Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

7 minut temu

dieta organizacja

21 minut temu

przestrzeganie diety

38 minut temu

zalety diety pudełkowej

53 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fajna siłownia w Warszawie

11 cze 2013 - 13:11:27

szukam jakiejś sprawdzonej siłowni na bielanach / żoliborzu, niedawno się sprowadziłam i nie wiem gdzie warto uderzyć:D
proszę mi coś polecić!
no dobra, sama sobie poleciłam :P dla takich co też zakładają tematy ale nikt im nie odpowiada - wejdźcie na fejsa i wpiszcie moja nowa figura, tam jest baza siłowni i innych miejsc fit :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-12 01:49 przez illoin.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Fajna siłownia w Warszawie

12 cze 2013 - 11:33:13

Ja korzystam z usług Fitness Club Platinum. Jestem bardzo zadowolona, karnety nie są drogie, panuje tam miła atmosfera, trenerzy są bardzo pomocni. A najfajniejsze są zajęcia fitness np. Zumba;)



__________________________________________________
kangas

Fajna siłownia w Warszawie

12 cze 2013 - 22:25:49

a gdzie to dokładnie? nie ma na tej bazie miejsc fit figury

Fajna siłownia w Warszawie

14 cze 2013 - 00:55:35

Bo mało osób wie o tym, szkoda bo inicjatywa fajna w sumie, nie trzeba ryzykowac tylko sa juz sprawdzone miejsca. Ja wierna od dawna Pure i nie zostawie, moze wrzuce na te fit miejsca tą pozycję ;)

Fajna siłownia w Warszawie

16 cze 2013 - 22:30:31

do którego pure? pokaz miiiii

Fajna siłownia w Warszawie

17 cze 2013 - 01:34:42

na Rembielińską do Pure. To jest Bródno, niedaleko ul. Kondatowicza. Super zajecia fitness, mega energia. Dodałam juz na ta mapke fit miejsca figury, mozesz zobaczyc sobie :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Fajna siłownia w Warszawie

08 lip 2013 - 15:58:36

GoldsGym na Wilanowie. Najfajniejsze tego typu miejsce w Warszawie. Świetny klimat. Zumba - zabawa na całego, do tego basen i ćwiczenia siłowe. Bywam 3 razy na tydzień i w tym momencie naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić życia bez aktywności ;-0

Fajna siłownia w Warszawie

10 lip 2013 - 15:35:02

Na Bielańskiej w Śródmieściu jest fajny fitness club i siłownia.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Fajna siłownia w Warszawie

12 lip 2013 - 17:44:31

Apropo - gdyby któraś z Was chciała do mnie dołączyć i ćwiczyć razem w GoldsGym to śmiało piszcie na prywatną wiadomość ;-)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Fajna siłownia w Warszawie

27 sie 2013 - 14:22:57

PURE serce

Fajna siłownia w Warszawie

27 sie 2013 - 14:26:15

Cytat
wilczek_jagody
PURE serce


Jak w każdym mieście ;-)

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Fajna siłownia w Warszawie

06 lis 2013 - 21:36:24

Mi się podoba w Tuan Club w Piasecznie. Mieszkam w centrum ale jeżdżę tam co drugi dzień na trzy godzinki:) Przetestowałam chyba wszystkie możliwe zajęcia fitness i ciągle mi mało:)

Fajna siłownia w Warszawie

06 lis 2013 - 21:40:36

Anytime Fitness. ;)

Fajna siłownia w Warszawie

21 gru 2013 - 19:12:22

Saturn Fitness na Targówku - tanio, miła atmosfera i nowoczesne wyposażenie. Mamy klimatyzację i nawet solarium, żeby się zrelaksować po ćwiczeniach. Lubię to miejsce i nie zamierzam go zmieniać w najbliższym czasie :)

Fajna siłownia w Warszawie

07 sty 2014 - 09:08:57

Cytat
illoin
na bielanach / żoliborzu

Jak patrzyłam na Fitbuku, to właśnie dwie siłownie z Bielan mają najwyższe oceny - Olimpus i Folc na Arkuszowej. Chodziłam do tej pierwszej, faktycznie świetne zajęcia. Niedługo sięprzejdę żeby sprawdzić, czy nic się nie zmieniło, i też dodam swojąopinię, żeby nie trzeba było szukać informacji po forach (zwłaszcza że teraz jest konkurs i za 10 opinii dają torbę, podobno każdemu - trzeba to sprawdzić!)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy widać choćby malą różnica ?