiscir beznadziejny ten Twoj brzuch -.- chcialabym miec takie problemy!

Mam taki sam i tez mi się nie podoba, najlepiej dużo ćwiczyć i jeść mniej kalorycznych rzeczy, i będzie ok. ALE MUSISZ ĆWICZYĆ, TO DUŻO DAJE! Moja kumpela miała straszny brzuch, a teraz wygląda o niebo lepiej. Polecam Ewę Chodakowską, 6 Weidera-dla wytrwałych oraz Mel B

W Polsce dziewczyny nauczyły się akceptować swoje niedoskonałości i przestają dbać o siebie. Piszecie ciągle, że "nie jest tak źle" a tu nie o to chodzi.. Ma być doskonale! Brzuch nie wygląda wcale fajnie - mimo, iż jest szczupły. Trzeba obudzić mięśnie a będzie śliczny :) Ćwicz!

Cytat
martynek1990
no rzeczywiscir beznadziejny ten Twoj brzuch -.- chcialabym miec takie problemy!
I myślę, że to nie jest autorki duży problem. Napisała na forum po prostu aby się poradzić. Jeśli nie masz ochoty tego komentować to nie zaśmiecaj forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 13:57 przez I_Like_Candy_.

paskudnie to Ty masz w głowie

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

też mam problem z brzuchem;/ jak chudnę to zawsze on mi zostaje;/

Musisz spalić ten tłuszcz z brzucha. Ćwicz mięśnie brzucha, ale nie 8 min, tylko minimum pół godzinki, rób brzuszki, hula-hop, teraz jest ciepło to można trochę popływać (to robi dobrze na całą figurę), w necie na pewno znajdziesz mnóstwo ćwiczeń na brzuch.

jest ok, jak już coś to możesz robić a6w

Jak na moje oko styknie skośna ławka do brzuszków i hula hoop

Porównując twój brzuch do brzuchów kobiet np. po porodzie (i to nie od razu po, ale powiedzmy nawet pół roku po i dłużej), to masz perfekcyjny, piękny, płaski i niepomarszczony brzuszek.

Ale rozumiem, każdy ma swoje kompleksy. Musisz znaleźć dobre dla ciebie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha (jeśli sama nie potrafisz, to idź na siłownię, albo na jakieś ćwiczenia - prowadzący Ci podpowiedzą, pokażą, nakierują jak często i jak długo masz ćwiczyć). No i wytrwałość - efekt przyjdzie po miesiącach, a nie 2 tygodniach...

Życzę powodzenia, choć muszę przyznać, że brzuch masz ładny i z własnego doświadczenia wiem, że powinniśmy cieszyć się z tego co mamy, bo zawsze może być gorzej...

Czyś Ty widziała paskudny brzuch po duuużej ciąży np. albo po operacji ?
Brzuszki ćwicz i tyle

8 Min Abs Workout - Level 2 (ThePro9411)
Trening brzucha ABS 8 Minute ;)

witaj kochana ja tez wzielam sie za moj brzuchol bo rowniez nie moge na niego patrzec, choc tez mi mowiono ze mam ok brzuch:)
robie systematyczne cwiczenia ok. 3 tygodni, widac male efekty, jesli cie to interesuje to zdjecia i wiecej o cwiczeniach na priv.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BUŁGARIA-ALBENA,POLECACIE?