Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BUTY SPORTOWE

02 cze 2013 - 20:40:52

Zastanawiam się nad kupnem butów sportowych. Takich do biegania, na fitness, siłownie, rower, ale tez do chodzenia np. na dłuższe zakupy. Myślałam o Reebok EasyTone ale średnie recenzje wyczytałam o nich. Chciałabym wydać na nie nie więcej niż 150zł. Może znacie jakieś sprawdzone sklepy, które taniej sprzedają tego typu buty?

BUTY SPORTOWE

02 cze 2013 - 20:44:55

ja polecam buty nike z serii air (niekoniecznie air maxy 90 bo niestety teraz kojarzą mi się jedynie z szpanem a nie sportem..). Dla początkujących biegaczy bardzo dobre są nike dart 7- podobno można je czasem dostać w lidlu za bardzo dobrą cenę :D

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

BUTY SPORTOWE

04 cze 2013 - 14:33:29

zajrzyj do internetowego sklepi ebuty ja ostatnio zamawiałam buty do biegania i balerinki u nich, mają bardzo duży wybór i często można trafić na fajne promocje

BUTY SPORTOWE

04 cze 2013 - 14:37:27

w air maxach nie powinno sie biegac, wiec moim zdaniem odpadaja dla Twoich potrzeb

zweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

BUTY SPORTOWE

04 cze 2013 - 14:39:45

ja mam do sprzedania fajne buty nike i tanio wiec zobacz sobie ;))

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

BUTY SPORTOWE

22 lip 2013 - 21:36:54

Do biegania polecam Air Maxy, są naprawdę bardzo fajne. Mają wysoką i stabilną podeszwę. Sama biegam w nich od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Polecam naprawdę kupić porządne buty, żebyś sobie nie uszkodziła stawów. A ja mam takie: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=281

BUTY SPORTOWE

22 lip 2013 - 21:40:59

U mnie co jakiś czas pojawiają się buty, ale koszt od 200 bo sprowadzamy najczęsciej tylko te, które chodzą od 400 w góre

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 2/5

BUTY SPORTOWE

30 lip 2013 - 11:23:17

Musisz koniecznie zajrzeć do sklepu ActiveStyle.pl Mają fajne promocje na obuwie sportowe. Powinnaś coś wybrać dla siebie.

BUTY SPORTOWE

30 lip 2013 - 11:26:22

Cytat
jjnl
w air maxach nie powinno sie biegac, wiec moim zdaniem odpadaja dla Twoich potrzeb

dlaczego się nie powinno ? przecież air maxy to są właśnie buty przeznaczone do biegania , takie było ich podstawowe działanie ;) ale air maxy są o wiele droższe niż budżet autorki ;)

BUTY SPORTOWE

30 lip 2013 - 11:32:12

ja specjalnie do ćwiczeń i biegania zakupiłam nike free run 3.0 , są idealnie, lekkie, wygodne i przeznaczone w sam raz do sportów, no ale cenowo akurat nie zapłacisz 150 zł..
szczerze? za tą kwotę nie kupisz oryginalnych butów idealnych do biegania.

BUTY SPORTOWE

31 lip 2013 - 22:58:48

ja zdecydowanie mogę polecić nike free run +, starszy model, więc może gdzieś taniej kupisz,
do biegania rewelka, na fitness i siłownię też dobre, bo mają bardzo elastyczną podeszwę, więc dobrze się robi ćwiczenia, przy których wygina się stopę, np. wykroki, dobrze też stabilizują piętę, np. przy squatach

ewentualnie nike oceania, które ostatnio kupiłam do chodzenia, kosztują teraz po przecenach około 150-160zł, mają grubszą i miękką podeszwę, też będzie się w nich dobrze ćwiczyło, są rewelacyjne na dłuższe spacery, stopy i kości czy stawy w ogóle nie bolą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-31 22:59 przez pauli05.

BUTY SPORTOWE

01 sie 2013 - 13:22:26

Ja uważam, że nie ma dobrych butów do wszystkich sportów. Inne powinny być do biegania, inne do grania w siatkę, czy na salę, inne na chodzenie po górach i tak dalej. Popatrz na buciki pod tym kątem.

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

BUTY SPORTOWE

17 sie 2013 - 23:45:54

Mój najnowszy zakup to te buciki: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=275
Długo na nie zbierałam, ale było warto :) Idealnie pasują do dżinsowych rurek :)

BUTY SPORTOWE

17 sie 2013 - 23:54:04

Ja mam Pumy, takie typowe adidasy sportowe. Nie wiem jaki to model.
Są idealne zarówno na zumbę jak i na tenisa. Biegałam w nich i też nie mogłam narzekać. Mają fajną szeroką, stabilną podeszwę.
Dałam za nie koło 100zł w Fashion House ;)

BUTY SPORTOWE

17 sie 2013 - 23:58:21

Ludzie Air Maxy nie są do biegania. Mam kilku znajomych biegaczy i chwalą sobie firmę Asics :)
Patrz się na zdrowie,nie tylko na wygląd,a tamte ładnie amortyzują podskoki i nie masz się co martwić o stawy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie buty na fitness