Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 20:57:52

s



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-17 21:59 przez natala2b.

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:01:54

nie wiem ja nie dopuszczam w moim związku do takich sytuacji by on prosił o numery do dziewczyn i do nich pisał czy ja do innych chłopaków w 'chęci zaspokojenia, bo cie przy mnie nie było akurat' ... no proszę Cię co to za wytłumaczenie ;/

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:04:49

współczuję, ja też bym się wkurzyła na twoim miejscu. Wiadomo facet zawsze będzie oglądał się za innymi - my też rzucimy okiem na jakiegoś faceta ale na tym powinien być koniec! a nie on jeszcze bierze ich numery. A potem wine zwala na ciebie, typowe zagranie, masakra

niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:06:15

daj sobie z nim spokój, znam typa co też tak robił a skończyło się na zdradzie. Lepiej żebyś zostawiła go póki nie zdradził, bo potem będziesz bardziej cierpieć.

zweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:07:26

dałam mu wtedy drugą szansę, bo myslałam że zda sobie z tego sprawę ale w tej sytuacji nie wiem co robić, dla niego to postęp dla mnie to żałosne..

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:15:54

Bedzie Ci mydlił oczy ,a gdy Ciebie nie ma pewnie mydli je innym.
Lepiej daj sobie z nim spokoj nim zostaniesz skrzywdzona. Gdyby Cie naprawde kochal i mu zalezalo na Tobie nie postepowalby w ten sposob. Ja nigdy nie wybaczyłabym nawet czegos takiego.
Ale zrob to co podpowiada Ci serce ,bo my nie jestesmy w stanie ocenic go odpowiednio skoro nie znamy..

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:16:13

strasznie dziwne, ja bym na pewno nie ufała takiej osobie, ewidentnie zachowuje się jakby kogoś sobie szukał na boku, sama musisz wiedzieć czy mu ufasz

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:22:24

Cytat
xxNiutaxx
Bedzie Ci mydlił oczy ,a gdy Ciebie nie ma pewnie mydli je innym.
Lepiej daj sobie z nim spokoj nim zostaniesz skrzywdzona. Gdyby Cie naprawde kochal i mu zalezalo na Tobie nie postepowalby w ten sposob. Ja nigdy nie wybaczyłabym nawet czegos takiego.
Ale zrob to co podpowiada Ci serce ,bo my nie jestesmy w stanie ocenic go odpowiednio skoro nie znamy..

ufać facetowi??

17 cze 2013 - 21:26:17

Cytat
aadzia
nie wiem ja nie dopuszczam w moim związku do takich sytuacji by on prosił o numery do dziewczyn i do nich pisał czy ja do innych chłopaków w 'chęci zaspokojenia, bo cie przy mnie nie było akurat' ... no proszę Cię co to za wytłumaczenie ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co z nogami