Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 2/5

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:31:47

Cytat
Zuosnica
Cytat
anielkaaaaa
piszę na klawiaturze ekranowej
Po co?

Cytat
anielkaaaaa
haha no właśnie dla mnie to też jest śmieszne a on traktuje to całkiem powaznie :)
To przykre, że się z niego śmiejesz zamiast się cieszyć, że ma jakąś pasję. Lepiej żeby się włóczył z dresiarzami? Mój brat jest dekarzem z zawodu i zamiłowania i też czasem opowiada mi o dachówkach i innych pierdołach o czym nie mam zielonego pojęcia i z racji mieszkania w bloku- kompletnie mnie to nie dotyczy. Ale słucham go uważnie i podziwiam "jego dachy" bo skoro dla niego to ważne i w tym się spełnia to nie zaboli mnie pół godziny rozmowy na ten temat.

na ekranowej w sensie na telefonie :P hihi
a nie nie śmieje się z nigo wprosst ale przyznaje że to skakanie to dla mnie dość dziwna forma tańczenia :P

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:34:10

Kiedyś parę lat temu uczyłam się tego tańca i fakt trzeba mieć do tego niezłą kondycję :)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 2/5

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:37:46

Cytat
ta_oryginalna20
Kiedyś parę lat temu uczyłam się tego tańca i fakt trzeba mieć do tego niezłą kondycję :)
a czemu już nie tańczysz ?
mój brat wybiera się na jkis zlot tych jumperów w wakacje wiesz czy jest tam bezpiecznie czy ludzie tańczący są spoko? bo on ma tylko 15 lt;p

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:37:52

Mój brat też się w to bawi, odnosi sukcesy, ma swoich "fanów". Zdziwiło mnie, że jest aż tylu zwolenników tego stylu ;) do mnie to też nie specjalnie przemawia, chociaż ogólnie spoko wygląda jak tańczą w większej grupie. Najważniejsze, że mają pasję ;D

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:42:44

każdemu podoba się co innego, mnie jumpstyle się nie podoba, ale nie uważam tego za śmieszne, wolę popping - może to też będzie Cie śmieszyć ale każdy ma swoje gusta, powinnam się cieszyć, że brat ma jakąś pasję i poświęca temu swój wolny czas - lepiej żeby go pożytkował w ten sposób niż dla zabawy kradł albo włóczył się bez sensu po osiedlu

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:45:33

No nieźle,ja bym się zasapała na śmierć :O

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 2/5

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:46:10

Cytat
ankupunku
Mój brat też się w to bawi, odnosi sukcesy, ma swoich "fanów". Zdziwiło mnie, że jest aż tylu zwolenników tego stylu ;) do mnie to też nie specjalnie przemawia, chociaż ogólnie spoko wygląda jak tańczą w większej grupie. Najważniejsze, że mają pasję ;D
też się ciszę że ma pasję, faktyznie jak grupą tańczą to juz jakis efekt jest :D

Jumpstyle

06 cze 2013 - 19:47:24

Cytat
Mee1990
No nieźle,ja bym się zasapała na śmierć :O

nie Ty jedna xD

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 2/5

Jumpstyle

06 cze 2013 - 20:24:45

Cytat
babilonofobia
Cytat
Mee1990
No nieźle,ja bym się zasapała na śmierć :O

nie Ty jedna xD
a zawsze mi się wydawało że on taki mało sprawny fizycznie:PP

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

8 min legs