Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:39:23

Hej, to mój pierwszy wątek więc przepraszam za góry za wszelkie błędy lub zły dział.
Od razu zaznaczam, że mam 16 lat.

Kochane, mam taki problem, otóż za równe 2 miesiące wyjeżdżam na wakacje o Grecji, a moje nogi nie wyglądają tak jak powinny. Moim największym kompleksem są moje uda!! Nienawidzę ich, zrobiłabym wszystko żeby mieć zgrabniutkie nóżki 'sarenki'. I stąd moje pytanie:
JAKIE MACIE SPRAWDZONE SPOSOBY NA CHUDSZE UDA? chodzi o ćwiczenia oczywiście

Zaczęłam od poniedziałku:
Codziennie biegam 30 minut, ok. 4 km.
Rzuciłam słodycze, piję tylko wodę i zieloną herbatę. Jem mniej niż wcześniej, ale się nie głodzę.
Ćwiczę 30 dniowe wyzwanie na pośladki
Codziennie robię nożyce i z każdym dniem zwiększam ich ilość o 5, też takie wyzwanie.

Edit: zaczęłam ćwiczyć wcześniej, ale przestałam na tydzień z powodu choroby.
DZIEWCZYNY NIE CHCĘ MIĘŚNI, TYLKO SZCZUPŁE UDA :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 22:43 przez saul.

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:41:21

ćwiczenia aerobowe - tzn takie, które nie rozbudują mięśni ;)

zweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:41:50

Polecam ćwiczenia z Mel B 10 minut na nogi. Czytałam na różnych forach, że wyszczuplają :)

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:46:25

niestety wiele zależy od twojej budowy... jeżeli masz masywne uda, to nigdy nie będą jak "u sarenki", no chyba że doprowadzisz się do sporej niedowagi lub anoreksji. Wiem po sobie: wyciskam siódme poty, ale chudnie wszystko, a uda najmniej, prawie wcale ;) i chyba czas się z tym pogodzić.

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:49:41

może step areobic ? jazda na rowerze ,przysiady .

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:50:33

Cytat
dagoos86
niestety wiele zależy od twojej budowy... jeżeli masz masywne uda, to nigdy nie będą jak "u sarenki", no chyba że doprowadzisz się do sporej niedowagi lub anoreksji. Wiem po sobie: wyciskam siódme poty, ale chudnie wszystko, a uda najmniej, prawie wcale ;) i chyba czas się z tym pogodzić.
Masz rację. Ja miałam ładne nóżki tylko wtedy gdy reszta wyglądała jak u anorektyczki i nie miałam kompletnie biustu. Ćwiczeniami można je trochę "podtuningować" żeby były bardziej zbite a nie jak galareta. No i regularne ćwiczenia na pewno parę cm z obwodu zmniejszą. Ja ćwiczę Mel B i na miesiąc ubywa mi 1cm. Według mnie to i tak sukces bo reszta ciała nie chudnie a mi już 3cm poleciały, jeszcze wystarczą 2 i będzie super:)

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:51:00

ja ostatnio przytyłam i moje uda nie są już takie piękne, źle mi z tym.

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:51:02

Cytat
dagoos86
niestety wiele zależy od twojej budowy... jeżeli masz masywne uda, to nigdy nie będą jak "u sarenki", no chyba że doprowadzisz się do sporej niedowagi lub anoreksji. Wiem po sobie: wyciskam siódme poty, ale chudnie wszystko, a uda najmniej, prawie wcale ;) i chyba czas się z tym pogodzić.

Zgadzam się :) np. u mnie to rodzinne, takie geny i koniec. Szybko przybieram w mięśniach. Dlatego z rolek i biegania mam duże łydki i spore uda chcąc nie chcąc. A nózki krótkie więc jeszcze bardziej efekt się nasila. cóż zrobic ;)

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:53:58

nozyce i wszelkie wymachy wyszczuplają uda

niezweryfikowana
Posty: 160
Ostrzeżenia: 3/5

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:54:58

a to 30 dniowe wyzwanie na pośladki skąd wziać ?:)

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:55:27

Odradzam codzienne bieganie od razu, gdyż możesz zbyt mocno obciążyć kręgosłup, 3-4 razy w tygodniu wystarczy, ale ciut więcej niż 30 min, po 30 min następuje dopiero spalanie tkanki tłuszczowej.Spróbuj może pójść na siłownie, tam jest dużo sprzętów do ćwiczenia ud i pośladków ;)

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:55:34

Ja na uda polecam z 45 minut dziennie ćwiczenia na stepperze.

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:59:00

Cytat
claudyn
Cytat
dagoos86
niestety wiele zależy od twojej budowy... jeżeli masz masywne uda, to nigdy nie będą jak "u sarenki", no chyba że doprowadzisz się do sporej niedowagi lub anoreksji. Wiem po sobie: wyciskam siódme poty, ale chudnie wszystko, a uda najmniej, prawie wcale ;) i chyba czas się z tym pogodzić.

Zgadzam się :) np. u mnie to rodzinne, takie geny i koniec. Szybko przybieram w mięśniach. Dlatego z rolek i biegania mam duże łydki i spore uda chcąc nie chcąc. A nózki krótkie więc jeszcze bardziej efekt się nasila. cóż zrobic ;)

u mnie w rodzinie też geny: szczuplutkie łydki, uda jeszcze do połowy w miarę, a górna połowa musi się sporo stykać i koniec. Nie ma żadnej siły na to;) nawet moja mama, która jest na granicy niedowagi takie ma.

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 22:59:08

podbijam bo mam identyczny problem

pokaż swoje nogi, nogi, nogi!

09 maj 2013 - 23:05:09

ale właśnie u mnie w rodzinie raczej są figury jabłek :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rękawice Rowerzysty