Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROWER !!

15 cze 2013 - 17:22:06

Dziewczyny, poszukuję od jakiegoś czasu roweru.
Przeczytałam bardzo dużo na internecie na ten temat i raczej zostaję przy kołach 26 cali .

otóż moje pytanie,
* gdzie można znaleźć jakiś fajny, tani (do 200zł) ??
lombardy odpadają, ponieważ już je przeszukałam wszystkie ; p

*mieszkam na terenie Śląska, może ktoś z was ma do sprzedania ?

* jak już dojdzie do zakupu, to jak myślicie ile trzeba jeździć, żeby otrzymać jakieś efekty widoczne w modelowaniu sylwetki, zrzuceniu kg ?
:))

ROWER !!

15 cze 2013 - 17:30:09

nie jestem z twoich okolic, więc nie pomogę, ja swój kupowałam na giełdzie w sandomierzu, za 250 zł. kettler, aluminiowy, leciutki, nowy jest strasznie drogi, gdzieś widziałam że ok. 3000. zdjęcie zapożyczyłam, ale jest własnie taki:)


ROWER !!

15 cze 2013 - 17:37:48

Właśnie też słyszałam o giełdach, niedaleko mnie w Katowicach odbywają się właśnie, tylko zastanawiam się, czy jest to opłacalne, czy nie oszukują tam ;/ ponoć mają części kradzione i w ogóle.

ROWER !!

15 cze 2013 - 17:42:35

na tablicy poszukaj albo gumtree w Twoim mieście

ROWER !!

15 cze 2013 - 17:52:17

tablica.pl

ROWER !!

15 cze 2013 - 17:52:18

moja siostra kupiła fajny miejski na tablicy za 60zł, tylko koła do wymiany bo z innej "parafii" :) może jakiś real albo tesco:)

ROWER !!

15 cze 2013 - 17:55:22

o nie! tylko nie w marketach;/ nie dosc, ze ciężkie to cena wygurowana po paru miesiacach sie psują.. najlepiej jakis aluminiowy ja kupilam od kolegi za 400 zł ale jest super wazy jedyne 6kg ;-) smiga jak talala
ps. nie wiem ile trzeba jezdzic tez chetnie sie dowiem, bo zaczelam od dwoch dni ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 18:00 przez bambuskowaJa.

ROWER !!

15 cze 2013 - 18:05:57

Cytat
ana_xd
Właśnie też słyszałam o giełdach, niedaleko mnie w Katowicach odbywają się właśnie, tylko zastanawiam się, czy jest to opłacalne, czy nie oszukują tam ;/ ponoć mają części kradzione i w ogóle.
u mnie z tego co widziałam to bardzo wiele osób sprzedaje takie rowery, do wyboru, do koloru, same porządne, w dobrym stanie, sprowadzają z niemiec, tam takie rzeczy są wyrzucane/wystawiane na ulicę. nie kupuj broń Boże w markecie, badziewie straszne, zaraz się popsuje. jak masz blisko na giełdę to się przejedź, na pewno coś znajdziesz:) dobry sprzęt w dobrej cenie

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

ROWER !!

15 cze 2013 - 18:10:04

nie wiem gdzie kupisz rower za 200zł... może ja jestem za bardzo wymagająca, ale jak rower waży tyle co ja chce to kosztuje powyżej 1tys :(

ROWER !!

15 cze 2013 - 18:15:14

aktualnie znalazłam pare rowerów na tablicy. tylko znowu problem, bo nie mam pojęcia, czy lepiej taki miejski czy górski ? mam zamiar też jeździć czasami w górach, ale częściej w mieście... więc sama nie wiem .

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

ROWER !!

15 cze 2013 - 18:28:14

zwróć uwagę na opis, mi sie marzy taki rower ważący 11kg ale cięzko o taki tani, patrz na obręcze, najpopularniejsze te 26 cali to własnie będzie dobre do terenu a 28` do miasta, jak wolisz, myślę że też przerzutki z 7 powinien mieć

a co do hamulców jeszcze, jak ktoś chce sprzedać rower w idealnym stanie tanio z hamulacami tarczowymi to na pewno beznadziejny

zależy jak bardzo wymagająca jesteś, bo jeśli ten rower ma Ci służyć do jazdy raz na jakiś czas po niezbyt wymagającym terenie to taki 15kg będzie dobry
ale jeśli masz zamiar jeździć codziennie bo np chcesz poćwiczyć w ten sposób to radzę kupić lekki i zwrócić uwagę na dane techniczne

ROWER !!

15 cze 2013 - 18:37:53

bardzo dziękuję za porady, na pewno skorzystam :)

ROWER !!

15 cze 2013 - 18:44:57

Rower raczej nie pozwala zrzucic jakos wiecej, bo on raczej kondycje wyrabia

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

ROWER !!

30 lip 2013 - 11:57:53

200 złotych? Naprawdę? To chyba za jakiś złom. Jeśli chcesz jakiś fajny rower miejski, to przygotuj przynajmniej 1000 złotych, żeby się nie rozsypał po kilku miesiącach, np. taki http://dobrerowery.pl/kross-tempo-presto-2011 . Za 200 złotych to ciężko dostać coś używanego, chyba, że naprawdę chcesz kupić zdezelowany rower retro i go potem naprawiać i remontować

ROWER !!

30 lip 2013 - 12:01:18

mam starego "górala" śmigałam na nim w okresie letnim codziennie 10 km, przy regularnej jedzie wyrzeźbisz sylwetkę ( teren poza miejski najlepszy)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty nike relentless -oryginalne?