Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:37:06

Ćwiczę, codziennie lub co drugi dzień, zależy :) Ćwiczenia nie są jakieś strasznie wyczerpujące, ale jeśli wykonuje się je poprawnie i zaangażowaniem to czuć każdy mięsień ;) Składam sobie pięć/sześć jej zestawów 10 minutowych, także wychodzi mi z małą rozgrzewką ok. godzinka treningu ;)

Ja polecam. Ciałko nie to co kilka msc temu! ;)

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:39:49

ja właśnie przed chwilą ćwiczyłam:) są rewelacyjne, ja ćwicze codziennie bo to w sumie tylko 10 min i efekty rzeczywiscie widać. Pierwsze kilka razy jest ciężkie bo sa skórcze szczególnie przy pierwszych 2 ćw. ale po paru dniach miną, powodzenia:)

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:44:18

ja też ćwiczyłam pośladki z mel b i faktycznie po około 3-4 tygodniach można zauważyć efekty, ale przestałam na jakiś czas i od 3 tygodni jeżdże intensywnie na rolkach co drugi dzień albo ostatnio nawet codziennie, jazda w tył przeplatanki, slalomy, świetnie ukształtowały mi nogi i pupe, zawsze te partie mojego ciała były dla mnie nie atrakcyjne, a teraz są szczuplejsze, ładnie wyrzeźbione, jędrniejsze.
Polecam wszystkim dziewczynom rolki!!

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:45:27

Na pośladki robię codziennie minimum 50 przysiadów, Mel B - pośladki nie wykonałam nigdy całego. Ale ćwiczę z nią brzuch i abs, a do tego czasem nogi w dni gdy nie biegam. Wydaje mi się, że te przysiady mi wystarczą, moja pupa i tak jest już większa niż kiedyś (w końcu mam na czym siedzieć!) i jest bardziej sprężysta

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:46:52

Mel B jest ciekawsza niz Chodakowska! Robie cwiczenia i jestem zadowolona- nie nudze się przy niej tak jak u Ewy.

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:49:53

Cytat
maly-rudzielec
Mel B jest ciekawsza niz Chodakowska! Robie cwiczenia i jestem zadowolona- nie nudze się przy niej tak jak u Ewy.

Powiem Ci, że lubię ćwiczyć to, co stworzyła Chodakowska, ale od kiedy mnie więcej orientuję się w ćwiczeniach co i jak, to wyłączam u niej dźwięk i puszczam energiczną muzykę. Odrazu lepiej, a ćwiczenia dają w kość!

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:54:06

ja już chyba ze 3 razy podchodziłam do Mel B pośladków, 2-3 dni ćwiczyłam i przerwa bo nie było czasu, brzuch bolał albo co innego, ale nawet po nie wielu ćwiczeniach widzę bardzo duże efekty, aż się sama dziwię, znacznie twardsze mięśnie i okrąglejsza pupa:) muszę się wziąć porządnie za to i ćwiczyć codziennie razem z ćwiczeniami na brzuch. (jestem raczej szczupła, może dlatego szybko zauważyłam efekty albo moja podświadomość je sobie wymyśliła ;D). Ale na prawdę polecam

OKRĄGLEJSZA PUPA

11 lip 2013 - 22:55:41

Ja ćwiczyłam codziennie "10 minutowy trening nóg" i pośladki też obrywały ostro, ćwiczyłam może z 2-3 tygodnie (na nogi) i pośladki zrobiły się ładne i twarde. Teraz aż się łezka w oku kręci na to wspomnienie ;p

OKRĄGLEJSZA PUPA

18 lip 2013 - 12:27:33

mowie Wam nie ma nic lepszego niz przysiady z obciazeniem, wykroki i martwy ciag na nogi i posladki ! jestem 5 miesiecy po porodzie i wzielam sie za cwiczenia 3,5 miesiaca temu. Efekty sa swietne ! nawet mam zdjecia na kompie

OKRĄGLEJSZA PUPA

18 lip 2013 - 12:30:00

eveline push up posladki

OKRĄGLEJSZA PUPA

18 lip 2013 - 12:32:24

Cytat
xxBlondynaxx
Przysiady !

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:10:15

Witam!
Mam do Was pytanie, jestem bardzo szczupłą osobą, bardzo mały tyłek i chcę go jakoś 'powiększyć' czy przy ćwiczeniach z mel b i przysiadach nie będzie odwrotnego efektu? ;d

OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:13:09

aerobic, stretching i yoga

OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:14:15

ja polecam Mel B ;) ćwiczę od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona, czuć efekty ;)
i do tego zamierzam robić te ćwiczenia



OKRĄGLEJSZA PUPA

02 sie 2013 - 13:18:21

Jak większość- Mel B pośladki + 80 przysiadów.
Jestem po 13 dniach i widzę już efekty- bardziej uniesione i jędrne pośladki.
I efekt zauważyłam też po majciochach, w których wcześniej mój tyłek topił się bo był jak naleśnik:D

Polecam, o wiele chętniej się robi i większa jest motywacja gdy widać po tak niewielkim czasie efekty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Endomondo pomocy!