Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fajna siłownia w Warszawie

11 cze 2013 - 13:11:27

szukam jakiejś sprawdzonej siłowni na bielanach / żoliborzu, niedawno się sprowadziłam i nie wiem gdzie warto uderzyć:D
proszę mi coś polecić!
no dobra, sama sobie poleciłam :P dla takich co też zakładają tematy ale nikt im nie odpowiada - wejdźcie na fejsa i wpiszcie moja nowa figura, tam jest baza siłowni i innych miejsc fit :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-12 01:49 przez illoin.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Fajna siłownia w Warszawie

12 cze 2013 - 11:33:13

Ja korzystam z usług Fitness Club Platinum. Jestem bardzo zadowolona, karnety nie są drogie, panuje tam miła atmosfera, trenerzy są bardzo pomocni. A najfajniejsze są zajęcia fitness np. Zumba;)



__________________________________________________
kangas

Fajna siłownia w Warszawie

12 cze 2013 - 22:25:49

a gdzie to dokładnie? nie ma na tej bazie miejsc fit figury

Fajna siłownia w Warszawie

14 cze 2013 - 00:55:35

Bo mało osób wie o tym, szkoda bo inicjatywa fajna w sumie, nie trzeba ryzykowac tylko sa juz sprawdzone miejsca. Ja wierna od dawna Pure i nie zostawie, moze wrzuce na te fit miejsca tą pozycję ;)

Fajna siłownia w Warszawie

16 cze 2013 - 22:30:31

do którego pure? pokaz miiiii

Fajna siłownia w Warszawie

17 cze 2013 - 01:34:42

na Rembielińską do Pure. To jest Bródno, niedaleko ul. Kondatowicza. Super zajecia fitness, mega energia. Dodałam juz na ta mapke fit miejsca figury, mozesz zobaczyc sobie :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Fajna siłownia w Warszawie

08 lip 2013 - 15:58:36

GoldsGym na Wilanowie. Najfajniejsze tego typu miejsce w Warszawie. Świetny klimat. Zumba - zabawa na całego, do tego basen i ćwiczenia siłowe. Bywam 3 razy na tydzień i w tym momencie naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić życia bez aktywności ;-0

Fajna siłownia w Warszawie

10 lip 2013 - 15:35:02

Na Bielańskiej w Śródmieściu jest fajny fitness club i siłownia.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Fajna siłownia w Warszawie

12 lip 2013 - 17:44:31

Apropo - gdyby któraś z Was chciała do mnie dołączyć i ćwiczyć razem w GoldsGym to śmiało piszcie na prywatną wiadomość ;-)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Fajna siłownia w Warszawie

27 sie 2013 - 14:22:57

PURE serce

Fajna siłownia w Warszawie

27 sie 2013 - 14:26:15

Cytat
wilczek_jagody
PURE serce


Jak w każdym mieście ;-)

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Fajna siłownia w Warszawie

06 lis 2013 - 21:36:24

Mi się podoba w Tuan Club w Piasecznie. Mieszkam w centrum ale jeżdżę tam co drugi dzień na trzy godzinki:) Przetestowałam chyba wszystkie możliwe zajęcia fitness i ciągle mi mało:)

Fajna siłownia w Warszawie

06 lis 2013 - 21:40:36

Anytime Fitness. ;)

Fajna siłownia w Warszawie

21 gru 2013 - 19:12:22

Saturn Fitness na Targówku - tanio, miła atmosfera i nowoczesne wyposażenie. Mamy klimatyzację i nawet solarium, żeby się zrelaksować po ćwiczeniach. Lubię to miejsce i nie zamierzam go zmieniać w najbliższym czasie :)

Fajna siłownia w Warszawie

07 sty 2014 - 09:08:57

Cytat
illoin
na bielanach / żoliborzu

Jak patrzyłam na Fitbuku, to właśnie dwie siłownie z Bielan mają najwyższe oceny - Olimpus i Folc na Arkuszowej. Chodziłam do tej pierwszej, faktycznie świetne zajęcia. Niedługo sięprzejdę żeby sprawdzić, czy nic się nie zmieniło, i też dodam swojąopinię, żeby nie trzeba było szukać informacji po forach (zwłaszcza że teraz jest konkurs i za 10 opinii dają torbę, podobno każdemu - trzeba to sprawdzić!)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy widać choćby malą różnica ?