Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 10:47:58

Zacznijmy od tego, że waże 58kg przy wzroście 168, nioe uważam że jestem gruba itp. jedyne co mnie wkurzało i dalej wkurza to brzuch..który nie jest płaski. Jakiś czas temu zaczęłam ćwiczyć z Mel B abs.
I oto efekty.. troszkę dziwne. Otóż pod biustem wyrobiły mi się mięśnie a niżej dalej mam odstający brzuszek..
Może ktoś wie co zrobić aby się go pozbyć? bo te ćwiczenia z Mel B chyba mi na to nie pomogą.. załączam zdjęcia, mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi



mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 10:53:34

hmm.może poszukaj w necie sobie specjalnych ćwiczeń na dolne częsci brzucha.
a ABS poszukaj sobie na youtubie ale dla mężczyzn, rób tyle ile potrafisz,ale męskich:D ja robiłam z Mel B myślałam że skonam a efektów zbytnio nie widziałam...jeśli chcesz to napisz na priv to podam Ci tę stronke z Youtuba pzdr! :))))

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 10:55:25

jeżeli jesteś szczupła w innych partiach ciała a masz tylko wystający brzuszek to pewnie źle się odżywiasz, odstaw białe pieczywo i unikaj potraw mącznych, oraz tłuszczów pochodzenia zwierzęcego bo to wszystko własnie idzie w brzuch i biodra.
z ćwiczeń to możesz kręcić hula hop, robić brzuszki wszelkiego rodzaju, nożyce,wahadło

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 10:56:08

Ją ćwiczyłam bieganie przez 4lata ciągle robiłam brzuch i pomimo to miałam ten sam problem. Nie wiem jakie ćwiczenia robisz ale znajdź takie na dolne partie brzucha bo to właśnie je robi się najdłużej :-) powoli wytrwale brnij do celu:-) pozdrawiam

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 10:56:47

a ty po ciązy jestes?

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 11:00:37

Ja też mam taki odstający brzuszek i zaczęłam robic brzuszki codziennie, najpierw 50, potem 100, 200.. stopniowo zwiększałam. Mi pomagało ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 11:03:15

Brzuszek jak w ciąży:)

A może poprostu taka Twoja natura? :)

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 11:06:11

Po ćwiczeniach, szczególnie brzucha należy się porządnie rozciągnąć. Mięśnie katowane takimi ćwiczeniami się kurczą, i efekt jest taki że masz mięśnie jak mięśniak ;) tzn taki odstający kaloryferek jak na foto ;) A więc ćwiczenia a później rozciąganie, na mięśnie brzucha może być np. foczka ;)

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 11:12:50

Wydaje mi się, że masz taką budowę. Moja koleżanka też nie może się pozbyć brzucha. Może ogranicz słodycze i zacznij ćwiczyć brzuch z Mel B. Abs to jest na tą górną partię, a brzuch to również na dolną ;)

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 11:19:57

Kochana, Ty po prostu ćwiczeniami wyrabiasz mięśnie. Jak chcesz zrzucić ten tłuszczyk czy raczej wysmuklić brzuszek to należy wykonywać pilates, jogę i przede wszystkim ćwiczenia cardio. Bo właśnie cardio spala tkankę tłuszczową.

zweryfikowana
Posty: 247
Ostrzeżenia: 1/5

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 11:42:55

Cytat
pinezka_86
:)

dokLdnie, jezeli chodzi o brzuch to dieta to podstawa, cwiczenia sa uzupelniajace

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:21:42

Nie jestem po ciąży;) myślałam nad hula hop własnie, trzeba chyba zakupic;)

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:23:17

hula hoop i Ewka Chodakowska:)

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:30:27

mam to samo i jak ćwiczę brzuszki itp to zauważam, że tu na dole właśnie robią mi się coraz większe mięsnie, a wolałabym mieć płaski brzuch i zlikwidować "to" ;) może też spróbuję hula hop :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROLKI pomóżcie wybrać!