Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

\



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-14 16:27 przez diabloo.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

czy ty aby nie przesadzasz

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

żeby brzuch się zmienił trzeba ćwiczyć mięśnie brzucha. 8 min to za mało na cokolwiek. Zacznij normalnie ćwiczyć skośne, po 30 min, znajdź dobre ćwiczenia, powolne, na wzmocnienie mięśni, a nie szybkie kardio.

Ty chyba nie wiesz co to obleśny brzuch, przecież jest w porządku!

Nie wiem co Ty chcesz? wcale nie masz brzydkiego brzucha
możesz sobie ćwiczyć z Mel b na brzuszek i to na pewno poprawi jego wygląd ale nie przesadzaj bo brzuszek masz ok

oh, tak. masz strasznie gruby brzuch, tragedia!

Cytat
malmie
czy ty aby nie przesadzasz

Nie wiem czemu piszesz ze przesadzam. Może na zdjęciu nie widać ale ja mam naprawde brzydki brzuch na 1 zdjęciu widać ze jak stoję to widać fałdy juz nie mówiąc o siedzeniu ale wiem ze kazdy ma jak siedzi wiec to mnie nie dziwi.I to nie są te kreski na brzuchu jak sie długo siedzi;/

Cytat
annosy
Ty chyba nie wiesz co to obleśny brzuch, przecież jest w porządku!

Cytat
endlessly
oh, tak. masz strasznie gruby brzuch, tragedia!
ohh tak.. chyba Ci nic nie pomoże... Tylko skalpel... :/
:/

Czy naprawdę budujecie swoją samoocene na zdaniach obcych ludzi?

Chcesz poczytać milion postów że świetnie wygladasz? nie w brzuchu kłopot tylko w głowie- i od tego proponuję zacząć ... :/

Nie chodzi o to , że dziewczyna ma gruby tylko niereprezentatywny! Widać na nim tłuszczyk, który nie pasuje do jej figury. Gołym okiem widać, że trzeba go umięśnić więc jej nie negujcie, że chce coś poprawić żeby figurka w całości prezentowała się bardzo dobrze. Jeśli dasz rade do zrób 6 wadera, a jeśli nie to tak jak pisała dziewczyna wyżej znajdź jakieś dobre ćwiczonka na sam brzuch :) Życzę wytrwałości i zadowalających efektów :)

Cytat
I_Like_Candy_
Nie chodzi o to , że dziewczyna ma gruby tylko niereprezentatywny! Widać na nim tłuszczyk, który nie pasuje do jej figury. Gołym okiem widać, że trzeba go umięśnić więc jej nie negujcie, że chce coś poprawić żeby figurka w całości prezentowała się bardzo dobrze. Jeśli dasz rade do zrób 6 wadera, a jeśli nie to tak jak pisała dziewczyna wyżej znajdź jakieś dobre ćwiczonka na sam brzuch :) Życzę wytrwałości i zadowalających efektów :)

Własnie o to mi chodziło, dziękuje! :)
Cytat
try85
Cytat
endlessly
oh, tak. masz strasznie gruby brzuch, tragedia!
ohh tak.. chyba Ci nic nie pomoże... Tylko skalpel... :/
:/

Czy naprawdę budujecie swoją samoocene na zdaniach obcych ludzi?

Chcesz poczytać milion postów że świetnie wygladasz? nie w brzuchu kłopot tylko w głowie- i od tego proponuję zacząć ... :/

Jeśli myślisz ze wstawiłam zdjecia po to żeby poczytać jak ktoś pisze ze mam dobrą figurę to się myslisz, bo sama tak tego nie uważam. Chciałam zeby ktoś mi pomógł, podpowiedział co moge zrobić z brzuchem żeby lepiej wyglądał no ale spoko..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 13:38 przez diabloo.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
diabloo
Nie wiem czemu piszesz ze przesadzam. Może na zdjęciu nie widać ale ja mam naprawde brzydki brzuch na 1 zdjęciu widać ze jak stoję to widać fałdy juz nie mówiąc o siedzeniu ale wiem ze kazdy ma jak siedzi wiec to mnie nie dziwi.I to nie są te kreski na brzuchu jak sie długo siedzi;/

no cóż wierzę ci na słowo, bo po fotach tego nie wiedzę, a więc, jak radzą dziewczyny ćwicz, aż osiągniesz swój ideał

Nie jest aż tak źle, miałam koleżankę która jak nie ''wstrzymuje'' brzucha to robi jej się dosłownie taki, jak u kobiety w ciąży, a dziewczyna dopiero co 19 lat miała. Nie naskakujcie tak na dziewczynę bo nie powiedziała że gruby, tylko że nie prezentuje się dobrze. Nie mam pojęcia, co jest przyczyną tych krech, może złe ćwiczenia na brzuch robisz i wychodzi taki efekt? Ale wątpię, żeby można było to jakiś zmienić, żyj dalej.

ooo mam dokładnie ten sam problem, ćwiczę od 3 tyg Mel B, cardio, brzuch, pośladki, ale brzuch nic a nic się nie zmienił. Nie jem słodyczy, odżywiam się w miarę racjonalnie a brzuch jaki był taki jest. Już nie wiem co jeszcze powinnam robić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BUŁGARIA-ALBENA,POLECACIE?