Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

03 cze 2013 - 22:43:47

Ostatnio zastanawiam się, czy nie zacząć trenować czegoś by poprawić swoją kondycję no i oczywiście o figurę zadbać. Szukałam różnych zajęć, sportów i stwierdziłam, że zacznę trenować karate tradycyjne. Dobry kierunek jeśli chodzi o poprawę kondycji, wytrzymałości, samoobrony no i figury.
Jednak ostatnio kusi mnie by jednak pójść w nieco innym kierunku, a mianowicie zumba fitness. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Co Wy byście wybrały i co o tym sądzicie?

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

03 cze 2013 - 22:46:29

Ja chodziłam coś niesamowitego, tak się wymęczyłam;)
Przerwałam, ponieważ moja instruktorka zaszła w ciąże;)

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

03 cze 2013 - 22:49:44

Zumba jest rewelacyjna, polecam :)

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

04 cze 2013 - 12:15:16

Karate jest na pewno dużo bardziej ogólnorozwojowe. Zumba jest fajna, ale tak na dobrą sprawę to po prostu podskakiwanie do muzyki i obciążanie kolan i kręgosłupa.

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

04 cze 2013 - 12:18:30

zumbę polecam z czystym sumieniem :)

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

04 cze 2013 - 12:22:29

Zumba super :) na poprawę kondycji polecam też Activ Walk :)

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

04 cze 2013 - 12:25:26

Ja bym wybrała karate :D

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

04 cze 2013 - 12:28:45

jeśli chodzi o kondycję, to wzięłabym trening kardio i obwód stacyjny. Po 15 minutach zdychasz, za to jakie efekty

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

30 maj 2022 - 13:32:20

Cytat
asio0
Zumba jest rewelacyjna, polecam :)

To prawda, po zajęciach zumby miałem mega kondycje i byłem gotowy na turniej golfa: https://wagc.pl/

Zadbać o kondycje - jakie zajęcie?

31 sie 2022 - 18:25:12

Dbanie o własną kondycję jest bardzo ważne. Szczególnie gdy na codzień pracujemy w biurze lub domu i nie mamy okazji do dużej dawki ruchu. Z doświadczenia wiem, że taki styl życia pozbawia nas motywacji do ćwiczeń. Dlatego najlepszym wyborem będzie sobie znalezienia jakiegoś partnera do treningu. Pomysłów na to czym się zając możemy szukać w sieci. Jednym z ciekawszych serwisów pod tym względem jest - https://aktywne.pl/ Oprócz samych propozycji skutecznych ćwiczeń na kardio, znajdziemy też inne propozycje jak aktywnie spędzać wolny czas. W życiu musimy zawsze dążyć do balansu między pracą, a hobby.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-08-31 18:28 przez kowalskanatalia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rower, jeździsz?