Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:34:55

Ja z doświadczenia wiem że na brzuch najlepsze jest zdrowe odżywianie. O ile nogi można wyszczuplić ćwiczeniami to z brzuchem gorzej. Osobiście od paru lat zdrowo się odżywiam, jem regularnie i mimo że na brzuch nie ćwiczę w ogóle to jest płaściutki.

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:37:05

ja mam taki sam problem,cwiczylam z mel b, ale te cwiczenia wlasnie dzialaja na gorne czesci brzucha ja takze chce sie pozbyc tej oponki i zaczelam cwiczyc tylko na dolne, na laweczce skosnej do brzuszkow robie wtedy brzuszki skosne i zwykle i na laweczce prostej podciagam nogi proste lub ugiete i swiece, takze biegam z psem:)) diety zadnej nie stosuje, no moze ograniczylam chipsy:))

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:37:46

a słyszałyście o piciu siemienia lnianego?

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:39:19

ja ćwiczę od 3 msc i nadal nie widać różnicy, a wagę mam tę samą i 170 cm :) Myślę, że za rok może będzie lepiej :)

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:40:56

ja ograniczyłam słodycze, prawie w ogólnie ich nie jem, tak samo z orzeszkami solonymi chipsami itp.

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:44:54

Ja tez mam na dole odstający brzuszek , i nawet wtedy kiedy cwiczyałm byłam na diecie i mialam placki brzuch tego "wabika, jak mamwia moj tato" nie pozbyłam sie. Takie geny ,natura nie wiem :)

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:45:47

Moja znajoma też miała problem z brzuszkiem, ale jak zaczęła robic po 2000 brzuszków dziennie to znikł jak ręką odjął ;)
Trochę samodyscypliny ;)

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:46:28

Żeby ćwiczenia na mięśnie brzucha były skuteczne i co najważniejsze widoczne, najpierw musisz go spalić. :) Bieganie, pływanie coś w tym rodzaju, no i oczywiście dieta. Dopiero jak zrzucisz tłuszczyk, to mięśnie się "pokazują" :) Pozdrawiam, mam nadzieję, że czytelnie to opisałam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-01 13:46 przez sky_.

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:48:50

widać mięśnie;) b. ładnie;) jakaś prosta dieta i brzuszki codziennie, przy czym musisz pamiętać aby podwyższać poprzeczkę, i co dwa trzy dni zwiększać ilość robienia tych brzuszków

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:48:53

też taki mam, może nawet większy...

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:48:58

Cytat
moni1224
Brzuszek jak w ciąży:)
)

Ty chyba kobiety w ciązy nie widziałaś

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:53:22

Cytat
misscoco
Cytat
pinezka_86
:)

dokLdnie, jezeli chodzi o brzuch to dieta to podstawa, cwiczenia sa uzupelniajace

no dokładnie to chciałam napisać, dzięki :)

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

mój brzuch, jak?? FOTO

01 maj 2013 - 13:57:36

Cytat
klasiula
jeżeli jesteś szczupła w innych partiach ciała a masz tylko wystający brzuszek to pewnie źle się odżywiasz, odstaw białe pieczywo i unikaj potraw mącznych, oraz tłuszczów pochodzenia zwierzęcego bo to wszystko własnie idzie w brzuch i biodra.
z ćwiczeń to możesz kręcić hula hop, robić brzuszki wszelkiego rodzaju, nożyce,wahadło

mój brzuch, jak?? FOTO

02 maj 2013 - 11:35:20

hej :) dziewczyny zeby miec peikny brzuch trzeba cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc!!!! odrzucic jedzenie typu slodycze, fast fd itd :) najlepsze efekty sa po brzuszkach http://zszywka.pl/p/brzuszki--ale-oczywiscie-nie-tylko--3431409.html polecam!! na nogi i brzuch mozna dolaczyc http://zszywka.pl/p/wszystko-jest-realne-tylko-trzeba-s-3425447.html oraz http://zszywka.pl/p/takie-cwiczonko-na-uda-lydki-i-pupe-3470773.html i po tym gwarantuje wam ze bd miec piekne cialo :) tylko musiscie dac rade je wykonywac bo trudno jest:) duzo dziewczyn to robi i przynosza im niesamowite efekty:) mam nadzieje ze pomoglam a i jak juz zaczniecie robic i bd efekty to dajcie znac:) ja po maturkach zaczynam przysiady na nooogi :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

mój brzuch, jak?? FOTO

02 maj 2013 - 12:30:27

Zachęcam do poparcia akcji społecznej https://www.facebook.com/pijwode - pomóż wykształcić w Polakach zdrowy nawyk picia wody :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MOTYWACJA ! obejrzyj filmik !