Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIUSTONOSZ SPORTOWY

24 maj 2013 - 17:01:39

Hej dziewczyny ;) jak pewnie wiele z was ćwiczę ;) a jak wiadomo do ćwiczeń trzeba być przygotowanym, zwłaszcza jeśli chodzi o bieganie : wygodne obuwie to podstawa a poza tym oczywiście coś musi utrzymywać nasz biust w miejscu ;) Nie mam dużego biustu bo to miseczka B ale i o taki rozmiar trzeba dbać. Zwracam się do was z prośbą o polecenie mi jakiegoś dobrego biustonosza sportowego, w jakich sklepach można kupić dobry oraz na priv proszę o linki na all. Raz już kupiłam na tym portalu jednak gdy przyszedł okazało się że jest cieniutki, nic nie trzyma i zaraz się rozciągnął a powinien być mocno dopasowany i z grubego, dobrego materiału. Mam taki dawno przysłany z USA ale niestety jego żywot dobiega końca :D Z góry dziękuję za pomoc ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-24 17:18 przez xXxPaLiSiAxXx.

BIUSTONOSZ SPORTOWY

25 maj 2013 - 07:33:16

Po pierwsze zacznij od doboru rozmiaru właśnie, bo czegoś takiego, jak "miseczka B" to nie ma (sama literka nic nie znaczy) ;) Idź do sklepu z brafittingiem (tu lista: http://stanikowamapa.prv.pl/) a jak takiego nie masz blisko to się wymierz i wpisz do tematu "jaki powinnam nosić rozmiar" na forum Lobby Małobiuściastych albo podaj wymiary tutaj (na Lobby znajdziesz opis jak się prawidłowo zmierzyć).

Dopiero jak rozmiar będzie znany będziesz mogła zacząć szukać sportowca, tu wyboru wielkiego nie będzie, jedyne marki, jakie wchodzą w grę to Shock Absorber (stopień podtrzymania 3 albo 4), Panache Sport, Royce, Freya Active, Pure Lime i ewentualnie (bo to nowość i jeszcze nigdzie nie widziałam opinii) Dalia sportowa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-25 07:35 przez takaona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia a choroba