Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 14:17

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 08:40:47

Hej :) znalazłam taką ankietę w sieci:
Ankieta - klik

Dotyczy ona planów budowy szlaku rowerowego we wschodniej Polsce, od morza aż w góry :) nie ukrywam, ze byłaby to świetna opcja na wakacje, dlatego zwracam się do was z wielką prośbą o wypełnienie tej ankiety, na pewno będzie ona niesamowicie pomocna :)


Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 08:47:39

W moim miescie tez cos slychac o sciezce rowerowej, a mieszkam wlasnie na wschodzie. Fajnie:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-05 08:49 przez bizuteria2.

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 08:48:09

To raczej badanie rynkowe, w którym podaje się wiele informacji o preferencjach "rowerowych".Odbiorcą będzie producent lub sprzedawca rowerów i akcesoriów rowerowych. Do planów budowy ścieżki wg mnie potrzebne byłyby inne pytania.

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 08:48:15

W końcu myślą o jakiejś normalnej inwestycji.... ;)

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:08:23

nie wiem dokładnie w jakim celu jest ta ankieta, nie jestem jej twórcą, lae inicjatywa wydaje mi się słuszna, dlatego przekazuję ją dalej :) sama jeżdżę na rowerze i fajnie by było jakby wybudowali więcej ścieżek i w ogóle zwrócili uwagę na rowery w Polsce, bo z tym też ciężko...

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:12:51

ja jeżdżę co dziennie do pracy (łącznie 10km) też zakładałam wątek o szaleństwie rowerowym "Na rower HOP" :P

ja mieszkam w szczecinie i mamy tu całkiem nieźle rozwinięte trasy rowerowe, wiadomo mogło by być więcej ale nie jest źle, choć są miejsca gdzie ścieżka nagle się kończy ;P

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:14:37

to jest wąłśnie najgorsze kiedy jedziesz sobie ścieżką a tu nagle KONIEC :/ wtedy zmuszona jestem jechać chodnikiem i słuchać różnych komentarzy w moim kierunku, bo niestety boję się jeździć po ulicy - wiem jak kierowcy traktują rowerzystów... :(

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:15:14

nie jeżdżę

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:18:23

też się boję po ulicy jeździć, po chodniku ludzie chodzą jak pijani nie da się przewidzieć gdzie pójdzie ;) ale po ścieżkach też chodzą jak święte krowy muszę na nich dzwonić a to mnie wkurza :P

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:28:03

oj taaaak, ludzie na ścieżkach rowerowych! To już masakra jest, często zdarza mi się, że taka baba się jeszcze na mnie wydrze bo jak ja śmiem rowerem po ścieżce rowerowej jechać jak ona właśnie tędy idzie :/

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:31:18

Ja też jeżdżę ( a raczej jeździłam ) codziennie do pracy na rowerze. Niestety w moim mieście nie ma zbyt wielu ścieżek. Np. na jednej się zaczyna a nagle w połowie prostej drogi, ścieżka już znajduję się po drugiej stronie ulicy. :/
Ludzie też nie patrzą po jakiej stronie chodzą. A nie wspominając już o kierowcach skręcających, którzy nie przestrzegają zasad pierwszeństwa rowerzystów na ścieżce rowerowej. I właśnie w ten sposób ja zakończyłam swoją karierę z rowerem i zostałam uziemiona w domu na 2 msc, dzięki nieuważnemu kierowcy. :/

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:34:48

ja dzwonie i nie mam skrupułów ;)

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:36:56

Dziewczyny (miłośniczki rowerowych wycieczek) zapraszam do Belgii :D: kraj, który ma szczególnie rozwinięte ścieżki rowerowe (czego powiedzieć nie można o chodnikach dla pieszych). Poza tym rowerzyści traktowani są tutaj wyjątkowo a niemalże każdy kierowca samochodu bardzo na nich uważa: za potrącenie rowerzysty są wysokie kary.

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:40:55

Cytat
ewelinka2689
Dziewczyny (miłośniczki rowerowych wycieczek) zapraszam do Belgii :D: kraj, który ma szczególnie rozwinięte ścieżki rowerowe (czego powiedzieć nie można o chodnikach dla pieszych). Poza tym rowerzyści traktowani są tutaj wyjątkowo a niemalże każdy kierowca samochodu bardzo na nich uważa: za potrącenie rowerzysty są wysokie kary.

ach ! byłam paręnaście razy, Belgia i Holandia jedne z naj krajów europy, marzę, żeby się tam przeprowadzić :P

Rower, jeździsz?

05 cze 2013 - 09:47:15

Jejku ale mi to czasu zajęło :)ale lubię jeździć na rowerze, u siebie w mieście mam bardzo wygodne ścieżki więc trzeba pomagać innym województwą żeby też miały mega ścieżki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siłownia plan treningowy!!